La Roche-Posay

Ár:   8800 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: natural_beauty, Módosítva: 2022. március 24.

Lelőhely:   patikák
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

• már kis mennyiségű alapozó használata is korrigálja az arcbőr hibáit
  • természetes, félig matt hatást ad
  • kiváló fedőképességének köszönhetően tökéletesen egységesíti az arcbőrt
  • megnyugtatja az irritált bőrt
  • véd a napsugarak ellen (SPF 25)
  • finom fluid textúrája egész napra komfortérzetet biztosít

4 fárnyalatban kapható

La Roche-Posay Toleriane Teint Korrekciós Alapozó Fluid tasakos termékminta
Ár: 100 Ft , Eladó: minaya
Állapot: Bontatlan termék, sosem használt, Helyszín: Budapest (V., VI., VII., VIII. és IX.), Szekszárd vagy Bonyhád, fizetés: Elsősorban személyes átvétel Budapesten és fizetés a helyszínen (Revolut, PayPal, mobilbankos azonnali utalás), de a postázás/Foxpost/MPL/Packeta is megoldható előre utalás esetén.
Ár: 7400 , Eladó: Anna24
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Adri994

2017. augusztus 19.

Tizenéveim elején még működött ez az alapozó...szivaccsal vittem fel, és estig a helyén maradt. Nem tudom, hogy azóta a termék vagy a bőröm összetételben változott e valami, de ez is maszkhatású lett, hiába már csak ecsettel oszlatok :/
Teljes kiábrándulás, és még mindig keresem az igazit :(
A régi pozitív emlékek miatt 3 csillag, jelen állás szerint 0 lenne...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 19.

Teljes kiábrándulás, és még mindig keresem az igazit :(
A régi pozitív emlékek miatt 3 csillag, jelen állás szerint 0 lenne...

blueberry93

2017. július 31.

Itteni vélemények hatására vettem meg én is, de sajnos csalódtam benne. Nekem nagyon sárgás a színe, a fedése se elég számomra. Hamar el is tűnik az a kis fedés is. Sajnos az illata is elég kellemetlen, nem is tudnám mihez hasonlítani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 31.

MatyasErika

2017. július 8.

Az itt olvasott vélemények alapján vettem meg, de hatalmas csalódás volt :( az én zsíros bőrőmmel nem sokra ment..sőt!
Megfelelően hidratáltam mielőtt felvittem volna, de már egy fél nap után folyt le az arcomról, miközben szárított is. A fedésé szép lett volna, ha tartja is a kívánt hatást. Számomra hatalmas csalódás volt :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 8.

022Flower

2017. június 21.

Az én pattanásos,mitesszeres bőrömre remek fedést nyújtott és nem okozott problémát. Az egyik kedvenc alapozóm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 21.

primrose

2017. június 20.

Gyönyörű bőrt eredményez, és nagyon tápláló.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. június 20.

Gyönyörű bőrt eredményez, és nagyon tápláló.

Borsolina

2017. június 16.

Nekem sajnos ez az alapozó nagyon nagy csalódás volt, a legvilágosabb árnyalatot vettem meg, de rettenetesen sárga lett tőle a fejem és csillogtam egész nap. Oké-oké, hogy olajos a bőröm (jelenleg hormonális aknés is),na de annyira szerintem még életemben nem virítottam mint abban a pár napban,mint ezt kipróbáltam. Az összetevőire kap pár pontot, meg mert érzékeny bőrre is lehet használni (ez ritka), ez egy nagyon jó kezdeményezés értékelendő. Talán velem van a probléma, mostanában nincs a bőröm a legjobb állapotban,na de elég sok mindent próbáltam rá és eddig ez volt a legnagyobb csalódás,ezért többet nem tudok neki adni sajnos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 16.

Györgyusz

2017. június 13.

Pár napja használom, eddig jól bevált. Nagyon jól fed, mások szerint se látszik, h agyon lennék alapozva. Én azért picit sötétebbnek látom, 11-es árnyalat konkrétan. Előnyös a 25-ös faktor, és hogy nem ragad, nem zsírosít.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 13.

Hester

2017. május 30.

Évekig nem tudtam nélküle létezni. Szinte fáztam a gondolattól is, hogy mi lesz velem, ha nem gyártják stb. Nemrég elfogyott, de tervezem, hogy a nyári színemhez beszerzek egy újabbat. Könnyű vele dolgozni; krémes, selymes a textúrája, nem nehezíti el a bőrt, de cseppet sem olajos vagy vizes, jól fed, de nincs maszkhatása.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 30.

pergeorsolya

2017. május 30.

Nagyon szeretem! Pár hete használom, de látható az eredmény! Szépen fed, nem kell belőle sok és egyáltalán nem maszkos! Egy munkanapot simán kibír még melegben is :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 30.

GalambSz

2017. május 17.

Hát ez valami fantasztikus! Kár, hogy csak most találtam rá! Miközben a színeket vizsgálgattam a neten, mert hogy onnan rendeltem, több videot is megnéztem és ott lestem el egy tök jó felviteli módszert, amitől nem lesz maszk szerű a végeredmény. Nagyon kevés kell belőle, elég az ujjbegyre tenni egy kicsit és ide-oda pöttyözni vele az arcon, majd alapozóecsettel szépen eldolgozni, a végeredmény tökéletes! De ha van még elkendőzni való akkor csak oda szintén ujjbeggyel felviszek még egy kicsit. Nem ül bele a ráncokba, szinte nem is látszik, hogy alapozó van rajtam. Nekem átlagos világos bőrszínem van és a 11-est választottam ami beleolvad a bőrömbe, nem sötétebb nem világosabb, nagyon szép természetes színe van. A 13-asból mintát próbáltam, az nekem túl sötét (bár a képeken pont fordítva látszik) lehet nyár derekán, ha lebarnulok már be merném vállalni. Ja és a legfontosabb számomra, hogy nem okoz irritációt, parfümmentes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 17.

Hidratálók: Glycerin, Aluminum Hydroxide
Peptidek: Acetyl Dipeptide-1 Cetyl Ester

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Az emberi testben természetes módon is előforduló peptidféle. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint haj- és bőrkondícionló hatású összetevő. Enyhíti a száraz, irritált, feszülő bőr kellemetlen érzését, ezáltal növeli a bőr konfortérzetét, valamint az izomösszehúzódások frekvenciáját mérséklő hatása révén késlelteti a mimikai ráncok megjelenését.