La Roche-Posay

Ár:   4990 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   8,4 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nikolettagy, Módosítva: 2015. május 15.

Kiszerelés:   8,4 ml
Lelőhely:   patikák
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Magas toleranciájú formula az erősebb és hosszabb szempillákértSzempillaerősítő polimerrel gazdagítva, a szempillák lágyítása és formázása érdekében.

Hipoallergén, illatanyag-mentes.

NGT

2014. május 6.

Ebayen vettem (6000 Ft körüli áron), Franciaországból küldték, és nagyban befolyásoltak az itt olvasott vélemények, de az is, hogy régóta tartó tesztelésem során még mindig nem találtam meg A szempillaspirált.
Szempillaspirál-alappal használom (Estée Lauder primer), ami luxusnak tűnhet, de ajánlom mindenkinek, különösen a rövidebb szempillájúaknak, de amúgy is mindenkinek, aki alaposabb fedést, hosszabb és egészségesebb pillákat szeretne.
Érdekesen filigrán keféje van, ami segít az egészen pici, a belső szemzugban meghúzódó pillák pacamentes kifestésében, és azt is megakadályozza, hogy túl sok festék kerüljön a sörtékre. A spirál tubusa is jó fogású, nagyon könnyű vele dolgozni.
Nagyon szép hosszú, fekete, ívelt szempillákat varázsol. Természetesen két rétegben felvíve az igazi. Nem nagyon drámai pillákat eredményez, mégis látványos a hatása, nekem tetszik, és olyan igazi fekete a színe. Nem csomós a festék.
Nem vízállót vettem egyelőre, mert azt csak még messzebbről és drágábban tudtam volna beszerezni, így próbaképpen a simát vettem meg, de ez is szépen tart és a nap végén sincs elkenődve. Egy éppen alig észrevehető árnyék kerül a szem alá, de én erre nagyon allergiás vagyok, és így sem zavaró a mértéke, illetve azt a szép hajlítást is megtartja, amit felkenéskor göndörít a pillákba. Nálam bírta reggel 8-tól este 10-ig! Sima Nivea kétfázisú lemosóval könnyen eltávolítható.
Összességében egyetértek a korábban itt már áradozó kolleginákkal, és köszönöm nekik, hogy megmutatták az utat ehhez a spirálhoz :) Ha azt mondom, hogy nálam veri azt a sok drága terméket, amit mind próbáltam/használtam (Shiseido, MAC, Lancome, Clinique, Collistar, stb.), akkor az tényleg nagy szó.
A rossz hír az, hogy az alább említett beszerzési források már nem élnek, és a hazai patikák csak a karácsonyi ünnepi csomagokban találkoznak vele, így marad az Ebay. Viszont még nem sokan tudunk eme csodaspirál létezéséről, így remélem, hogy a piacon fellelhető kínálaton békében tudunk osztozni :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 6.

Josie

2013. május 8.

Csak jót tudok írni róla! Igaz, nem olcsó (kb. 5000 Ft), de nagyon-nagyon jó. Egy rétegben is látványos, extra fekete és du. is olyan szépen mutat mint reggel.:) Jó pár márkát kipróbáltam (Lancome, MAC, stb.) de ez a spirál eddig a legjobb. És köszönöm nektek a sok pozitív véleményt, mert ezek hatására vettem meg, korábban azt sem tudtam, hogy a La Roche-Posay gyárt szempillaspirált is!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 8.

karina

2013. március 17.

Legszuperebb spiral amit valaha hasznaltam. Elotte szinte az osszeset vegigprobalgattam, a lorealtol a diorig, mindig vartam a csodat... Es eljott!:) teljesen veletlenul volt hozza szerencsem, anya hozta, bevallom, meg a gondolattal sem kacerkodtam, hogy a lrp gyart ilyet is. Ha mar megvan kiprobalom alapon adtam neki egy eselyt, es el voltam ajulva, komolyan. Annyira kenyelmes es konnyen kezelhezo preciz kefeje van, amirol eddig csak almodtam. Elerem vele a kis belso pillakat is, es az also pillasort is szepen tudom pingalni, anelkul hogy mindenhol csupa trutyi lennek. Gyonyoru fekete szine van, nem szarad be, es szerrintem sokaig is tart.
Ja, amiota megvan, egyaltalan nem hoz lazba semmilyen uj hiperszuper spiral. Ez nalam nagy szo.:)
sajnos nem hallani rola eleget, pedig nagyon megerdemelne!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 17.

sajnos nem hallani rola eleget, pedig nagyon megerdemelne!

kiskozmi

2012. szeptember 27.

Azt hiszem végre megtaláltam a tökéletes spirált!Igaz nem sok választásom volt,próba cseresznye alapon mint utolsó mentőövet vetettem be.Minden drogériás spiráltól fáj,ég,könnyezik a szemem és ezek helyett kerestem valamit.
Csomagban rendeltem a pingvinpatika oldaláról szemfesték lemosóval együtt 4049 Ft volt.A festék maga sűrű,krémszerű,nem csípi a szememet és nagyon szép fekete színe van.Egész nap a helyén marad,nem mászkál el és este könnyű lemosni.A keféje is isteni,a legkisebb szálakat is könnyen elérem vele.Mostmár csak abban reménykedem hogy jó sok idő múlva fogy el/szárad majd ki. : )

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 27.

Rea

2011. december 29.

Imádom a keféjét a legkisebb pilláimat be tudom festeni vele. Nem kenődik, tartós! És ténylege fekete színe van! :-D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. december 29.

nikolettagy

2011. december 10.

Az LRP karácsonyi csomagjaiban kapható. Soha nem dolgoztam még, ilyen különösen vékony kefével. Nekem kevés szempillám van, különösen a belső szemzugban. Nagyon könnyen kiemeli és eléri azokat is. Egy waxos, jó értelemben fényes réteget képez. Könnyen eléri a pillák tövét is. Nem maszatolódott el és dörzsölés nélkül tudtam leszedni este.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. december 10.

Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Sodium Hyaluronate, Propylene Glycol, Caprylyl Glycol

Steareth-20 ti I eu 2 1

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.