La Roche-Posay

Ár:   4500 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: natural_beauty, Módosítva: 2012. március 6.

Lelőhely:   patikák
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Az érzékeny bőr tökéletes és kíméletes alapozásáért. Neurosensine hatóanyagban gazdag az allergiás reakciók kockázatának csökentéséért.

4 fajta színben

Egi

2020. március 29.

erős fedése van, és egyáltalán nem maszk hatású. Nem érzem h a bőrömön van.. Minden egyenetlenséget feltölt, mintha ott se lenne. Nagyon kevés kell belőle. De nagyon nehéz lemosni. Szinte lehetetlen.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 29.

sargibari

2019. december 13.

Ha nagyon rossz állapotban van a bőröm, akkor életmentő tud lenni. Erős a fedése, szépen egységesíti az arcot, viszont eléggé szárít, szóval muszáj aláhidratálni. Ha csak néhány bőrhibám jön elő, akkor helyileg, korrektorként használom. Szerintem nagyon pici adag is elég belőle, így viszonylag tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 13.

mariasoros

2019. november 20.

Nem használom állandóan a Toleriane termékeket, csak vész esetén. Van egy stresszre, kémiai anyagokra, ki tudja mire időnként fellobbanó periorális dermatitiszem. (Amikor a szám környéke ocsmányul bepirosodik, hogy sem korrektor, sem alapozó nem használ. Régen az Elocom segített, amitől hosszú távon csak romlott a bőröm állapota.) Erre az esetre van itthon Toleriane arckrémem és alapozóm. 2-3 használat után ismét tiszta és üde lesz a bőröm, mintha mi sem történt volna. Nálam kiváltja a szteroidos krémet és ez minden pénzt megér. Csodaszer, nem kérdés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. november 20.

fmonif

2019. november 19.

Nem ragad , szépen fed , könnyű felvinni , :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 19.

Nem ragad , szépen fed , könnyű felvinni , :)

laryah

2019. október 25.

Kivalo , nem ragad, nem folyik, fed rendesen ( nem DW ) tokeletes a szine a boromhoz, nem emeli ki a szaraz reszeket. Kimondottan erzekeny , irritalt borre vettem, tokeletesen gyogyitja is. Vichy Phytosolution kremre teszem , szeretik egymast. Igy egyszerre van kezelve, fedve , vedve a bor napkozben.
Szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 25.

Szeretem.

barbybarbi

2019. október 6.

Kicsit híg az állaga, de nem vészes. Nekem délutánra nem sok marad belőle a helyén sajnos.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 6.

lekvaroshus

2019. szeptember 10.

IMÁDOM! Jól fed, a bőrömnek semmi baja az egész napos viselés után, sem hosszú táv használata után sem. Könnyű eldolgozni. Az illata semmi extra. Drága de nagyon megéri!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 10.

konbo

2019. augusztus 26.

Sokáig használtam, de most váltottam. Mikor megveszem nagyon híg az állaga, ahogy áll úgy sűrűsödik. kb 1 éves állás után elég sűrű az állaga ahhoz, hogy jól kezelhető legyen. A bőröm fél nap után ledobja, akkor is, ha hidratálok előtte, akkor is, ha nem. Tény, hogy világos bőrűek számára nagyon jó árnyalatai vannak. Én találtam a téli ultra fakó bőrömre is és a nyári picit lebarnultra is megfelelő árnyalatot. A fényvédőnek köszönhetően napos időben is bátran viseltem, további bőrhibáim nem jelentkeztek.
Tartóssága miatt -2 pont, árnyalatai, fényvédője miatt +3 pont

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 26.

Tartóssága miatt -2 pont, árnyalatai, fényvédője miatt +3 pont

Momiji

2019. július 8.

Nagyon szeretem. Nem szárít, nem fényesedik ki a bőröm tőle, szépen lehet rá sminkelni, és ki sem pattogok tőle. Csillagos ötös!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 8.

elina12

2019. június 4.

Évek óta használom és nagyon szeretem. Erős fedése van, de nem maszk hatású. Jól illeszkedik a bőr színéhez. Nagyon kevés kell belőle, egy borsónyi mennyiség szinte már sok is, így sokáig kitart. :D Kicsit drágább a drogériás társainál, de szerintem ilyen teljesítmény mellett ez elnézhető. Tapasztalatom szerint viszont gyorsan kell vele dolgozni, mert nekem nagyon gyorsan szárad. A száraz bőrön pedig nagyon látszik, ott nem lehet eldolgozni jól szerintem. Amikor zsírosabb a bőröm, akkor kb. 3 óra után már láthatóan átfényesedik, de amikor szebb a bőröm, akkor pedig egy napig is szépen fent marad. Elég sokat próbálkoztam alapozók terén, de nekem ez vált be a legjobban eddig. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 4.

Hidratálók: Glycerin, Aluminum Hydroxide
Peptidek: Acetyl Dipeptide-1 Cetyl Ester

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Az emberi testben természetes módon is előforduló peptidféle. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint haj- és bőrkondícionló hatású összetevő. Enyhíti a száraz, irritált, feszülő bőr kellemetlen érzését, ezáltal növeli a bőr konfortérzetét, valamint az izomösszehúzódások frekvenciáját mérséklő hatása révén késlelteti a mimikai ráncok megjelenését.