La Roche-Posay

Ár:   4135 Ft és 5191 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   200 ml és 400 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: Ancico, az összetevőket feltöltötte: WorkingClassGirl, Módosítva: 2017. december 11.

Ár:   4135 Ft és 5191 Ft
Kiszerelés:   200 ml és 400 ml
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A Lipikar Baume AP+ 25 év kutatás eredménye.

Új, szabadalmazott Aqua Posae Filiformis hatóanyaggal az atópiára hajlamos bőr két meghatározó tényezőjére gyakorolt hatás céljából:

• A mikrobióm egyensúlyának helyreállítása és stabilizálása.
  • A bőr barrier újraalkotása és megőrzése.

Új formula, amely gazdag

• Niacinamide-ban
  • és Shea vajban (20%)

Minimális számú összetevővel kifejlesztett a hatékonyság és biztonság érdekében. Illatanyag-mentes. Paraben-mentes. Gyorsan beszívódik, hogy megkönnyítse és felgyorsítsa a mindennapi használatot. Nem zsíros, nem hagy ragacsos érzetet maga után.

Ár: 3000 , Eladó: Liacska85
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Szeged, fizetés: Banki utalással előre vagy személyes átvételkor készpénzben
Ajándék! La Roche-Posay Lipikar Baume AP+ (7ml)
Ár: AJÁNDÉK! , Eladó: Lyne
Állapot: Új, Helyszín: Budapest , fizetés: Személyes átvétel: Buda I., II.,XII., XI., XXII (Savoya, Campona), vagy Budaörs, Törökbálint
anyuka

2016. május 28.

Másfél éves kisfiammal együtt küzdünk folyamatosan az ekcéma ellen. Én gyerek korom óta már mindent kipróbáltam, de nem nagyon találtam olyan krémet, ami a hideg évszakok alatt enyhítené a durva bőrszárazságomat. Két hete használjuk ezt a krémet. A kisfiam bőre már teljesen ekcéma mentes és már nekem is sokat változott a bőröm. Mostantól biztosan ezt fogjuk használni mindig. A patikában kapott arckrém és CC krém mintákat is kipróbáltam, teljesen elégedett voltam velük is...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 28.

boglarkab

2016. május 26.

10+ éve tart a küzdelmem az ekcémával, többnyire a karomon van, de néha a szemkörnyékemen is kijön (azt a Cicaplast és a Toleriane Ultra csodásan megnyugtatta). A karomra kipróbáltam ezt a testápolót, és életemben először valami végre elkezdte halványítani a pirosságot. Nagy reményeket fűzök hozzá, hátha még többet segít a bőrömön. Eddig öt csillag, mert emellett még fantasztikusan hidratált a bőröm még másnap is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 26.

annamagyar94

2016. május 4.

Kellett három-négy hét, de megszűntek a tarkómon levő (valószínűleg ekcémás) sebek. Nem tudom, amúgy is elmúltak-e, de most minden rendben, remélem így is marad. Kíváncsi vagyok, mi lesz, ha abbahagyom, és legközelebb is hatásos lesz-e. Egyelőre kaptam két termékmintát, de hát bőven elég vagy másfél hónapra az is, olyan nagyok. Amúgy drága, de sajnos ezek a márkák mindig azok. Emiatt azonban kénytelen vagyok levonni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 4.

abreka

2016. február 11.

Elegy csunyan ekcemas lett a gyerekek bore a teli idoszakban az illatmentes kencek es furdetok ellenere. Olvastam errol a kremrol es hosszas tepelodes utan bementem erte a patikaba. Kesobb kiderult epp a lipikar termek csaladra 1000ft kedvezmeny van, igy egybol a 400mls kiszerelest hoztam el. Egyaltalan nem bantam meg! 4 nap utan a sebesre vakart szaraz bort ugy rendbe tette, mintha sosem lett volna. Ezen felbuzdulva kiprobaltam ejszakai kremnek es reggelre teljesen lecsillapitotta a hegek koruli gyulladast. Meggyozott es azt hiszem kiprobalok toluk meg nehany termeket!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 11.

Dike01

2016. január 26.

Elég száraz és érzékeny a bőröm így télen pedig fokozottan.Sűrű nehéz krémnek tűnik, de jól kenhető és eldolgozható rövid időn belül beissza a bőr ,nem hagy maga után kellemetlen réteget és külön tetszik,hogy nincs agyon illatosítva. Mikor sikerült leégnem mint egy grillcsirke csak ezt a krémet tűrte a bőröm és gyönyörűen 3 nap alatt csillapította és elmulasztotta az égő érzést majd a viszketést is és megúsztam lehámlás nélkül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 26.

heyitseszter

2016. január 9.

A bőröm a hidegtől annyira kiszáradt és viszketett, hogy muszáj volt nagyágyúhoz nyúlni mert a hagyományos testápolók már nem segítettek. Nagyon sűrű krémről van szó, emiatt egy picit nehezebben szívódik be, de nem a reménytelen fajta, ami után a kellemetlen, zsíros érzet sokáig megmarad. Esténként használom, de nem kell minden nap alkalmazni, irritáló anyagoktól mentes így egyáltalán nem csíp. Másnapra garantált az eredmény. Téli időszakban abszolút csodaszer. Van 400 ml-es kiszerelésben, az ár érték arányban jobban jön ki, és csak egy tipp, ezt a terméket egészségpénztári kártyára is meg lehet vásárolni a nagyobb patikákban!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 9.

szaboanita1991

2016. január 5.

Eddig csak termékmintát volt lehetőségem kipróbálni, viszont nagyon megkedveltem és sajnálom is kicsit, hogy elfogyott :))
Nem kellett belőle túl sokat kenni, nagyon könnyen és jól terül,viszont amit ígér, hogy nyugtat az totálisan így volt. A piros égető arcomról lehozta az égető érzést és a pirosság is elmúlt. Nappali krémnek nekem nem jó, nálam túl zsíros fényt ad az arcomnak, viszont estére egy pont ilyen állagú és hatású krémet kerestem. Fizetés után megveszem magamnak :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 5.

szeliger

2016. január 3.

Nálunk nem váltotta be a hozzáfűzött reményeket. A téli hideg a gyerekeim bőrének nagy ellensége, a rendszeres uszoda tovább ront a helyzeten. Gazdag krém, ennek megfelelően kicsit nehezebben szívódik be, de ez nem okozott különösebb gondot. A kisebb irritációkat jól kezeli, a száraz bőr szomjasságát jól csökkenti. Az erősebben érintett területekkel sajnos semmit nem csinál és ott a bőrt csípi is, a gyerek pedig visít. Szerintem nem tud többet, mint egy sima drogériás érzékeny bőrre javasolt testápoló. Elhasználtuk, de nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. január 3.

bovaryne

2015. november 13.

Nagyon száraz, viszketésre hajlamos, érzékeny bőröm van és nekem ez a krém a tökéletes testápoló. Évek óta használom, csak ezt és semmi mást. Én nem tapasztaltam, hogy olyan nehezen szívódna be, csak nagyon nagy melegben, nyáron. Annak ellenére, hogy zsíros krém, könnyű eloszlatni, kellemes az állaga, igen kevés elég belőle. Csak 400 ml-s kiszerelést veszek, mert árban sokkal jobban megéri, és eddigi tapasztalataim szerint a márka honlapján a legkedvezőbb megvásárolni. Gyerekeimnél is használom, ha kipirosodik vagy kiszárad a bőrük. A bőrgyógyászom szerint arcra is bátran lehet kenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 13.

k.andreavivien

2015. augusztus 26.

Nagyon szeretem. Könnyen kenhető és jól táplál. Érzékeny bőrömnek kifejezetten jót tett!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. augusztus 26.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Hidratálók: Glycerin, Dimethiconol, Mannose
Vitaminok: Niacinamide

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Anti-bakteriális és gombaölő glycine biovektor.