La Roche-Posay

Ár:   4500 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: natural_beauty, Módosítva: 2012. március 6.

Lelőhely:   patikák
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Az érzékeny bőr tökéletes és kíméletes alapozásáért. Neurosensine hatóanyagban gazdag az allergiás reakciók kockázatának csökentéséért.

4 fajta színben

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

MatyasErika

2017. július 8.

Az itt olvasott vélemények alapján vettem meg, de hatalmas csalódás volt :( az én zsíros bőrőmmel nem sokra ment..sőt!
Megfelelően hidratáltam mielőtt felvittem volna, de már egy fél nap után folyt le az arcomról, miközben szárított is. A fedésé szép lett volna, ha tartja is a kívánt hatást. Számomra hatalmas csalódás volt :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 8.

022Flower

2017. június 21.

Az én pattanásos,mitesszeres bőrömre remek fedést nyújtott és nem okozott problémát. Az egyik kedvenc alapozóm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 21.

primrose

2017. június 20.

Gyönyörű bőrt eredményez, és nagyon tápláló.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 20.

Gyönyörű bőrt eredményez, és nagyon tápláló.

Borsolina

2017. június 16.

Nekem sajnos ez az alapozó nagyon nagy csalódás volt, a legvilágosabb árnyalatot vettem meg, de rettenetesen sárga lett tőle a fejem és csillogtam egész nap. Oké-oké, hogy olajos a bőröm (jelenleg hormonális aknés is),na de annyira szerintem még életemben nem virítottam mint abban a pár napban,mint ezt kipróbáltam. Az összetevőire kap pár pontot, meg mert érzékeny bőrre is lehet használni (ez ritka), ez egy nagyon jó kezdeményezés értékelendő. Talán velem van a probléma, mostanában nincs a bőröm a legjobb állapotban,na de elég sok mindent próbáltam rá és eddig ez volt a legnagyobb csalódás,ezért többet nem tudok neki adni sajnos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 16.

Györgyusz

2017. június 13.

Pár napja használom, eddig jól bevált. Nagyon jól fed, mások szerint se látszik, h agyon lennék alapozva. Én azért picit sötétebbnek látom, 11-es árnyalat konkrétan. Előnyös a 25-ös faktor, és hogy nem ragad, nem zsírosít.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 13.

Hester

2017. május 30.

Évekig nem tudtam nélküle létezni. Szinte fáztam a gondolattól is, hogy mi lesz velem, ha nem gyártják stb. Nemrég elfogyott, de tervezem, hogy a nyári színemhez beszerzek egy újabbat. Könnyű vele dolgozni; krémes, selymes a textúrája, nem nehezíti el a bőrt, de cseppet sem olajos vagy vizes, jól fed, de nincs maszkhatása.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 30.

pergeorsolya

2017. május 30.

Nagyon szeretem! Pár hete használom, de látható az eredmény! Szépen fed, nem kell belőle sok és egyáltalán nem maszkos! Egy munkanapot simán kibír még melegben is :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 30.

GalambSz

2017. május 17.

Hát ez valami fantasztikus! Kár, hogy csak most találtam rá! Miközben a színeket vizsgálgattam a neten, mert hogy onnan rendeltem, több videot is megnéztem és ott lestem el egy tök jó felviteli módszert, amitől nem lesz maszk szerű a végeredmény. Nagyon kevés kell belőle, elég az ujjbegyre tenni egy kicsit és ide-oda pöttyözni vele az arcon, majd alapozóecsettel szépen eldolgozni, a végeredmény tökéletes! De ha van még elkendőzni való akkor csak oda szintén ujjbeggyel felviszek még egy kicsit. Nem ül bele a ráncokba, szinte nem is látszik, hogy alapozó van rajtam. Nekem átlagos világos bőrszínem van és a 11-est választottam ami beleolvad a bőrömbe, nem sötétebb nem világosabb, nagyon szép természetes színe van. A 13-asból mintát próbáltam, az nekem túl sötét (bár a képeken pont fordítva látszik) lehet nyár derekán, ha lebarnulok már be merném vállalni. Ja és a legfontosabb számomra, hogy nem okoz irritációt, parfümmentes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 17.

Kataaaaa27

2017. május 12.

Mintám volt belőle és nagyon tetszett,meg is vettem ezt az alapozót.Ekkor viszont nem tetszett,nagyon maszk hatású volt,beült az apró ráncocskákb,olyanokat is kiemelt így,amikről nem is tudtam.Minden kísérletezés hiábavaló volt,gondoltam szürke hétköznapokon,mikor nem megyek sehová de mégse szeretném a párom smink nélkűl rémiszgetni,majd elhasználom.Aztán egy ilyen napon rájöttem hogy mi volt a baj:a mintával spóroltam hogy minnél több ideig tudjam tesztelni,ezáltal keveset is vittem fel az arcomra.Ezután csak úgy használtam hogy nagyon keveset vittem fel és így tökéletes .Így is nagyon jó a fesése(ha valamit nem fed el teljessen oda szoktam felvinni még egy kicsit,vagy korrektort használok),szép az összkép,nem maszkos,és tényleg kevés mennyiséget kell felvinni+púder az ilyen területekre és a ráncokba sem ül bele,és nem emeli ki őket.Egyébbként az Estee Lauder DW alapozója favorit és van is olyan jó,fedésben főleg,viszont tartoságban alul marad,látványosan tud kopni ha "nem vigyázok"rá,de fél napot kibír.Összeségében szeretem nagyon!Ja és az összetevők és a 25-ös fényvédő sem utolsó szempont ami a szimpátiát illeti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 12.

oIlcsike

2017. április 25.

Nagyon sokféle alapozót kipróbáltam már, drogériásaktól elkezdve a magasabb árkategóriásakig, egyszer egy sminkes ismerősöm mondta, hogy magasan veri a legdrágább alapozókat, Mac, Clinique, Artdeco, Yves Saint Laurent, Estee Lauder, aztán én is kipróbáltam, nem rég kaptam egy 11-es árnyalatot mintában,ami számomra tökéletesnek bizonyult végre egy igazán bőr színű alapozó, amitől nem úgy néz ki az ember, mintha önbarnítóval kente volna be magát, elképesztően jól terül,fluid állaga miatt és a fedése *5-ös!!! A szem alatti sötét karikákat teljesen elfedi, korrektor nem is szükséges,az aknék utáni vörös és barna foltokat nagyon szépen fedi, ha pedig még le is fixáljuk akkor biztosan meg sem moccan egész nap, a 25 SPF csak a hab a tortán, mindenkinek csak ajánlani tudom, akinek hiperérzékeny bőre van és vannak makacsabb foltok is az arcán. Fantasztikus!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 25.

Hidratálók: Glycerin, Aluminum Hydroxide
Peptidek: Acetyl Dipeptide-1 Cetyl Ester

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Az emberi testben természetes módon is előforduló peptidféle. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint haj- és bőrkondícionló hatású összetevő. Enyhíti a száraz, irritált, feszülő bőr kellemetlen érzését, ezáltal növeli a bőr konfortérzetét, valamint az izomösszehúzódások frekvenciáját mérséklő hatása révén késlelteti a mimikai ráncok megjelenését.