La Roche-Posay

Ár:   4990 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   8,4 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nikolettagy, Módosítva: 2015. május 15.

Kiszerelés:   8,4 ml
Lelőhely:   patikák
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Magas toleranciájú formula az erősebb és hosszabb szempillákértSzempillaerősítő polimerrel gazdagítva, a szempillák lágyítása és formázása érdekében.

Hipoallergén, illatanyag-mentes.

fagas

2015. január 27.

Nos, engem annyira nem ejtett rabul ez a spirál, nem okozott látványosabb eredményt, mint a drogériás, jóval olcsóbb "versenytársa", az is hozza ezt a színvonalat. Most ez csak 3.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. január 27.

Veronikakrisztina

2015. január 18.

Megvettem, nem bírtam ott hagyni. A patikában 5000 Ft- volt a karácsonyi csomagban. Nem voltak nagy elvárásaim vele kapcsolatban, de az első használatnál jött a húha hatás. Ez tényleg fekete, a festék nem keményedik meg a szempillámon, nem pereg a szemem alá, nem is érzem, hogy rajtam van. Ívelt, hosszú pillákat csinál. Most ő a nagy kedvenc.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 18.

Glowla

2015. január 13.

A véleményeiteknek Wishes 2014 kedvencei blogbejegyzése tette be a kaput, megrendeltem. Bevallom, nem voltak nagy várakozásaim, azok után, hogy anyukám jóvoltából tengersok spirált ismerhetek. Viszont sorban jöttek a nagy nézések:
1) Szokatlan a keskeny kefe (7mm x 5mm - megmértem kíváncsiságból, kicsit téglány alakú), nagyon pontosan lehet vele dolgozni. Más keféknél minden igyekezet és trükk (vízszintes tükörben dolgozás) ellenére a szemhéjam is olyan lett, ezzel nem.
2) Tényleg! ível és hosszít, nem csak ígéri.
3) A végeredmény: egyenletes fedés és szép kékesfekete fény. Jól rétegezgető, nem csomósodik, egy rétegben gyönyörűen természetes.
4) Nyilván nem szoktuk a festett szempillákat simogatni, de nem hagyhattam ki. A legtöbb festék betonkeménnyé teszi a pillákat; ennél puhák voltak, talán egy cseppet waxos tapintás, de nem pergett le, és az ujjam sem lett fekete.
5) Nap végére sem vagyok panda, a szemzugban sem gyűlt össze. A szemnek is kényelmes, nem szárít vagy éget (szemben pl. az YSL Shockinggal, amiről megtanultam, hogy alkalmi darab, pár óráig tűri a szemem, bár látványos, drámai eredménnyel dolgozik).
6) Finom az illata, habár hozzáadott illatanyagot nem tartalmaz.
Összességében, ha cipőhasonlattal akarnék élni, olyan mint egy nagyon kényelmes klasszikus balerinacipő. Semmi faxni, de mégis minden részlet pontosan a helyén van.
Köszönöm nektek! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 13.

2) Tényleg! ível és hosszít, nem csak ígéri.
6) Finom az illata, habár hozzáadott illatanyagot nem tartalmaz.
Köszönöm nektek! :)

Póni

2015. január 12.

Ez a kedvenc spirálom. Érzékeny a szemem ezért kerestem valami jót. A La Roche-Posay termékében megtaláltam ezt. 2013 karácsonyán vettem az elsőt akkor a szemfesték lemosóval árulták, 2014-ben micellás vízzel. Nagyon örültem neki, hogy lehet kapni, mert ahonnan előzőleg rendeltem már nem volt elérhető. A LRP magyar oldaláról kiszállítással borravalóstól 6000Ft volt csomagban a kettő együtt. A legjobban a felvivő fejet szeretem. Én ezzel a lapos fejjel sokkal jobban tudok bánni.Szép hosszú, különálló pillák! Mikor már kifogyóban volt akkor kicsit ragadt. Ez volt a jel, hogy sajnos eddig és ne tovább. A szemem nem ég, szépen fenn marad, csak sírni nem kell ha ez van felkenve a szemre. Mivel nem vízálló, ezért tudjuk mi történik. :-) Használok más spirált is, de lehet, ha az elfogy már csak ennél maradok a nem vízálló kategóriában. Külön plusz pont a csomagolásért és hogy ráírják a lejárat dátumát. Nem csak azt, hogy felbontás után meddig jó, hanem hogy 2017 áprilisig jó a termék. Én ilyent még nem nagyon láttam másik hasonló terméken. Szeretem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. január 12.

eisenhauer_virginia

2015. január 7.

Csatlakozom az elégedettek táborához. Szuper spirál. Hűséges leszek hozzá! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 7.

Csatlakozom az elégedettek táborához. Szuper spirál. Hűséges leszek hozzá! :)

hellodanana

2015. január 7.

Én oda meg vissza vagyok ezért a spirálért, szeretem, hogy vékony, hosszú a feje, könnyű vele dolgozni, és TÉNYLEG hosszabbak lesznek tőle a pilláim, anélkül, hogy természetellenesnek hatnának. Nem igazán tudom elképzelni, hogy a jövőben másra váltsak, nagyon meg vagyok vele elégedve

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 7.

jikka69

2014. december 27.

úgy tűnik én vagyok a kivétel (aki erősíti a szabályt) :-)
nekem nem vált be, nem rossz spirál egyáltalán, de nem is a wow kategória.
tetszik, hogy vékony keféje van, sokkal jobban szeretem az ilyet, mint a vastag kefés spirálokat, de számomra ennyi volt az összes pozitívum, nem lett sem hosszabb, sem göndörebb szempillám, mint spirál nélkül, talán kicsit dúsított, de erre sem esküdnék meg, teljesen átlagos darab.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. december 27.

úgy tűnik én vagyok a kivétel (aki erősíti a szabályt) :-)
nekem nem vált be, nem rossz spirál egyáltalán, de nem is a wow kategória.

Mila85

2014. december 7.

Valóban jó kis spirál lett. A clumpy defy a kedvencem, az kiütötte a clinique high impactet is, (pláne a borzalmas extreme volume változatot). Ez a spirál könnyedebb. Azt tudni kell hogy csoffadt kis pilláim vannak, nem dús, nem is túl hosszú, de ápolással, ricinus olajjal feljavítgatom. Szeretni fogom ezt a spirált, egyenlőre nem előzte meg a clumpyt. Nagyon könnyed érzés a pillákon, nem nehezíti el pedig annyi réteget felvittem amennyit csak bírtam, cicomáztam borzoltam, bevetettem mindent hogy Camilla Coelhová változzak. Nem igazán tapasztott, nem csomós, imádom a kis csinos keskeny fejét, megérte csomagban. Biztos fogok még venni belőle. Ami nagyon pozitívum, hogy szemkönnyezésem nem jött elő amikor ezzel festem ki (a clumpy defytől se jön ki, de mástól igen).

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 7.

wishes

2014. december 4.

Instant szerelem lett, pedig tényleg csak a KMes vélemények miatt próbáltam ki!
Úgy általában elég lesújtó véleményen van a natúr/illatmentes/érzékeny szemre való spirálokról - már legalábbis ami a hatásukat illeti - szóval én lepődtem meg a legjobban, hogy ez mennyire jó kis darab. Mivel L'Oreal brand, sejtek egy kis Lancome hátszelet, de akárhogyis: pár húzással éjfejete, vadítóan dús pillákat lehet vele kanyarintani, és tartós is, a keféje is szuper, nem a mostanában megszokott bumszli szilikonrettenet... Szerintem simán felér egy high endes spirálhoz a tudása! Nálam az év spirálja lett, komolyan, pedig jó párral megküzdöttem az idén...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 4.

Instant szerelem lett, pedig tényleg csak a KMes vélemények miatt próbáltam ki!

sztinke

2014. december 2.

Igaz, hogy még nem túl sokan véleményezték ezt a szempillaspirált, viszont mind pozitív, úgyhogy felkeltette az érdeklődésem. Így, amikor múlt héten megláttam a budapesti Kálvin téri patikában, micellás lemosóval csomagban, képtelen voltam leküzdeni a szempillaspirálok iránti mániámat és megvettem. :D Tényleg nagyon jó a kicsi keféje! Tökéletesen szétválasztja a pillákat, egyáltalán nem csomósít, nem tapaszt, nincsenek póklábak, viszont látványosan hosszabbít, gyönyörű fekete a színe és tartós is! Az már csak hab lesz a tortán, ha tényleg erősíti is a szempillákat!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 2.

Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Sodium Hyaluronate, Propylene Glycol, Caprylyl Glycol

Steareth-20 ti I eu 2 1

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.