La Roche-Posay

Ár:   5299 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2015. április 15.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Hidratáló krémek

Az első fluid textúrájú, nem zsíros hidratáló arckrém minden napra, érzékeny vagy allergiás arcbőrre, amely intenzív és hosszan tartó enyhülést hoz a bőr számára, bőrnyugtató hatású Neurosensine-nel és La Roche-Posay termálvízzel.

Az érzékeny szemkörnyék és a szemhéj ápolására is alkalmas. Alkalmazása kellemes és nem hagy zsíros réteget az arcbőrön. Glicerin és termálvíz tartalmának köszönhetően hosszan tartóan hidratálja és nyugtatja az arcbőrt.

Ultra minimalista, magas biztonságú és tiszta formula, mely kizárólag a szükséges hatóanyagokat tartalmazza minden olyan összetevő nélkül, amely esetleg irritációt vagy allergiát idézhet elő. Ultra hermetikus pumpás flakon a szennyeződés kockázata ellen.

0% tartósítószer. 0% paraben. 0% alkohol. 0% illatanyag. 0% színezőanyag. 0% lanolin.

Nem komedogén. Magas tolerancia. Allergia-teszttel ellenőrzött.

Ár: 3500 , Eladó: gendyke
Állapot: Szinte tele van, Helyszín: Székesfehérvár, fizetés: posta megoldható
600.- La Roche-Posay Toleriane Ultra Fluide minták
Ár: 600Ft=12db , Eladó: Rékam
Állapot: új, Helyszín: Budapest, Oktogon, fizetés: csak személyesen, délutánonként
GSz

2014. május 17.

Westend gyógyszertárában sikerült megvennem, 2 napig kerestem más gyógyszertárakba, hülyén néztek rám, hogy nincs is fluid verzió, de nem bírtam magammal, és a westendben megtaláltam, joy 20%-os kuponnal. A nem fluidos változat tényleg zsírosabb az én kombinált bőrömnek. De ez maga a csoda!
Hibátlanul teljesít, a Bioderma hyrabio light-ot cseréltem erre. Tetszenek az összetevői. Egész napra hidratálva marad az arcom, volt olyan is amikor nem volt rajtam smink, hogy estére nem kentem, csak reggel, és nem éreztem hiányát, hogy megint bekenjem. Nem okoz pattanásokat, nálam ez nagyon fontos. A kiszerelés is ultra modern, tényleg higiénikus. Nálam most ez a favorit!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 17.

fvikus

2014. május 6.

Nagyon-nagyon-nagyon szeretem! Érzékeny, száraz foltos bőrömmel csodákat művelt. Éjszakára és nappalra smink alá is ezt használom. Egyáltalán nem zsíros, viszont nagyon jól hidratál. Egyértelműen jár az 5ös.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 6.

terke29

2014. április 16.

A Drágám legújabb szerzeménye...
Ma reggel találkoztam össze a tubussal a fürdőszoba polcon-kómásan..mondommagamban:háttemeg??Nem én hoztalak..Együtt ebédeltünk,akkor kérdeztem,hogyakkormostezmi? ,mire kaptam egy gyorstalpaló-felvilágosítást 5percben,hogy ez az Ő frissen borotvált babapofijára mennyirenagyon,és húúdejó,és egyébiránt meg ne próbáljam kiírni a KM-ra,mert akkor nem használhatom...Szóval pszt! Ez titok. :) De megtapiztam a pici pofit,és tényleg hidratáltabbnak és puhábbnak érzem..(sztem kénytelen leszek magamnak másikat venni,mert ha ezt elolvassa,akkor lebuktam.. :) )

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. április 16.

A Drágám legújabb szerzeménye...

wishes

2014. április 16.

Krém hipochondereknek, kiszedtek belőle ugyanis mindent, ami káros(nak mondott).
Viszont ezt ügyesen csinálták, nekem nagyon bevált. Szép letisztult a termék hengeres kiszerelése, a praktikus adagolóval pedig elegendő 2 nyomásnyi krém a teljes archoz. Nekem száraz a bőröm, mégis jól hidratál, könnyen beszívódik, és még sminkelni is lehet rá, szóval mostanában reggel és este is szoktam használni. Egy jó kis hatóanyagokban gazdag szérum viszont nem árt mellé, ennek a tudása megáll ugyanis a hidratálásnál.

Update: Kissé bosszantó, hogy amikor "elfogy", még egy jelentékeny réteg krém csücsül a zsákocskában a tégely nyakánál ill. alul, amit már sehogy nem lehet kinyomni, és mivel nem lehet szétszedni a tégelyt sem, így ez odaveszik :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 16.

Hidratálók: Glycerin, Propanediol, Butylene Glycol, Glyceryl Acrylate/Acrylic Acid Copolymer, Dimethiconol
Peptidek: Acetyl Dipeptide-1 Cetyl Ester

Squalane eo 1 0

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Az emberi testben természetes módon is előforduló peptidféle. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint haj- és bőrkondícionló hatású összetevő. Enyhíti a száraz, irritált, feszülő bőr kellemetlen érzését, ezáltal növeli a bőr konfortérzetét, valamint az izomösszehúzódások frekvenciáját mérséklő hatása révén késlelteti a mimikai ráncok megjelenését.