La Roche-Posay

Ár:   4135 Ft és 5191 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   200 ml és 400 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: Ancico, az összetevőket feltöltötte: WorkingClassGirl, Módosítva: 2017. december 11.

Ár:   4135 Ft és 5191 Ft
Kiszerelés:   200 ml és 400 ml
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A Lipikar Baume AP+ 25 év kutatás eredménye.

Új, szabadalmazott Aqua Posae Filiformis hatóanyaggal az atópiára hajlamos bőr két meghatározó tényezőjére gyakorolt hatás céljából:

• A mikrobióm egyensúlyának helyreállítása és stabilizálása.
  • A bőr barrier újraalkotása és megőrzése.

Új formula, amely gazdag

• Niacinamide-ban
  • és Shea vajban (20%)

Minimális számú összetevővel kifejlesztett a hatékonyság és biztonság érdekében. Illatanyag-mentes. Paraben-mentes. Gyorsan beszívódik, hogy megkönnyítse és felgyorsítsa a mindennapi használatot. Nem zsíros, nem hagy ragacsos érzetet maga után.

Ár: 3000 , Eladó: Liacska85
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Szeged, fizetés: Banki utalással előre vagy személyes átvételkor készpénzben
Ajándék! La Roche-Posay Lipikar Baume AP+ (7ml)
Ár: AJÁNDÉK! , Eladó: Lyne
Állapot: Új, Helyszín: Budapest , fizetés: Személyes átvétel: Buda I., II.,XII., XI., XXII (Savoya, Campona), vagy Budaörs, Törökbálint
FannerManner

2017. február 7.

Több LRP terméket használok már régóta, mindegyiket imádom.
Ezt testre és arcra egyaránt alkalmazom. Száraz ekcémás bőrömön is segített nagyon jól hidratál, nem irritál, gyorsan beszívódik. Mindenkinek ajánlani tudom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 7.

Több LRP terméket használok már régóta, mindegyiket imádom.

romsicsbori

(!)
2017. január 17.

UPDATE: A kialakuló stressz-indukált ekcémámat három nap alatt csírájában fojtotta el. Zseniális. Hol a hatodik csillag???
A magas ár margójára csak annyit tudnék írni, hogy létezik fele ennyiért is ekcéma elleni krém. Csak nem mindegy a bőrödnek, hogy szétcsapod mometazonnal, vagy kicsit odafigyelsz rá.

Nagyon kényes, atópiára hajlamos bőröm van. Fürdés után gyakran viszketek, főleg szőrtelenítés után. Stressz hatására az ujjaim között, a karom hajlatában és az oldalamon gyakran jönnek ki ekcémás foltok. Ez a kis csodaszer pillanatok alatt megszünteti a fürdés és a szőrtelenítés utáni viszketést. Nagyon jó az állaga, könnyed és balzsamos, mégis érezhető, hogy van benne anyag. Jól terül a bőrön, nem kell belőle sokat nyomni. Pillanatok alatt felszívódik, nem kell órákig lógatnom a lábam az ágy szélén, hogy végre felvehessem a pizsit. Ingyen jutottam hozzá egy egyetemi kurzus keretei között, de egyértelműen újraveszem. Száraz, viszkető, atópiás bőrűeknek abszolút must-have.
Kíváncsi leszek, hogy az ekcémámmal is el fog-e bánni. Érkezik majd az update.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 17.

Kíváncsi leszek, hogy az ekcémámmal is el fog-e bánni. Érkezik majd az update.

Andirea

2017. január 13.

Nekem nagyon bevált, viszkető, kipirosodó, hámló bőrre nekem szuper (előtte Eucerint használtam, az minimálisat javított), nemrég vettem meg a tusfürdőjét is

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 13.

Regi84

2016. december 21.

Szerintem az Eucerin jobb atópiára de egy sika ekzemara ez is bőven elég. Egyedül az állaga jobb mint a másik terméké. Inkább az elmegy kategória.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 21.

pradamarfa

2016. október 31.

Nagyon szeretem, főleg azért, mert szteroid nélkül, hihetelen, hogy valami ekkora csodákra képes.
De van amivel már Ő sem képes megbirkózni. De attól még imádom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 31.

De van amivel már Ő sem képes megbirkózni. De attól még imádom.

Olanzsahlef

2016. október 19.

Imádom, az elmúlt időszakban valamilyen okból kifolyólag teljesen kiszáradt a bőröm, amit semmilyen olcsóbb hidratáló nem orvosolt. De ez megoldotta ezt a problémát. Szerelem ❤️

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 19.

marryjane

2016. szeptember 18.

Szeretem. Jól hidratál, igazi kényeztetés. Pihe-puha a bőröm. Jól be is szívja, balzsamis érzetet nyújt. Szeretem. Az ára picit húzós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 18.

cafeconsal

2016. szeptember 13.

Még télen javasolta bőrgyógyász, mert szörnyen vakaróztam. Főleg fürdés után már volt, hogy véresre kapartam a lábam. Szörnyű volt. Nem tudom, hogy ennek vagy másnak köszönhető, de elmúlt a dolog teljesen. Mindenesetre ez a legjobb hidratáló, amit eddig próbáltam. Nem illatozok, mintha TBS-os testvajjal kenném magam, de ugyanazért az árért dupla annyi terméket kapok, és még jobban is hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 13.

knoemi

2016. július 28.

Csodaszerként mindig van itthon belőle. Sokat segített a súlyosan száraz, ekcémás bőrömön. Puhít, nyugtat, nagymértékben csökkenti a viszketést és a pirosságot. Könnyen felszívódik,illatanyagmentes, arcra és testre egyaránt ajánlom. Esténként használva tökéletesen kordában tartható az ekcéma. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 28.

DaranyiDora

2016. június 12.

Nekem ugyan nincs ekcémám, de fürdés után nagyon durván viszket a bőröm főleg télen. Mivel már átálltam a mosdókenőcsre és csak olyan kencéket használok amik alkoholmentesek nem tudtam mi tévő legyek.
Ekkor a drága jó nagymamámnak panaszkodva az őrületbekergető viszketéstől a kezembe nyomta ezt a flakont kb. 1/4 krém volt még benne. Mondanom sem kell egy alkalom után megszűnt a viszketés..... Most tartok a friss flakonom végén durván másfél!!!! Év alatt fogyott el...vékonyan kenem és nem mindennap..

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 12.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Hidratálók: Glycerin, Dimethiconol, Mannose
Vitaminok: Niacinamide

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Anti-bakteriális és gombaölő glycine biovektor.