La Roche-Posay

Ár:   5299 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2015. április 15.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Hidratáló krémek

Az első fluid textúrájú, nem zsíros hidratáló arckrém minden napra, érzékeny vagy allergiás arcbőrre, amely intenzív és hosszan tartó enyhülést hoz a bőr számára, bőrnyugtató hatású Neurosensine-nel és La Roche-Posay termálvízzel.

Az érzékeny szemkörnyék és a szemhéj ápolására is alkalmas. Alkalmazása kellemes és nem hagy zsíros réteget az arcbőrön. Glicerin és termálvíz tartalmának köszönhetően hosszan tartóan hidratálja és nyugtatja az arcbőrt.

Ultra minimalista, magas biztonságú és tiszta formula, mely kizárólag a szükséges hatóanyagokat tartalmazza minden olyan összetevő nélkül, amely esetleg irritációt vagy allergiát idézhet elő. Ultra hermetikus pumpás flakon a szennyeződés kockázata ellen.

0% tartósítószer. 0% paraben. 0% alkohol. 0% illatanyag. 0% színezőanyag. 0% lanolin.

Nem komedogén. Magas tolerancia. Allergia-teszttel ellenőrzött.

Ár: 3500 , Eladó: gendyke
Állapot: Szinte tele van, Helyszín: Székesfehérvár, fizetés: posta megoldható
600.- La Roche-Posay Toleriane Ultra Fluide minták
Ár: 600Ft=12db , Eladó: Rékam
Állapot: új, Helyszín: Budapest, Oktogon, fizetés: csak személyesen, délutánonként
estagnus

2015. május 23.

Ez az első arckrém, amivel meg vagyok elégedve. Hidratál, de nem zsírosít, könnyen eloszlatható és viszonylag gyorsan felszívódik. Puha érzetű lesz utána a bőr és szépen lehet rá sminkelni is. A kiszerelését nagyon szeretem, praktikus, higiénikus, egy nyomásnyi pont elég alkalmanként. Egy dolgot hiányolok belőle, a fényvédőt, emiatt plusz terméket igényel számomra a hámlasztások miatt, de nem bánom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 23.

Juliette88

2015. május 4.

Amúgy jó kis krém, két-három tubussal is elhasználtam. Tényleg nem irritál, ellenben viszonylag jól hidratál, de valahogy nekem mindig ,,ott maradt'' a bőrömön, ettől úgy éreztem, hogy túl sok. Ha nem ismertem volna meg az Eucerin hidratálóját, talán még mindig ezt használnám, de mivel az sokkal jobban hidratál úgy, hogy közben fel is szívódik, ez nálam 4 pont.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 4.

umpalumpa

2015. február 7.

Kedves eladómtól Rékamtól kaptam egy mintát ajándékba. Már azt írják egy használatra való, mégis elég sok benne az anyag 2-re is. Kentem a homlokomtól a nyakamig, szemem köré is és nem okozott semmiféle problémát. Az ilyen vén tyúkoknak már szérumként funkcionál télen, így még ment rá a szokásos nappali felszerelés. Kellemes állag, gyorsan szívódik, kicsit össze is húzza az arcomat.
Nyáron viszont el tudom képzelni önmagában, bár úgy változik az arcom az utóbbi hónapokban, h nem győzöm követni (ebben az öregedés és a megfelelő krémek javulást okozó eredménye is benne van). Csak a fényvédő hiányzik nekem. Ha nem hámlasztgatnék nem érdekelne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 7.

madaras

2015. január 14.

Két darab termékmintám volt,ezt használtam arcra, szemre egyaránt. A két termékminta kb.négy napig volt elég. Finoman krémes a textúrája. A rendkívül érzékeny szemem is jól tolerálta. Az arcomra kenve kellemes érzetet adott,nem feszült tovább a bőröm,és nagyon jól hidratált. Gondoltam krémet váltok,ha már ennyire bejött,de megint csak nem jött össze. Sajnos több pattanásom is lett tőle,nagyon sajnáltam mert egy nagyon jó krémnek éreztem. Kellemes viselet éjszakára és nappalra is. Lehet hogy csak az én bőröm ultra érzékeny,és ezért nem bírta.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. január 14.

Rony

2014. október 15.

Nekem kombinált bőröm van, de hidegebb időben azért nekem is szükség van a hidratálásra, az orrom mellett szokott kiszáradni leginkább a bőröm.
Gondoltam, hogy mivel ez egy fluid nem lesz annyira nehéz a bőrömnek.
Nos nekem ez annyira nem vált be. Nagyon zsírosnak tűnik tőle a bőröm, bármennyit is kenek fel belőle.
Éjszaka ezt kenem a szemkörnyékemre, így elhasználom, de nappalra semmiképpen sem kenném fel.
Tudom, hogy ez egy száraz bőrre szánt termék, de azt hittem, hogy kombinált bőrre is jó lesz.
Kicsit csalódás, de a csomagolása előtt le a kalappal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 15.

Gondoltam, hogy mivel ez egy fluid nem lesz annyira nehéz a bőrömnek.
Kicsit csalódás, de a csomagolása előtt le a kalappal.

2014. augusztus 23.

Egy hónapja használom, és imádom! Könnyű állag, könnyen felszívódik, nem hagy utóérzetet, megfelelően hidratál, és nem okoz sem irritációt, sem pattanást. Tökéletes hidratáló. Igen, ennél többet nem tud, de nem is ígér, mert ez nem akar több lenni hidratálónál. Én amúgy is lelkes szérum-használó vagyok, azok mellé csak hidratálni kell. Különben sem hiszek abban, hogy egy krémbe bele lehet tenni mindent, és akkor az hidratál, ráncmegelőz/ránctalanít, folthalványít, táplál, stb... Külön pluszpont a higiénikus csomagolásért. A Bioderma Hydrabio Lightot váltottam le rá, és nem bántam meg. Mindenkinek szívből ajánlom, aki vagy csak hidratálásra szorul, mert még olyan fiatal, vagy hozzám hasonlóan szérumokkal próbál küzdeni a különféle problémák ellen, és emellé keres egy olyan krémet, ami csak hidratál de azt nagyon jól teszi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 23.

Maggie

2014. augusztus 5.

Teszik a koncepció, hogy nincs benne "semmi", ugyanakkor ez is a bajom vele. Oké, hogy minden irritáló és káros dolgot kivettek belőle, de még pluszban kell használnom mindenfélét, ha szeretnék egy kis ráncmegelőzést, antioxidánst, fényvédelmet...bármit.
Jó rá sminkelni, szépen előkészíti a bőrt és nyáron nekem elég is, de sajnos úgy vettem észre, hogy picit fénylek tőle.

Alapvetően szeretem és bevált, de még meggondolom, hogy újraveszem-e, vagy keresek egy olyan nappali krémet, ami mellé nem kell másik hármat használni.   Olvass tovább a blogon >>

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 5.

evilshedevil

2014. július 10.

Nagyon kellemes hidratáló, könnyű krém, de mégis jól hidratál. Nincsenek benne irritáló cuccok a legérzékenyebb bőrrel is nyugodtan lehet használni.   Olvass tovább a blogon >>

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 10.

nikite24

2014. július 2.

Megvettem, mert szerettem volna egy olyan hidratálót, ami nincs tele mindenféle "rossz" összetevővel. Nyugtatja a bőröm, ez igaz, de valahogy olyan kettős érzésem van vele kapcsolatban. Jó, mert tényleg bőrbarát és nyugtató, de kevésbé jó, mert az én bőröm is fénylik kicsit tőle, és nem hidratál annyira, mint amennyire vártam volna. :( Az ára pedig, hát nem a legolcsóbb...
Mindettől függetlenül nem rossz termék, de még elgondolkodom rajta, hogy ha elfogy, akkor újra veszem-e.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 2.

ninav

2014. május 18.

Nekem általában két pumpálásnyi kell ahhoz, hogy a teljes arcomat be tudjam kenni vele. Tényleg nyugtató hatása van, az itt-ott előbukkanó piros foltokat szépen lehúzza, és a könnyed állagának köszönhetően hamar beszívja a bőr. A használata után puha és selymes lesz az arcom és a szemem környéke is, viszont azt vettem észre, hogy borzasztóan fénylik tőle a bőröm, és nem tudom miért, hiszen alapból szárazságra hajlamos az arcom - az orrom pedig úgy úgy fénylik tőle, mint egy diszkógömb. A bőrömhöz érve nincs zsíros érzet, és mégis fénylek, úgyhogy nálam csak ez az egyetlen negatívuma a krémnek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. május 18.

Hidratálók: Glycerin, Propanediol, Butylene Glycol, Glyceryl Acrylate/Acrylic Acid Copolymer, Dimethiconol
Peptidek: Acetyl Dipeptide-1 Cetyl Ester

Squalane eo 1 0

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Az emberi testben természetes módon is előforduló peptidféle. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint haj- és bőrkondícionló hatású összetevő. Enyhíti a száraz, irritált, feszülő bőr kellemetlen érzését, ezáltal növeli a bőr konfortérzetét, valamint az izomösszehúzódások frekvenciáját mérséklő hatása révén késlelteti a mimikai ráncok megjelenését.