La Roche-Posay

Ár:   4500 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: natural_beauty, Módosítva: 2012. március 6.

Lelőhely:   patikák
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Az érzékeny bőr tökéletes és kíméletes alapozásáért. Neurosensine hatóanyagban gazdag az allergiás reakciók kockázatának csökentéséért.

4 fajta színben

banita4

2017. november 19.

Mintát próbáltam a 11-es színből amivel nagyon meg voltam elégedve, világos bőrömhöz is szépen passzolt a szín. Kissé átfénylik egy idő után de a fedése jó. Ami viszont jobban meglepett, hogy a minta sokkal folyékonyabb volt mint a teljes kiszerelés. Így már sajnos nehezebb eldolgoznom, nem erre számítottam. Még barátkozom vele de ettől függetlenül jó kis termék.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 19.

agneza

2017. november 18.

Baratnom ajanlasara probaltam ki. Mindenfele alhidratalas nelkul is szepen terul, szepen fed. Hosszabb tavon hasznalva nem tudom mennyire komedogen, de proba alapjan azt kell mondanom, hogy be fogok ruhazni egy teljes kiszerelesre, mert kellemes viselet, fedese szamomra tokeletes. :) Es nem fenyesedett ki puder mellozesevel sem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 18.

bellalabella

2017. november 10.

Nagyon szep fedesu alapozo, de nem a legegyszerubb eldolgozni szerintem. Az osszetevoi miatt vettem meg ketszer is. Elhasznalom, mert bajt nem okozott, viszont kifenyesedik a borom tole meg jobban. Ami meg negativ szamomra, az a szinvalasztek. (vagy nagyon vilagos, vagy mar sotet pl az oszi idoszakban)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 10.

Piglet

2017. november 6.

maszkhatású alapozó, és ráadásul pár óra múlva teljesen kifényesedik az arcom tőle, nem vált be

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 6.

moni92

2017. november 1.

Könnyen kenhető textúra, szépen fed, és kellemes az illata, viszont könnyen kifényesedik tőle a bőröm.

PKitty

2017. október 29.

Ár-érték arányban nagyon jó alapozó. Nagyon szépen terül és jól építhető ahol kell. Sokszor nem kell korrektor még a komolyabb bőrhibákra sem és viszonylag tartós is. Nekem sajnos nagyon átfénylik az arcom, mattabb hatású alapozóra lenne szükségem. Szárazabb, érzékeny bőrre viszont nagyon jó választás lehet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 29.

katica22

2017. október 15.

A világ legjobb alapozója, már az összetevői is magukért beszélnek. Mikor ezt használom mindenki megjegyzi hogy mennyivel szebb a bőröm és hogy mennyire jól fed stb stb... nincsenek nagy bőrhibáim, de tényleg annyira szemmel látható a különbség. Nagyon jó állaga van, kevés kell belőle. ÚJRAVEVŐS!!!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 15.

hnikolett

2017. szeptember 27.

Patikai kis testert próbáltam eddig, 11-és árnyalatban, ami nekem egy kicsit sötét, úgyhogy tervben van a rendes kiszerelésű 10-es. Nekem a színen kívül nem igazán van vele bajom. Zsíros boromon reggel fel 8-tol, délután 3-4-ig simán bírja (rajta a trend it up púder) atfenyesedesés nélkül! Szépen fed, jobban is mint amennyire elvártam! Csak azért 4*, mert hosszú távon meg nem tudtam haszanlni

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 27.

Adri994

2017. augusztus 19.

Tizenéveim elején még működött ez az alapozó...szivaccsal vittem fel, és estig a helyén maradt. Nem tudom, hogy azóta a termék vagy a bőröm összetételben változott e valami, de ez is maszkhatású lett, hiába már csak ecsettel oszlatok :/
Teljes kiábrándulás, és még mindig keresem az igazit :(
A régi pozitív emlékek miatt 3 csillag, jelen állás szerint 0 lenne...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 19.

Teljes kiábrándulás, és még mindig keresem az igazit :(
A régi pozitív emlékek miatt 3 csillag, jelen állás szerint 0 lenne...

blueberry93

2017. július 31.

Itteni vélemények hatására vettem meg én is, de sajnos csalódtam benne. Nekem nagyon sárgás a színe, a fedése se elég számomra. Hamar el is tűnik az a kis fedés is. Sajnos az illata is elég kellemetlen, nem is tudnám mihez hasonlítani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 31.

Hidratálók: Glycerin, Aluminum Hydroxide
Peptidek: Acetyl Dipeptide-1 Cetyl Ester

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Az emberi testben természetes módon is előforduló peptidféle. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint haj- és bőrkondícionló hatású összetevő. Enyhíti a száraz, irritált, feszülő bőr kellemetlen érzését, ezáltal növeli a bőr konfortérzetét, valamint az izomösszehúzódások frekvenciáját mérséklő hatása révén késlelteti a mimikai ráncok megjelenését.