La Roche-Posay

Ár:   5590 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Mossyka, az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2019. május 20.

Lelőhely:   patikák
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

Mattító habállagú alapozó. SPF 20. Parfüm és tartósítószer mentes.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

stylo

2021. július 31.

Vettem egyet. Lathatatlanul elterul, meglepoen termeszetes. A fedese kozepes vagy inkabb az alatti. Komolyabb borhibakra biztos nem eleg. A szine nem igazan jo. Mind kicsit sargas. En egy sajat alapozommal keverem, vagyis inkabb ezt sminkalapnak hasznalom. Tele van szilikonnal. Ettol mindig megremulok, mert felek, h pattanasom lesz, v ilyesmi, de 2 het alatt nem tapasztaltam. Mivel tul sotetet valasztottam, gondoltam rakenem a karomra es labamra, ha vmi kis semmisegben flangalok, hogy legyen vmi szinem. Ha nem fogna ennyire, nem is volna tul nagy hulyeseg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. július 31.

ilditoth

2021. június 26.

Két verzióban van fent ugyanaz a termék, de itt látom a legkésőbbi véleményt, úgyhogy itt folytatom a sort.

Nagyon jó, hogy minimál az összetevőlista, mondjuk elég sok benne a szilikon, de emiatt könnyű eloszlatni. Közepes a fedése, úgyhogy ha erősebb fedés kell, teszek még bele egy másik alapozómból. A színválaszték tényleg nulla, nekem mondjuk a kettes árnyalat éppen jó, bár most már egy kis sötétítőt is kell belekevernem, de ez ugye dermokozmetikum, nem egy plázás-tanácsadónős alapozó. Nem fullaszt, és szépen terül. Én púderrel fixálom, nem tudom, anélkül mennyire lenne matt és tartós.
Még vizsgálgatom, de alapvetően elégedett vagyok vele, megadom neki az ötöst.
Érdemes webpatikákban keresni, én így egy ezressel olcsóbban jutottam hozzá, mint ha a közeli gyógyszertárban vettem volna meg!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. június 26.

Még vizsgálgatom, de alapvetően elégedett vagyok vele, megadom neki az ötöst.

Benedetta88

2021. március 30.

Egy ideje jobban szeretem már a hab állagú alapozókat. A kombinált bőrömmel legalábbis sokkal jobban működnek együtt ezek a típusú termékek, mint a folyékonyak. Egyrészt nagyon kevés kell belőle, másrészt még így is tökéletesen fed. Amikor sminkelek, szeretem ha egységes az arcbőröm és a szemem alatti apró szeplőim eltüntetése már a mániámmá vált:) Nagyon keveset használok belőle, könnyen simul a bőrre, szépen egységesít, selymes és puha lesz a bőröm utána. Kézzel viszem már fel, mert sajnos szivaccsal nekem nem lett az igazi, már-már maszkos fedést sikerült elérnem. Elég jól mattít, igaz nyári nagy melegben még nem teszteltem. Nem okozott pattanásokat, a fényvédőt jó dolognak tartom benne, de azt egyébként is használok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 30.

Edina1111

2020. február 21.

Nagyon szeretném szeretni, a La Roche termékekkel pozitívak a tapasztalataim.
Időnként felkenem, és mindig megbánom :( Felkenés után 2-3 órával megjelenik egy-egy nagy pattanás az állam környékén. Utána megint pihen 1-2- hétig az alapozó, aztán újra ez történik, nincs más, csak ő lehet a hibás.
Amúgy fura a színe, fura az állaga, de amikor felkenem, tökéletes. Szépen mattít, de még természetes kereteken belül, nincs maszkhatás. Könnyű eldolgozni, és kevés kell belőle, nagyon sokáig elég lehet napi használat mellett is. Sajnos én nem fogom naponta használni és újravenni sem. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 21.

Nagyon szeretném szeretni, a La Roche termékekkel pozitívak a tapasztalataim.

sammy

2019. november 23.

Bénázva jutottam hozzá, nekem száraz bőrre való kellene :) Ettől függetlenül, igen jó állagú termékről van szó, jól fed, nem használom az egész arcomra, de azt hiszem ez másoknak sem fogyhat el vészes gyorsan. Minden átlagos sminkterméktől viszketni szokott a bőröm, a La Roche termékek ebből a szempontból (is) kiválóan teljesítenek, allergiásoknak megéri az árát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 23.

zsofi33

2019. november 19.

Imádom!
Nagyon jól fed, nincs maszk hatás. Tartós. Az összetevők között kevesebb a káros anyag mint más alapozóknál.
Nem olcsó, de megéri. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 19.

Imádom!
Nem olcsó, de megéri. :)

ami2015

2019. május 15.

Ezt bizony gyártják, sőt új termékként található meg most több webshopban is. 01-es színben rendeltem, kézre nyomva nagyon sötét, de felkenve már jó világos, abszolút passzol a bőrömhöz. Puha, bársonyos tapintású tőle a bőröm. Még tesztelem, de eddig nagyon tetszik, a hab állag is szuper, tartós, matt, bársonyos és árban se rossz. Egyelőre 4 csillag, aztán majd kiderül.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. május 15.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Aluminum Hydroxide
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.