La Roche-Posay

Ár:   4135 Ft és 5191 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   200 ml és 400 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: Ancico, az összetevőket feltöltötte: WorkingClassGirl, Módosítva: 2017. december 11.

Ár:   4135 Ft és 5191 Ft
Kiszerelés:   200 ml és 400 ml
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A Lipikar Baume AP+ 25 év kutatás eredménye.

Új, szabadalmazott Aqua Posae Filiformis hatóanyaggal az atópiára hajlamos bőr két meghatározó tényezőjére gyakorolt hatás céljából:

• A mikrobióm egyensúlyának helyreállítása és stabilizálása.
  • A bőr barrier újraalkotása és megőrzése.

Új formula, amely gazdag

• Niacinamide-ban
  • és Shea vajban (20%)

Minimális számú összetevővel kifejlesztett a hatékonyság és biztonság érdekében. Illatanyag-mentes. Paraben-mentes. Gyorsan beszívódik, hogy megkönnyítse és felgyorsítsa a mindennapi használatot. Nem zsíros, nem hagy ragacsos érzetet maga után.

1200.- postával La Roche-Posay Lipikar Baume AP+
Ár: 1200.- postán maradó az árban , Eladó: Iszike
Állapot: 14 x 7 ml, Helyszín: Veszprém , fizetés: Postán maradó/Fox/személyesen

marryjane

2016. szeptember 18.

Szeretem. Jól hidratál, igazi kényeztetés. Pihe-puha a bőröm. Jól be is szívja, balzsamis érzetet nyújt. Szeretem. Az ára picit húzós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 18.

cafeconsal

2016. szeptember 13.

Még télen javasolta bőrgyógyász, mert szörnyen vakaróztam. Főleg fürdés után már volt, hogy véresre kapartam a lábam. Szörnyű volt. Nem tudom, hogy ennek vagy másnak köszönhető, de elmúlt a dolog teljesen. Mindenesetre ez a legjobb hidratáló, amit eddig próbáltam. Nem illatozok, mintha TBS-os testvajjal kenném magam, de ugyanazért az árért dupla annyi terméket kapok, és még jobban is hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 13.

knoemi

2016. július 28.

Csodaszerként mindig van itthon belőle. Sokat segített a súlyosan száraz, ekcémás bőrömön. Puhít, nyugtat, nagymértékben csökkenti a viszketést és a pirosságot. Könnyen felszívódik,illatanyagmentes, arcra és testre egyaránt ajánlom. Esténként használva tökéletesen kordában tartható az ekcéma. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 28.

DaranyiDora

2016. június 12.

Nekem ugyan nincs ekcémám, de fürdés után nagyon durván viszket a bőröm főleg télen. Mivel már átálltam a mosdókenőcsre és csak olyan kencéket használok amik alkoholmentesek nem tudtam mi tévő legyek.
Ekkor a drága jó nagymamámnak panaszkodva az őrületbekergető viszketéstől a kezembe nyomta ezt a flakont kb. 1/4 krém volt még benne. Mondanom sem kell egy alkalom után megszűnt a viszketés..... Most tartok a friss flakonom végén durván másfél!!!! Év alatt fogyott el...vékonyan kenem és nem mindennap..

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 12.

anyuka

2016. május 28.

Másfél éves kisfiammal együtt küzdünk folyamatosan az ekcéma ellen. Én gyerek korom óta már mindent kipróbáltam, de nem nagyon találtam olyan krémet, ami a hideg évszakok alatt enyhítené a durva bőrszárazságomat. Két hete használjuk ezt a krémet. A kisfiam bőre már teljesen ekcéma mentes és már nekem is sokat változott a bőröm. Mostantól biztosan ezt fogjuk használni mindig. A patikában kapott arckrém és CC krém mintákat is kipróbáltam, teljesen elégedett voltam velük is...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 28.

boglarkab

2016. május 26.

10+ éve tart a küzdelmem az ekcémával, többnyire a karomon van, de néha a szemkörnyékemen is kijön (azt a Cicaplast és a Toleriane Ultra csodásan megnyugtatta). A karomra kipróbáltam ezt a testápolót, és életemben először valami végre elkezdte halványítani a pirosságot. Nagy reményeket fűzök hozzá, hátha még többet segít a bőrömön. Eddig öt csillag, mert emellett még fantasztikusan hidratált a bőröm még másnap is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 26.

annamagyar94

2016. május 4.

Kellett három-négy hét, de megszűntek a tarkómon levő (valószínűleg ekcémás) sebek. Nem tudom, amúgy is elmúltak-e, de most minden rendben, remélem így is marad. Kíváncsi vagyok, mi lesz, ha abbahagyom, és legközelebb is hatásos lesz-e. Egyelőre kaptam két termékmintát, de hát bőven elég vagy másfél hónapra az is, olyan nagyok. Amúgy drága, de sajnos ezek a márkák mindig azok. Emiatt azonban kénytelen vagyok levonni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 4.

abreka

2016. február 11.

Elegy csunyan ekcemas lett a gyerekek bore a teli idoszakban az illatmentes kencek es furdetok ellenere. Olvastam errol a kremrol es hosszas tepelodes utan bementem erte a patikaba. Kesobb kiderult epp a lipikar termek csaladra 1000ft kedvezmeny van, igy egybol a 400mls kiszerelest hoztam el. Egyaltalan nem bantam meg! 4 nap utan a sebesre vakart szaraz bort ugy rendbe tette, mintha sosem lett volna. Ezen felbuzdulva kiprobaltam ejszakai kremnek es reggelre teljesen lecsillapitotta a hegek koruli gyulladast. Meggyozott es azt hiszem kiprobalok toluk meg nehany termeket!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 11.

Dike01

2016. január 26.

Elég száraz és érzékeny a bőröm így télen pedig fokozottan.Sűrű nehéz krémnek tűnik, de jól kenhető és eldolgozható rövid időn belül beissza a bőr ,nem hagy maga után kellemetlen réteget és külön tetszik,hogy nincs agyon illatosítva. Mikor sikerült leégnem mint egy grillcsirke csak ezt a krémet tűrte a bőröm és gyönyörűen 3 nap alatt csillapította és elmulasztotta az égő érzést majd a viszketést is és megúsztam lehámlás nélkül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 26.

heyitseszter

2016. január 9.

A bőröm a hidegtől annyira kiszáradt és viszketett, hogy muszáj volt nagyágyúhoz nyúlni mert a hagyományos testápolók már nem segítettek. Nagyon sűrű krémről van szó, emiatt egy picit nehezebben szívódik be, de nem a reménytelen fajta, ami után a kellemetlen, zsíros érzet sokáig megmarad. Esténként használom, de nem kell minden nap alkalmazni, irritáló anyagoktól mentes így egyáltalán nem csíp. Másnapra garantált az eredmény. Téli időszakban abszolút csodaszer. Van 400 ml-es kiszerelésben, az ár érték arányban jobban jön ki, és csak egy tipp, ezt a terméket egészségpénztári kártyára is meg lehet vásárolni a nagyobb patikákban!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 9.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Hidratálók: Glycerin, Dimethiconol, Mannose
Vitaminok: Niacinamide

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Anti-bakteriális és gombaölő glycine biovektor.