La Roche-Posay

Ár:   5299 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2015. április 15.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Hidratáló krémek

Az első fluid textúrájú, nem zsíros hidratáló arckrém minden napra, érzékeny vagy allergiás arcbőrre, amely intenzív és hosszan tartó enyhülést hoz a bőr számára, bőrnyugtató hatású Neurosensine-nel és La Roche-Posay termálvízzel.

Az érzékeny szemkörnyék és a szemhéj ápolására is alkalmas. Alkalmazása kellemes és nem hagy zsíros réteget az arcbőrön. Glicerin és termálvíz tartalmának köszönhetően hosszan tartóan hidratálja és nyugtatja az arcbőrt.

Ultra minimalista, magas biztonságú és tiszta formula, mely kizárólag a szükséges hatóanyagokat tartalmazza minden olyan összetevő nélkül, amely esetleg irritációt vagy allergiát idézhet elő. Ultra hermetikus pumpás flakon a szennyeződés kockázata ellen.

0% tartósítószer. 0% paraben. 0% alkohol. 0% illatanyag. 0% színezőanyag. 0% lanolin.

Nem komedogén. Magas tolerancia. Allergia-teszttel ellenőrzött.

Ár: 3500 , Eladó: gendyke
Állapot: Szinte tele van, Helyszín: Székesfehérvár, fizetés: posta megoldható
600.- La Roche-Posay Toleriane Ultra Fluide minták
Ár: 600Ft=12db , Eladó: Rékam
Állapot: új, Helyszín: Budapest, Oktogon, fizetés: csak személyesen, délutánonként
Cirmi2

2016. március 25.

Érzékeny, kombinált bőrömre ez a krém ideális. Télen három nap alatt rendbe tette az arcom. Gyorsan beszívódik, smink alá is ideális. A kirepedezett kézzel is "csodát" tesz. Biztosan újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 25.

erika81

2016. március 20.

Csak 2 ml mintám volt belőle, ami 4 alkalomra volt elég.
Szokás szerint hoztam a formám és a krém kiütéssel győzött.
Felkenés után könnyen beszívódott, nem hagyott maga után zsíros érzetet. Reggel és este is használtam.
A második nap viszont már lett 3-4 pattanásom tőle, így az utolsó adagot már csak a szemere kentem.
Nem hiszem hogy más okozta volna a problémát, mert más újdonságot nem használtam.
Normál/száraz bőrre jó lehet, de zsíros bőrre sok.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 20.

Csak 2 ml mintám volt belőle, ami 4 alkalomra volt elég.
Szokás szerint hoztam a formám és a krém kiütéssel győzött.
Normál/száraz bőrre jó lehet, de zsíros bőrre sok.

cicafun

2016. február 21.

Maximálisan elégedett vagyok vele, talán ez az első olyan arckrémem, ami betartja, amit ígér Pihe-puhává varázsolja a bőröm, reggel-este használva tökéletesen hidratálttá teszi azt. Ami a legjobb benne, hogy rendkívül gyorsan beszívódik a bőrbe, és nem hagy maga után zsíros érzetet. 2 perc, és mehet rá reggelenként az alapozó. Semmiféle bőrirritációt nem okoz, mióta leváltottam az előző arckrémemet szembetűnő változás történt az arcbőrömön. (Egy hónapja használom rendszeresen). A kiszerelése is praktikus, rendkívül higiénikus. Jár az 5 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 21.

lysza1985

2016. január 26.

Kis mintát kaptam kipróbálásra, ami kb 2-3 alkalomra elegendő. Jól hidratál, viszonylag hamar beszívódik, én éjszakára használtam, mert utána fénylett kicsit a fejem. Első használat után másnapra kijött egy nagy pattanás, nem állítom biztosan, hogy ettől, mivel huzamosabb ideig nem tudtam használni, de a minták alapján nem venném meg nagyban.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 26.

Dorcsa

2016. január 9.

A jelenlegi akcióban vettem, 6000 Ft felett 2000 Ft-ot elengedtek, ezt választottam meg egy lemosót, de így is fájt az összeg a végén :/. A patikában, ahol vettem 5500 Ft egy ilyen krém, de eddig minden fillért megért. Nagyon ritka az olyan hidratáló, ami nem csapja ki a bőröm és nem okoz pattanásokat vagy fehér komedókat nálam, viszont vízhiányos a bőröm így muszáj hidratálnom. Ez a krém eddig minden szempontból bevált (kopkopkop)
A hidratálása elég, (de lehet alá tenni még szérumot úgy sem volt vele probléma, jól együttműködtek), nem okozta az említett problémákat, szép az inci, tehát eddig elmondhatom, hogy eddig a legjobb hidratálókrémem. <3

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 9.

Viki9727

2015. október 23.

A Pixiboxban volt belőle 1 kis minta, iszonyatosan tetszik! Nekem mindig ki van száradva a bőröm a szám körül, és ez a kis csoda 2 nap alatt rendbe tette! :O Imádom! Kár hogy 5-6 használat után elfogyott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. október 23.

angi9207

2015. október 18.

Sajnos választ nem sikerült kapnom, ettől függetlenül megvettem, mert nem ez volt a mérvadó.
Végre letisztult annyira az arcom, hogy nem kell alapozót használjak. Egy, max két pötyi van, amire szintén egy-egy pötyi erősen fedő alapozót hintek, és kész is vagyok. Jólesik a használata, nem okozott irritációt, ezért hatalmas kő esett le a szívemről. Reggel és este használom, két pumpálásnyi bőven elég az egész arcra. A pirosságot valamelyest mintha enyhítené, nem vagyok benne biztos. De mindenesetre valahogy szebbnek látom tőle a bőröm. :) (Lehet csak beképzelem?)
Reggelre diszkógömb lesz a fejemből, nameg nap közben sem a legmattabb, de nem annyira vészes a helyzet. Valóban nyugtatja a bőröm, szinte követeli. :) Egész nap hidratál, nem száradok ki, puha, és selymes a pofim. :D
Bevált csodakrém. :) Azthiszem újravevős/megállapodós. :) A csomagolása pluszpontot érdemelne.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 18.

Lorna

2015. augusztus 9.

Mintha nálam az érzékeny bőrre való hidratálók nem hidratálnának eléggé. Mondjuk az is benne van a pakliban, hogy kb két hét alatt átment a bőröm aknésből, kombináltba aztán csontszárazba a télen, amikor ezzel próbálkoztam. Nagyon pici jön ki a tubusból, ami légmentesen zárul, és jó kis pöpec, bár elég kevés van benne. Ultra érzékeny, de nem túl száraz bőrre szerintem jó választás lehet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 9.

mintberry.crunch

2015. július 25.

Nagyon szeretem, köszi Wishes, hogy felhívtad rá a figyelmet, magamtól sosem választottam volna! Az első gyógyszertári krémem, eddig csak bio cuccokat használtam, de kerestem az igazit. Ez a krém egyszerűen mesés, nem túl sok, nem túl kevés, pont jó tavaszi-nyári hidratálást ad a kombinált bőrömnek. Szép fényű, hidratált és sima lesz tőle az arcom, sosem okozott pattanásokat, pedig fél éve használom. Tökéletes "alapkrém", lehet mellé szérumot használni, ha több kell ennél. A csomagolásától még mindig minden használatnál el vagyok ájulva.:)
Télen a nem-fluid tesóját használom, az ugyanilyen jó, csak kicsit gazdagabb, hidegebb időre való.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 25.

eveheart

2015. július 1.

Tökéletes, könnyű, nappali hidratálókrém. Hidratál, szépen beszívódik, nem hagy zsírós érzetet. A kiszerelése miatt plusz * jár neki, de egyébként is 5-ös :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 1.

Hidratálók: Glycerin, Propanediol, Butylene Glycol, Glyceryl Acrylate/Acrylic Acid Copolymer, Dimethiconol
Peptidek: Acetyl Dipeptide-1 Cetyl Ester

Squalane eo 1 0

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Az emberi testben természetes módon is előforduló peptidféle. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint haj- és bőrkondícionló hatású összetevő. Enyhíti a száraz, irritált, feszülő bőr kellemetlen érzését, ezáltal növeli a bőr konfortérzetét, valamint az izomösszehúzódások frekvenciáját mérséklő hatása révén késlelteti a mimikai ráncok megjelenését.