La Roche-Posay

Ár:   4500 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: natural_beauty, Módosítva: 2012. március 6.

Lelőhely:   patikák
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Az érzékeny bőr tökéletes és kíméletes alapozásáért. Neurosensine hatóanyagban gazdag az allergiás reakciók kockázatának csökentéséért.

4 fajta színben

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Hotika

2018. március 16.

Legalább 6 éve ezt használom, a legjobb alapozóm. Jól fed, kiadós, mert nagyon kevés elég belőle (szivacson), nem fullad meg alatta a bőröm, és úgy vettem észre még a pattanást is leszárítja, ...na jó lehet a bőrömet is szárítja picit. Korrektor helyett is ebből teszek egy-egy pöttyöt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 16.

mtina97

2018. február 22.

Ősszel nagyon pattanásos lett az arcom, ezért elmentem a gyógyszertárba megvenni a Vichy 3Ds alapozót, viszont a gyógyszerész inkább ezt a fluidot ajánlotta mindennapi használatra. Valóban sokkal könnyebb, folyékonyabb krém, ami ugyanakkor tökéletesen fed. Viszont a tartósságával nem vagyok megelégedve, mindig elmászkál, bárhogy bármilyen formában viszem fel az arcomra. Fixáló spray-vel illetve sok púderrel tartósabb, de még úgy sem az igazi. hétköznap reggelente a rohanásban szívesen nyúlok utána, könnyű vele dolgozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 22.

tothbabi

2018. február 17.

nagyon jó a fedése, de nekem túl nehéz. A szemem alá, illetve korrektorként tudom használni. eléggé fénylik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 17.

Sanja86

2018. február 16.

Revlon fresh beiget használtam mielött a bőrgyógyász ezt ajánlotta a pattanásos bőrömre. Azt kell mondjam, hogy utáltam az első napokban, mert valószinű rossz árnyalatot vettem meg, 11-est akartam de csak a 10-es volt. Pár nap használata után újból visszatértem a Revlonhoz és azt vettem észre,hogy sokkal zsírosabb a bőröm tőle. Kénytelen voltam megint váltani a saját érdekembe. Valamennyire megszerettem ezt a terméket annyi a bajom vele, hogy pár óra viselése után széttörik és csúnyán mutat az arcomon. Kihozza a száraz részeket és szerintem naponta többször kellene újból felkenni, hogy ez ne történjen meg. Ha kifogyott sötétebbet veszek, hátha javíthat az értékelésen.

Update: Rájöttem mi a legnagyobb bajom vele, fed de nagyon hamar lekopik. Első zsebkendős használatnál lejön az orromról, szájkörnyékrő és pár óra után már a próblémás (pattanásos) részeket is sokkal jobban kiemeli mint az eddig használt alapozóim. Sajnálom, de nem fogom újra megvenni, inkább tovább keresgélek és levonok még egy csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 16.

TKriszta

2018. február 14.

Tökéletesen fed. Nem irritál. Jó választás volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 14.

Tökéletesen fed. Nem irritál. Jó választás volt.

Iviii

2018. február 11.

Nagyon jó termék, de vigyázni kell vele, mert szuper a fédése. Én csak a börhibáimra használom nem egész arcra teszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 11.

Telihold

Korcsoport: >54
2018. január 14.

Az első olyan alapozó, amit melegben is képes vagyok elviselni. Vékony rétegben is szépen fed, amennyire nekem szükséges. Viszont a 11-es túl sötét, a 10-es meg kicsit világos, így mivel nem szeretnék lemondani róla, keverhetem egymással a két színt. Ezért mínusz egy csillag.
Frissítés: Végül aztán mégse szerettem meg. Egyrészt a színe miatt, másrészt túl töménynek, vastagnak éreztem az arcomon. Persze lehet, hogy csak nekem túl sok. Maradtam a Belico folyékony alapozójánál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. január 14.

Hildy8888

2017. december 10.

Kevés árnyalatban kapható, viszont a forgalomban lévőknek szépek a színei és egymással jól kombinálhatóak. Fedése közepes. Sokáig nem fényesedik át. Már többször újravettem. Sajnos ennél az alapozónál is azt vettem észre, hogy patik jelennek meg a bőrömön, ha használom... Ennek ellenére is eddigi legjobb alapozóm. Azt hiszem mégis pihentetem kicsit és próbálkozom tovább, hátha meglesz végre az igazi 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 10.

hvera

2017. november 30.

Nekem a 11-es light beige árnyalat van meg. Hihetetlenül kevés is elég belőle és szépem teszi a dolgát. Az INCI miatt vettem meg és nem csalódtam. Előtte a Vichy Dermablend alapozóját használtam, azzal is elégedett voltam, viszont gondoltam kipróbálok mást is. Érzékeny, száraz bőrtípusom van, szerencsére ezt az alapozót nagyon jól tolerálta a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 30.

KicsiBogyo

2017. november 28.

A 13-as árnyalatot vásároltam meg és nagyon elégedett vagyok! Mimden bőrhibát elfed, de nem maszkosít. Mem tömi el a pórusaimat, egèsz nap tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 28.

Hidratálók: Glycerin, Aluminum Hydroxide
Peptidek: Acetyl Dipeptide-1 Cetyl Ester

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Az emberi testben természetes módon is előforduló peptidféle. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint haj- és bőrkondícionló hatású összetevő. Enyhíti a száraz, irritált, feszülő bőr kellemetlen érzését, ezáltal növeli a bőr konfortérzetét, valamint az izomösszehúzódások frekvenciáját mérséklő hatása révén késlelteti a mimikai ráncok megjelenését.