La Roche-Posay

Ár:   6000 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: puderecset, Módosítva: 2021. január 26.

Lelőhely:   patikák
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Élénkítse fel az arcbőrét, egységesítse a színtónusát és fedje el az összes hibáját. Az érzékeny arcbőr ápolására szolgáló La Roche-Posay Toleriane Teint Fluide fluid alapozó egyetlen lépésben megoldja mindezt. Textúrája kellemesen lágy, és termálvíz tartalmának köszönhetően egész nap gondoskodik az irritált arcbőr hidratálásáról és megnyugtatásáról. Egyenletes fedést, természetes megjelenést biztosít, és védetté teszi az arcbőrt a napsugárzással és egyéb külső hatásokkal szemben.

• már kis mennyiségű alapozó használata is korrigálja az arcbőr hibáit
  • természetes, félig matt hatást ad
  • kiváló fedőképességének köszönhetően tökéletesen egységesíti az arcbőrt
  • megnyugtatja az irritált bőrt
  • véd a napsugarak ellen (SPF 25)
  • finom fluid textúrája egész napra komfortérzetet biztosít

3 árnyalatban kapható

Ár: 5000 , Eladó: puderecset
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Budakeszi, fizetés: Foxpost, posta, stb..előre utalás után.
Ár: 4200 Ft , Eladó: nyaricili
Állapot: 3x próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel

Lylien

2021. augusztus 9.

Egy erős 4 csillagot kap. Könnyű vele dolgozni és egészen kevés (borsónyi) mennyiség elég az egész arcomra belőle, mert sűrű, de könnyen kenhető.
Fluidnak írják, de az állaga inkább krémes, mint egy mousse. :D
A fedése megfelelő. Nekem bevált, mert csak arcszín egységesítésére használom, de komolyabb bőrproblémákkal szerintem nem bírna el.
A színválaszték sajnos nem túl bő (4-féle). Nekem a legvilágosabb (10 Ivory) van, mert amúgy mindegyik árnyalat nagyon sötét. Felkenéskor szép, egységes, világos (de nem sápadt!) és matt árnyalatot kölcsönöz, estére picit fényesedik, besötétedik.

C-vitamin szérumot, hidratálót és fényvédőt használok alá, vagy ezek közül - nagy melegben - néha a szérum, hidratáló kimarad és csak fényvédővel kenem fel. Minden rétegnél szoktam várni, hogy picit beszívódjon, de ez itt hatványozottan igaz.

Az összetevői nagyon szépek, semmilyen irritációt nem okoztak (két hónapja szinte minden nap használom). A benne lévő spf-ről azért annyit, hogy alá megfelelő mennyiségű fényvédővel turbózzuk.

Összességében szép összetevőkkel, jó fedéssel ez egy jó kis alapozó. Téli időszakban még tesztelésre vár.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 9.

Fluidnak írják, de az állaga inkább krémes, mint egy mousse. :D

Stella1993

2021. június 28.

Annyira akartam szeretni, mindenhol csak jó véleményeket olvastam róla. Szeplős, hófehér, érzékeny-száraz bőrű vagyok, reméltem hogy nekem is beválik majd, de sajnos nem. Hogy kicsit sötétebb, mint a bőrszínem, azt elnézem neki mert tudom korrigálni, és a szeplőim is jobban mutatnak egy sötétebb árnyalattal mint egy világossal. Merthogy a szeplőket (sem a piros foltokat) nem fedi el kellőképp, a fedését gyenge-közepesnek mondanám. A textúrája jó, könnyen kenhető, könnyed viselet, szagtalan és egész szépek az összetevői, de az én bőrömet sajnos kicsit szárítja. Az spf kevés benne, így kénytelen vagyok fényvédővel együtt használni, ami szintén szárít. Száraz bőrű lévén a rutinom első része a hidratálás, majd fényvédő, végül az alapozó, 1 óra múlva pedig már fénylek is, mint a diszkógömb, mert az ilyesmi rétegezést nem bírja ez az alapozó. El fogom használni, de nem veszem újra, ezt a szintet egy olcsóbb drogériás alapozó is hozza.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 28.

gombolya

2021. április 7.

Nagyon szeretem ezt az alapozót, remekül fed, egységes bőrképet ad. Nem irritálja a rosaceás bőröm, jótékonyan elfedi a hajszálereket is. Eddig BB v. CC krémeket használtam, de ez túlszárnyalta az összeset.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. április 7.

AAAC148760

2021. március 9.

Sok sok éve ezt az alapozót használom. Próbálkozásaim más alapozókkal, folyton visszatérített ehhez. A 13-sand beige árnyalatot használom télen/nyáron, strandon, szélben, hóban. Soha nem hagyott cserben!
Remélem soha nem fog megszűnni ez a termék!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 9.

Remélem soha nem fog megszűnni ez a termék!

Hidratálók: Glycerin, Aluminum Hydroxide
Peptidek: Acetyl Dipeptide-1 Cetyl Ester

Nem szabályos INCI név. Jelentése: termál víz.

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Az emberi testben természetes módon is előforduló peptidféle. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint haj- és bőrkondícionló hatású összetevő. Enyhíti a száraz, irritált, feszülő bőr kellemetlen érzését, ezáltal növeli a bőr konfortérzetét, valamint az izomösszehúzódások frekvenciáját mérséklő hatása révén késlelteti a mimikai ráncok megjelenését.