La Roche-Posay

Ár:   4500 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: natural_beauty, Módosítva: 2012. március 6.

Lelőhely:   patikák
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Az érzékeny bőr tökéletes és kíméletes alapozásáért. Neurosensine hatóanyagban gazdag az allergiás reakciók kockázatának csökentéséért.

4 fajta színben

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Krisztina76

2017. április 19.

Jól fed, de nem túl maszkhatású. A száraz részeket nem fedi el tejesen, érdemes hidratáló krémre használni. Túlérzékeny bőrre is jó, nem irritál.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. április 19.

jacklizsofia

2017. április 17.

Nagyon jól fed, eltünteti a bőrszín különbségeket, nem zsírosodik tőle a bőröm, és nincs maszk érzésem.Csak ajánlani tudom, abszolút megéri az árát! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 17.

Jotunderkeresztanyu

2017. április 15.

Jó fedése van, viszont a legvilágosabb árnyalat is sötét nekem, esetleg nyáron, ha nincs más, majd használom. Púderrel nagyon mű kinézetű az arcom tőle, ráadásul apró pattikat okozott. Textúrált bőrön kiemeli az egyenetlenségeket. És nem olcsó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 15.

babarc

2017. április 14.

Rengeteg alapozót kipróbáltam már, és ez messze a legjobb! Nem hogy nem ront a bőrön, még javítja, ápolja is. A fedése is tökéletes, mégsem túl maszkhatású. A nagyon száraz részeket sajnos nem fedi el, szóval télen érdemes mindenképp hidratáló krémre használni. De amúgy az erős fedése ellenére sem izzadós nyáron, még akkor is kellemes viselet. A kifényesedése is minimális. Akinek problémás a bőre, és valami tényleg fedő alapozóra van szüksége, annak szerintem egy varázsszer! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 14.

Reni39946

2017. február 11.

A bőrproblémáim miatt szereztem be a 10-es árnyalatot. Nagyon jól fed és nem irritálja a bőröm. Lehet, nem a legmegfelelőbb viszont az árnyalat, lmajd próbálkozok az eggyel sötétebbel, vagy majd keverem a kettőt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 11.

Angelika01

2017. február 11.

Sajnos csak termékmintában próbáltam, még a bőrgyógyászom javaslatára,de befogok egyet szerezni mert hihetetlenül jól fed,és tartós is,na meg nem jönnek ki tőle pattanások,mint az AVON-os termékektől

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 11.

gabriel

2017. február 10.

Bőrgyógyászom megmentett, mikor figyelmembe ajánlotta a Toleriane termékcsaládot. Az Toleriane Ultra arckrém után ezt az alapozót használom. Mindennapos használat mellett sincs negatív tapasztalatom. Úgy gondolom,hogy az ára sem vészes, egy jó nevű márkás alapozó is hasonló áron fut a drogériákban. Számomra ez 5*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 10.

jibjab

2017. február 3.

Más alapozókkal összemérve elég jó összetevői vannak, bőrbarát, bár én mindig csak 1-1 alkalomra használtam, így nehéz megítélni, hogy okozna-e mitesszert vagy pattanást a hosszabb távú, rendszeres használata. Nekem nagyon erősen a fedése és sajnos beleül a pórusokba és a ráncokba. Vékony rétegben, eldolgozva is maszkhatása van, közelről és természetes fénynél soknak érzem, fotón, kamera előtt viszont jól teljesít. Nekem is fényesedik, ezért mindig púderrel fixálom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. február 3.

nveronina

2017. január 25.

Már 6 éve használom, és még nagyon sokáig szeretném! Ecsettel szoktak felvinni picit belőle, ahova kell pedig többet, nagyon jól fed, púderrel fikszálom. Egy picit tényleg fényesedik, de nap végére melyik alapozó nem? Nagyon szeretem! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 25.

barbieka2377

2017. január 23.

Szuper alapozó! Tökéletesen fed ,transzparens puderrel maga a mennyország! Régóta kerestem egy olyan alapozot ami összetevői én is megfelel az elvárásaimnak és bitang jól fed. Jár az 5 csillag. Kiszerelés,illat,fedes,szuper :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 23.

Hidratálók: Glycerin, Aluminum Hydroxide
Peptidek: Acetyl Dipeptide-1 Cetyl Ester

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Az emberi testben természetes módon is előforduló peptidféle. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint haj- és bőrkondícionló hatású összetevő. Enyhíti a száraz, irritált, feszülő bőr kellemetlen érzését, ezáltal növeli a bőr konfortérzetét, valamint az izomösszehúzódások frekvenciáját mérséklő hatása révén késlelteti a mimikai ráncok megjelenését.