La Roche-Posay

Ár:   5299 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2015. április 15.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Hidratáló krémek

Az első fluid textúrájú, nem zsíros hidratáló arckrém minden napra, érzékeny vagy allergiás arcbőrre, amely intenzív és hosszan tartó enyhülést hoz a bőr számára, bőrnyugtató hatású Neurosensine-nel és La Roche-Posay termálvízzel.

Az érzékeny szemkörnyék és a szemhéj ápolására is alkalmas. Alkalmazása kellemes és nem hagy zsíros réteget az arcbőrön. Glicerin és termálvíz tartalmának köszönhetően hosszan tartóan hidratálja és nyugtatja az arcbőrt.

Ultra minimalista, magas biztonságú és tiszta formula, mely kizárólag a szükséges hatóanyagokat tartalmazza minden olyan összetevő nélkül, amely esetleg irritációt vagy allergiát idézhet elő. Ultra hermetikus pumpás flakon a szennyeződés kockázata ellen.

0% tartósítószer. 0% paraben. 0% alkohol. 0% illatanyag. 0% színezőanyag. 0% lanolin.

Nem komedogén. Magas tolerancia. Allergia-teszttel ellenőrzött.

Ár: 3500 , Eladó: gendyke
Állapot: Szinte tele van, Helyszín: Székesfehérvár, fizetés: posta megoldható
600.- La Roche-Posay Toleriane Ultra Fluide minták
Ár: 600Ft=12db , Eladó: Rékam
Állapot: új, Helyszín: Budapest, Oktogon, fizetés: csak személyesen, délutánonként
Zalvin

2016. szeptember 16.

Kellemes, bár nekem elég lassan szívódott fel! (Termékmintát próbáltam)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 16.

Kellemes, bár nekem elég lassan szívódott fel! (Termékmintát próbáltam)

stiles

2016. szeptember 8.

Zsíros, vízhiányos bôröm van, azért vettem ezt meg, mert egyszerûen a zsíros bôrre való krémek mind szárítanak, az éjszakai krémek nagy része meg túl zsíros nekem. Nappali krémnek borzalom, szörnyen fényes leszek tôle (ezért nem vonok le csillagot, nem zsíros bôrre kifejlesztett hidratáló), de éjszakainak imádom, reggelre pihe-puha lesz a bôröm és soha nem pattogok ki tôle. Ezen kívül nagyon érzékeny, száraz szemhéjam van, és teljesen helyrehozta az állapotát. Szerintem az ára sem vészes. Imádom!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 8.

Fanni91

2016. augusztus 28.

Nagyon szeretem ezt a krémet, nagyon gyorsan beszívódik és fantasztikusan hidratál. Kicsit drága, de nagyon megérte az árát! Ha elfogy újraveszem :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 28.

Jaina

2016. augusztus 6.

Nagyon érzékeny zsíros, de közben vízhiányos bőröm van. A krémmániás értékelések miatt vettem meg ezt a krémet, sajnos nagy mellényúlás volt. Nagyon zsírosít, a shea vaj tartalma miatt pedig nagyon rosszul reagált rá az arcom (már végigcserélgettem az összes arcápolómat, mire leesett, hogy ebben van shea és az a bűnös). 2 csillagot adtam neki a kiszerelése miatt, tetszik ez a pumpálós megoldás. Viszont ennél sokkal jobb érzékeny bőrre való hidratálók vannak ennek az árnak a töredékéért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 6.

Pillamilla

2016. június 27.

Ez az általános arckrémem, kellemes az állaga, fantasztikus ez a pumpás kialakítás, végre valami, ami tényleg higiénikus! Ha kicsit extrábbat akarok, akkor egy PC szérummal keverem össze a tenyeremben és úgy viszem fel. Én úgy hiszem, hogy nem az arckrémen van a hangsúly, hogy tele legyen hangzatos hatóanyagokkal, de cserébe parfümmel, alkohollal vagy más csúnyaságokkal... Inkább egy nagyon minimál krém, mondhatni mindenmentes :D Viszont az ára túlzó szerintem:( Ugyanakkor igaz, hogy jobbat még nem találtam, tehát maradok továbbra is ennél, már sokszor újravettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 27.

boglarkab

2016. május 13.

Nemrég kezdtem használni az érzékeny, sokszor fájó bőrömmel való küzdelmem miatt ezt a fluidot, a Cicaplast Baume B5-öt és a márka termálvíz spray-jét mint bőrápolási rutin, és csodálatos. Jobb szót nem tudok rá. Ez lett a nappali hidratálóm, sminkelni is tudok rá, bár remélem, ha megnyugszik a bőröm, már így nyárra nem nagyon fog kelleni a BB-krémem sem. Egyelőre úgy látom, jó úton haladok ezzel és a másik kettő La Roche-csodámmal együtt, szépen javulgat a bőrképem, és fantasztikusan nyugtató érzés, amikor használom őket. A higiénikus csomagolás és a tiszta, parfümmentes illat és összetétel még plusz pont.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 13.

TwinkleZora

2016. április 29.

Jó kis krém, bőrbarát összetevőkkel. Nyáron kifejezetten kellemes viselet, hidratálja de nem zsírosítja kombinált bőrömet. Télre viszont kevés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 29.

Funnyface

2016. április 17.

Termékmintát próbáltam először belőle, meg is vettem a teljes kiszerelésben. Felkeltette az érdeklődésemet ez a minimalista fliud, a bőröm hajlamos az irritációra, azonban az újdonságoknak is nehezen állok ellen. Jó ha van a polcomon egy termék, amihez nyúlhatok, ha irritált a bőröm. Két hónapja alkalomszerűen használom, amikor kiborul a bőröm, rétegező rutin részeként.

Tulajdonságai: fehér inkább krém állagú fliud, ami könnyen eloszlatható a bőrön. Hozzáadott illatanyagot nem tartalmaz, az összetevők saját illata érezhető. Az egyik összetevőnek olyan illata van, mint a ragasztónak, de ez felvitel után már nem érezhető. Csomagolása fantasztikus, végre egy krém, ami valóban légmentes dobozban van. Pumpájával könnyen adagolható a termék, és a flakon zárható is.

Előnye: Fantasztikusan nyugtatja a bőrömet, már egy használat után csökken a pirosság. Sima, üde bőrt varázsol reggelre. Más termékkel is megfér, olykor ez az utolsó a sorban, egészen jól hidratálja kombinált bőrömet. Krémet is szoktam rá felvinni, ha több nedvességre van szüksége bőrömnek. Selymes tapintású, simább a bőröm vele.

Hátránya: Lassan szívódik fel, koreai termékeken szocializálódtam, amik egy pillanat alatt nyom nélkül eltünnek. Felvitel után fényes hatású a bőrömön, ami kb. 10 perc után csökken. Reggelre viszont nem leszek zsírgombóc.

Szeretek más termékeket is kipróbálni, de ezt biztosan észben tartom. Sokáig elengendő lesz még, jó a polcomon tudni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 17.

Sunchi

2016. március 31.

már egy hónapja imádom :)

Up sajnos mégse , pedig imádni akartalak sajna kipattogtam tőle , de ez nem krém hibája

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. március 31.

már egy hónapja imádom :)

Montelino

2016. március 31.

A Pixiboxban volt belőle egy 2ml-s minta, ami kb. 1 hétig volt elég, napi 1 használat mellett. Azóta megvettem a teljes kiszerelést is. Nem pont az én bőrtípusomra való ez a krém, de bevált. Nagyon minimalista összetétele van. Télen jót tett a hideg időben a bőrömnek, akkor néha nappalra is kentem, de általában csak az esti arctisztítás után. Amikor a Paesre hialuronsavas széruma húzta a bőrömet, akkor is ezt kentem fölé. Nem tudom hetekig használni huzamosabban, mert akkor kiüti a bőrömet és apró pattanásokat okoz. Naponta 2x nem kenném fel, az sok lenne a nem száraz bőrömnek. Száraz bőrre jó lehet napi használat mellett is, nekem úgy sok. Amióta tavasz van nem használom már minden nap. Nem kenem heti 7 nap, kb. minden második napon, nyáron gondolom majd ritkábban, így bevált. A pumpás kiszerelés tetszik, tudok belőle egész kicsit is nyomni és higiénikus. Egy kupakot azért rakhattak volna a pumpa tetejére, mert most utazás alkalmával max. a dobozában vinném magammal. Zsíros bőrre semmi esetre se ajánlom, kombináltra pedig max. úgy ahogy én alkalmazom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. március 31.

Hidratálók: Glycerin, Propanediol, Butylene Glycol, Glyceryl Acrylate/Acrylic Acid Copolymer, Dimethiconol
Peptidek: Acetyl Dipeptide-1 Cetyl Ester

Squalane eo 1 0

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Az emberi testben természetes módon is előforduló peptidféle. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint haj- és bőrkondícionló hatású összetevő. Enyhíti a száraz, irritált, feszülő bőr kellemetlen érzését, ezáltal növeli a bőr konfortérzetét, valamint az izomösszehúzódások frekvenciáját mérséklő hatása révén késlelteti a mimikai ráncok megjelenését.