La Roche-Posay

Ár:   4135 Ft és 5191 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   200 ml és 400 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: Ancico, az összetevőket feltöltötte: WorkingClassGirl, Módosítva: 2017. december 11.

Ár:   4135 Ft és 5191 Ft
Kiszerelés:   200 ml és 400 ml
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A Lipikar Baume AP+ 25 év kutatás eredménye.

Új, szabadalmazott Aqua Posae Filiformis hatóanyaggal az atópiára hajlamos bőr két meghatározó tényezőjére gyakorolt hatás céljából:

• A mikrobióm egyensúlyának helyreállítása és stabilizálása.
  • A bőr barrier újraalkotása és megőrzése.

Új formula, amely gazdag

• Niacinamide-ban
  • és Shea vajban (20%)

Minimális számú összetevővel kifejlesztett a hatékonyság és biztonság érdekében. Illatanyag-mentes. Paraben-mentes. Gyorsan beszívódik, hogy megkönnyítse és felgyorsítsa a mindennapi használatot. Nem zsíros, nem hagy ragacsos érzetet maga után.

Ár: 3000 , Eladó: Liacska85
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Szeged, fizetés: Banki utalással előre vagy személyes átvételkor készpénzben
Ajándék! La Roche-Posay Lipikar Baume AP+ (7ml)
Ár: AJÁNDÉK! , Eladó: Lyne
Állapot: Új, Helyszín: Budapest , fizetés: Személyes átvétel: Buda I., II.,XII., XI., XXII (Savoya, Campona), vagy Budaörs, Törökbálint
ILR

2015. június 11.

3.5 éves kisfiamnak választottam ezt a krémet bárányhimlő utáni kiterjedt ekcémás bőr hidratálására. Az összetevői tetszettek, a pozitiv tapasztalatok is, de némiképp megijeszetett, amit a beszivódásról irtatok.
Kb 1 hét használat után látványosan megnyugodott a bőre. Még vannak foltok, de nem vészes, nem viszket neki. Ami a legfontosabb, hogy ugyanolyan gyorsan beszivódik, mint más zsirozó testápoló. Percek kérdése. Akinek az esti kenés után reggel még mindig problémái vannak vele, talán nem olyan száraz a bőre, vagy kevesebbet kell használni. Száraz bőrre nagyon bevált.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 11.

drzoerose

2015. május 17.

sajnos ugyanazt tapasztaltam,mint az alattam szóló
én ajándékba kaptam,mert tudják milyen régóta szenvedek az ekcémámmal
nagyon jól bevált,viszont nem tudom napközben használni,mert túl sok idő,mire beszívódik és eléggé zsíros is

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 17.

sajnos ugyanazt tapasztaltam,mint az alattam szóló
én ajándékba kaptam,mert tudják milyen régóta szenvedek az ekcémámmal

ananas

2015. április 26.

Ekcémás bőrömre vettem, amin már semmi nem segített. Ettől már az első használat után enyhültek a panaszok, majd szépen el is múltak.
Ha abbahagytam, viszont újra kiújult a bőrbetegség!!
Sajnos nagyon zsíros testápoló, és egyáltalán nem olcsó.
Lényegében, csak akkor használom párszor, ha már nagyon eldurvul a helyzet a testemen és a különböző illat-, és színezékmentes termékek már nem tudják kordában tartani az ekcémát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 26.

Ha abbahagytam, viszont újra kiújult a bőrbetegség!!
Sajnos nagyon zsíros testápoló, és egyáltalán nem olcsó.

andeve

2015. április 21.

lehet, h a LRP termékeit nem nekem találták ki - pedig szeretném szeretni őket :) - vagy nem tudom milyen lenne a bőröm ott ahol kenem vele, ha nem tenném..kaptam de nem fogom megvenni. drága és nem tud többet szerintem egy olcsóbb hidratáló krémnél

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 21.

terke29

2015. január 28.

Kiváltotta a jojoba-sheavaj pocakkencémet.Nem olcsó,de mivel csak pocakra és combra-deréktájra kenem,szerintem ezzel a meglévővel,és max még egy tubussal kihúzom májusig(akkor meg már majd valami feszesítő krém kell.. :) ). Nagyon sűrű,gazdag illatmentes krém,erősen hidratál,nem hagy nyomot maga után,csak hidratált puha bőrt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. január 28.

lumiukko

2014. december 9.

Tényleg jó, intenzíven hidratál, de aki nem szereti azt, ha marad egy réteg testápoló rajta, annak nem fog tetszeni. Engem nem zavar, mert éjjelre használom, és csak egy nagyon vékony, nem ragacsos-tocsogós réteget hagy. Illata nincs. Könnyű eloszlatni, és a nagy része hamar beszívódik. A más kiszáradt részeket is nagyon jól hidratálja. Viszont folyamatos használatot igényel, nem elég pár naponta használni, így viszont rettenet gyorsan fogy a sűrű állagából adódóan, ami elég nagy baj, mivel nem túl olcsó. Úgyhogy én csak SOS helyzetben használom, de így is teljesen jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 9.

simonevaeva

2014. október 16.

Kisbabám 6 hónapos korától használjuk, atópiás, száraz bőrére, testápolónak. Bőrgyógyásztól kaptunk termékmintát, utána megvettük a 200 ml-es kiszerelést. A babám bőre szebb, nincsenek száraz foltok. Hátrány, hogy drága, de kevés kell belőle a babának, így sokáig elég.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 16.

edibaba

2014. július 29.

Termékmintám van belőle, egyelőre csak ismerkedem a LRP kencékkel.
Alapvetően nagyon száraz, vízhiányos a bőröm, így örülök, hogy ezt is kipróbálhatom. Mondjuk nyáron talán annyira nem releváns az, amit tapasztalok, így nem pontozom le, de egyelőre nekem túl sok, nem szívódik be maradéktalanul, hosszú ideig fénylik a bőröm és zsíros a tapintása. A hidratálása kitart 24 órán át és finom puhaságot és teltséget ad a bőrömnek. Télen talán jobban beszívódik majd, amikor a hidegben szinte szétszárad a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 29.

Termékmintám van belőle, egyelőre csak ismerkedem a LRP kencékkel.

Pampilla

2014. május 13.

A Luxbox-ban jutottam hozzá,magamtól nem vettem volna meg,nem is fogom,mert nekem rettenetesen sok ez a krém,pedig csak kézkrémnek használom,de pl a tenyeremen nem képes beszívódni..A körmeimnek viszont jót tesz,a kiszáradt körömágyat szépen rendbehozza.
Ha valakinek nagyon száraz,húzódó bőre van,arra szerintem tökéletes testápoló.
Illata szerencsére szinte nincs is,nem is kell.Csak azért 3 csillag,mert nálam testápolóként szóba sem jöhet.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 13.

Ha valakinek nagyon száraz,húzódó bőre van,arra szerintem tökéletes testápoló.

Zafír

2014. április 4.

Kislányomnak baba kora óta használom, mert időnként száraz, piros, ekcémaszerű foltok jelennek meg a bőrén. Nagyon jó hatása van, nyugtatja, ápolja a bőrt, és csecsemőknél is használható. Mi már a 3. tubussal használjuk. Egyedüli hátránya, hogy kicsit zsíros érzetet hagy maga után. A legjobb testápoló érzékeny, száraz bőrre!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 4.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Hidratálók: Glycerin, Dimethiconol, Mannose
Vitaminok: Niacinamide

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Anti-bakteriális és gombaölő glycine biovektor.