La Roche-Posay

Ár:   5299 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2015. április 15.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Hidratáló krémek

Az első fluid textúrájú, nem zsíros hidratáló arckrém minden napra, érzékeny vagy allergiás arcbőrre, amely intenzív és hosszan tartó enyhülést hoz a bőr számára, bőrnyugtató hatású Neurosensine-nel és La Roche-Posay termálvízzel.

Az érzékeny szemkörnyék és a szemhéj ápolására is alkalmas. Alkalmazása kellemes és nem hagy zsíros réteget az arcbőrön. Glicerin és termálvíz tartalmának köszönhetően hosszan tartóan hidratálja és nyugtatja az arcbőrt.

Ultra minimalista, magas biztonságú és tiszta formula, mely kizárólag a szükséges hatóanyagokat tartalmazza minden olyan összetevő nélkül, amely esetleg irritációt vagy allergiát idézhet elő. Ultra hermetikus pumpás flakon a szennyeződés kockázata ellen.

0% tartósítószer. 0% paraben. 0% alkohol. 0% illatanyag. 0% színezőanyag. 0% lanolin.

Nem komedogén. Magas tolerancia. Allergia-teszttel ellenőrzött.

Ár: 3500 , Eladó: gendyke
Állapot: Szinte tele van, Helyszín: Székesfehérvár, fizetés: posta megoldható
600.- La Roche-Posay Toleriane Ultra Fluide minták
Ár: 600Ft=12db , Eladó: Rékam
Állapot: új, Helyszín: Budapest, Oktogon, fizetés: csak személyesen, délutánonként
meva

2018. július 22.

Nyárra kerestem könnyed de mégis tápláló arckrémet és az itt olvasott vélemények alapján erre a krémre esett a választásom. És milyen jól jártam :) Tökéletes, gyorsan beszívódik, tényleg nagyon könnyű az állaga, mégis kellőképp hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 22.

Anheszenamon

2018. július 2.

A nyár beköszöntével kezdtem használni a kombinált bőrömre. A melegebb idő ellenére sem túl sok a bőrömnek, nem nehezíti el, könnyen beszívódik. Nagyon megszerettem már néhány használat után. Kifejezetten tetszik, hogy mindenmentes, nincs benne semmi felesleges adalék. A pumpás kiszerelést is nagyon kedvelem, mert nem szeretem a tégelybe nyúlkálást. Biztosan meg fogom vásárolni, ha elfogy az összes hidratáló termékem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 2.

vombatvasarnap

2018. június 10.

Nagyon szerettem ezt a krémet, de úgy éreztem kicsit túl száraz marad utána a bőröm. Ezért legközelebb a sima Ultra változatot vettem belőle, de az egyértelműen nagyon zsírosítja a bőröm. Később arra jutottam, hogy azért volt talán száraz a bőröm, mert bőrgyógyász ajánlatára Dove szappannal mostam arcot reggel és este. Most, hogy nyár van és már nem szappanozok, eleve kevésbé szárad a bőröm, valószínűleg már pont jó lenne az Ultra Fluid

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 10.

AthenA

2018. április 14.

Idei évem megmentője, jár az öt csillag.
Év elején brutál allergia jött ki, 99% hogy phenoxyethanolra, alig tudok valamit használni.
Ezt használom alapkrémnek reggel és este. Rizikómentes, ajánlom mindenkinek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 14.

Idei évem megmentője, jár az öt csillag.
Ezt használom alapkrémnek reggel és este. Rizikómentes, ajánlom mindenkinek.

Snehulienka

2018. április 1.

Reggel és este is rákenem az arcomra, nagyon könnyű krém. Egy csomó mindent kenek az arcomra, különösebb hatást nem tudom, hogy elért-e, de jó érzés a bőrömnek. Engem különösen elvarázsolt, hogy látom ahogy fogy az üvegcséből a krém, most az utolsókat varázsolom ki belőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 1.

Telihold

Korcsoport: >54
2018. január 19.

Az előző télen használtam először. Tulajdonképpen nem gondoltam rossznak, de azt hittem, találok majd jobbat is érzékeny, kipirosodásra hajlamos bőrömre. Nem találtam, néhány hete megint csak megvettem. Valóban könnyű krém, és egyéb szérumot meg éjszakai krémet is használok mellé, de a bőrnyugtatáshoz szükségem van rá. Nyáron önmagában is jól hidratál. Nappalra a fényvédő alá kenek egy keveset belőle. Külön öröm, hogy szemkörnyék ápolására is tudom használni. Újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. január 19.

lzsoficim

2018. január 3.

Kedvelem ezt a krémet.Nem mondanám, hogy hűdenagyon hidratál, de így smink alá, reggel épp megfelelő. estére, arctisztítás után azért kell egy testesebb krém még az én kombinált bőrömre is.
Gyorsan beszívódik, lehet rá azonnal sminkelni akár, nem zsíros, és remek összetevői vannak, nem tömíti el a pórusokat. Ez egy nagyon jó alap hidratáló,bár azért ahhoz képest elég húzós az ára. De aki jobban megnézi az összetevőket, az tudja, hogy elég nehéz a piacon ilyen jó alapanyagokból összetett-minimalista-mindenmentes arckrémet találni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 3.

mycupoftea

2017. november 27.

Az EFFACLAR DUO [+] használata után döntöttem úgy, hogy szeretnék egy olyan krémet, ami egy kicsit jobban hidratálja a bőröm a hidegebb idő beköszöntével. Egyáltalán nem csalódtam, a várt hatást kaptam, pihepuha bőr, nem zsírosít, nem komedogén képző. A csomagolás pedig csak plusz. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 27.

barbonca

2017. november 19.

Nem rossz, de azért kicsit többet vártam tőle. Nekem három nyomásnyi adaggal is villámgyorsan kellett kennem, mert nem jutott mindenhová, olyan gyorsan felszívódott, ezt nappali krémnél nem bánom, utálom a krémes ragacsos érzést, de mégis valahogy kevésnek érzem.

Ugyanúgy voltak allergiás kiütéseim, néha csalánkiütés is. A bőröm hidratált lett, a száraz foltok eltűntek, a húzódás is elmúlt, de erre a LRP Hydreane Riche és a lájtosabb változata (nappalra) is képes volt.

Elhasználom, de nem hiszem, hogy újra fogom venni, mert semmi extra.
(És az éjszakait is használom, plusz reaktiv, extraérzékeny bőrre való micellás vizet, mégis jönnek a kiütések)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 19.

Elhasználom, de nem hiszem, hogy újra fogom venni, mert semmi extra.

mkdorina

2017. szeptember 24.

Eddig csak teszter alapján nyilatkozom, hogy ez egy csodaszer, felkenem és azonnal be is szívja a bőröm és utána, másnap pihe puha.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 24.

Hidratálók: Glycerin, Propanediol, Butylene Glycol, Glyceryl Acrylate/Acrylic Acid Copolymer, Dimethiconol
Peptidek: Acetyl Dipeptide-1 Cetyl Ester

Squalane eo 1 0

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Az emberi testben természetes módon is előforduló peptidféle. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint haj- és bőrkondícionló hatású összetevő. Enyhíti a száraz, irritált, feszülő bőr kellemetlen érzését, ezáltal növeli a bőr konfortérzetét, valamint az izomösszehúzódások frekvenciáját mérséklő hatása révén késlelteti a mimikai ráncok megjelenését.