La Roche-Posay

Ár:   5299 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2015. április 15.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Hidratáló krémek

Az első fluid textúrájú, nem zsíros hidratáló arckrém minden napra, érzékeny vagy allergiás arcbőrre, amely intenzív és hosszan tartó enyhülést hoz a bőr számára, bőrnyugtató hatású Neurosensine-nel és La Roche-Posay termálvízzel.

Az érzékeny szemkörnyék és a szemhéj ápolására is alkalmas. Alkalmazása kellemes és nem hagy zsíros réteget az arcbőrön. Glicerin és termálvíz tartalmának köszönhetően hosszan tartóan hidratálja és nyugtatja az arcbőrt.

Ultra minimalista, magas biztonságú és tiszta formula, mely kizárólag a szükséges hatóanyagokat tartalmazza minden olyan összetevő nélkül, amely esetleg irritációt vagy allergiát idézhet elő. Ultra hermetikus pumpás flakon a szennyeződés kockázata ellen.

0% tartósítószer. 0% paraben. 0% alkohol. 0% illatanyag. 0% színezőanyag. 0% lanolin.

Nem komedogén. Magas tolerancia. Allergia-teszttel ellenőrzött.

Ár: 3500 , Eladó: gendyke
Állapot: Szinte tele van, Helyszín: Székesfehérvár, fizetés: posta megoldható
600.- La Roche-Posay Toleriane Ultra Fluide minták
Ár: 600Ft=12db , Eladó: Rékam
Állapot: új, Helyszín: Budapest, Oktogon, fizetés: csak személyesen, délutánonként
GalambSz

2017. május 17.

Érzékeny bőrömre kerestem illatmentes nappali krémet, ami zsíros-kombinált bőrtípusra is jó. Ez a fluid állag nagyon tetszik, kevés is elég belőle, szépen el lehet oszlatni az egész arcon egy nyomást is. Ugyan nem mattít, de könnyű, lágy krém, az állagának köszönhetően nincs ragacsos vagy nehéz krém érzet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 17.

Babika20

2017. április 30.

Egy hónapja használom reggel-este a korpás szeborreás bőrömre aminek van egy kis felszíni vízhiánya is. Meg vagyok elégedve vele, remélem a végén szépen ki tudom nyerni belőle az összes terméket. Nem irritál, smink kompatibilis. A fényesedést nem gyorsítja, mindentől fénylik egy kicsit az arcom pár óra után, de az nem is baj nekem ha nem vagyok matt teljesen. Lehet újravenném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 30.

writa

2017. április 23.

Termékmintát kaptam belőle, amit a szemkörnyékre kentem fel és szuper volt. Könnyű krém, gyorsam beszívódik és nagyon szépen hidratál.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 23.

gabriel

2017. február 10.

A testvérét használom ennek a krémnek, mert számomra ez nagyon nem vált be.Az okát nem tudom, hiszen mindenmentes. A sima Ultra amit elvisel az én allergiás bőröm. Sajnos ezért nekem ez egy 2-es.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 10.

Matzee

2017. február 2.

Hamar beszivodik, teszi a dolgát, nincs benne illatanyag, nagyon praktikus a kiszerelése, valamiért mégsem vagyok tőle teljes mértékben elajulva, egy próbát megert, főleg hogy akcióban vettem, így mellé 50%ban vettem egy másik terméket, de kiserletezem tovább :) ezért kap csaj 4est :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 2.

ntnt

2016. december 17.

Nagyon szeretem. Szuper könnyű állaga van, a bőröm hipp-hopp beszippantja, utána kellemes tapintású lesz. Nappal használom, alapozó alá. A csomagolása egyedi :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 17.

Kac

2016. december 5.

Szeretem nagyon,jól hidratál,teljesen oké vele minden. Viszont az "illata" borzalmas. De ettől függetlenül 5* :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 5.

Sophieee_89

2016. november 18.

Az elmúlt 1-1,5 évben az arcom nagyon érzékennyé vált, rengeteg hidratáló krémet kipróbáltam, natúrtól a legdrágábbakig, de valamiért mindentől apró fehér komedók vagy bőr alatti pattanások jelennek meg az arcomon. Jelenleg épp mikrodermabraziós kúraszerű kezelésen veszek részt és a kozmetikus rám parancsolt, hogy kenjem valamivel az arcom. Egy szintén nagyon érzékeny bőrű barátnőm ajánlotta ezt a krémet, mert neki bevált, így hirtelen fellelkesülve megvettem ezt és az éjszakai változatot is. Az éjszakait felkenve puha és bársonyos lett a bőröm, egységesnek tűnő a bőrképem,de reggelre máris ott éktelenkedett egy fájdalmas gyulladt pattanás. Ez még belefér, gondoltam,ezért felkentem a nappali valtozatot is. Kellően hidratált, bár nap közepére-végére fénylett és zsíros tapintású volt a bőröm, plusz egy pattanással és néhány fehér komedóval gazdagodva. Összességében jó kis krémek lennének, de nekem továbbra se jelentenek megoldást a mindennapi hidratálásra. Azt gyanítom, hogy talán a szilikon lehet a hibás, és itt jegyzem meg, hogy nem értem minek teszik bele, főleg az éjszakai változatba. Fentiek miatt sajnos megválni kényszerülök a két kencétől...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 18.

kisorso

2016. november 2.

Csak szemre és környékére használom, a többi helyre a mattítót. A kettő együtt tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 2.

emcuscicus666

2016. szeptember 29.

A masodik tubus ma erkezett meg a LRP termal vizzel egyutt. Ezt az arckremet durvan 2 honapja hasznalom, az arcpermettel es meg nehany mas kiegeszito olajjal, maszkkal, fenyvedovel.
Egy arcapolo rutinban a hidratalo krem dolga, - ertelemszeruen - hogy hidrataljon.
Nem kell, hogy illatozzon, az a parfum dolga, nem kell, hogy mattitson, azt rabizom a puderemre, nem kell sem csillogas, sem fenyvedelem, se szinkorrekcio...
Csak hidrataljon rendesen, reggel, este, es a koztes idoszakokban, tehat egesz nap.
Ezt varom el egy hidratalo arckremtol, es ezt teljes mertekben teljesiti. Nem irrital, nem zsirositja a boromet, de nem is szaritja, nem komedogen, tehat szamomra tokeletes.
Nagyon megbizhato alapkrem, ket pumpalasnyi egeszen a nyakamig eleg, es percek alatt beissza a borom. Olajok, ejszakai maszkok, szerumok szuperul kijonnek vele, valamint reggel a fenyvedom es az alapozom is.
Nem hiszem, hogy lecserelem valaha is. Amig kapni lehet, en venni fogom - az arat tokeletesen figyelmen kivul hagyva. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 29.

Hidratálók: Glycerin, Propanediol, Butylene Glycol, Glyceryl Acrylate/Acrylic Acid Copolymer, Dimethiconol
Peptidek: Acetyl Dipeptide-1 Cetyl Ester

Squalane eo 1 0

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Az emberi testben természetes módon is előforduló peptidféle. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint haj- és bőrkondícionló hatású összetevő. Enyhíti a száraz, irritált, feszülő bőr kellemetlen érzését, ezáltal növeli a bőr konfortérzetét, valamint az izomösszehúzódások frekvenciáját mérséklő hatása révén késlelteti a mimikai ráncok megjelenését.