La Roche-Posay

Ár:   6599 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ancico, Módosítva: 2021. október 24.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

0% tartósítószer, illatanyag, alkohol, színezék, lanolin.

mafalda

2021. december 29.

Elég zsíros, bár hamar beissza a bőr, utána nem ragad. Esti krémnek jó, nappalra nem használnám.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 29.

Teokleia

2021. december 9.

Mintát kaptam belőle. Ez a harmadik LRP termék amitől ég az arcom: először az anthelios napvédő, majd a retinol szérum, most ez. Nem tudom melyik összetevőt nem bírom, de elvileg nekem nem érzékeny a bőröm. Most szakítok a márkával sajnos...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 9.

flamingo-80

2021. november 8.

Jól terül, szérumokra felkenve sem kukacosodik, szuperul hidratál, nagyon gazdaságos, mivel 2 pumpányi is elég. Lesni kell a gyógyszertáras akciókat hozzá, úgymég jobban megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. november 8.

littleancsi

2021. november 7.

Kedvenc krémem lett, imádja a bőröm. Nyáron a fluid változatot használom, ősztől pedig a normál krémet. Nagyon tetszik a textúrája, jól el lehet oszlatni. Nem ivódik be gyorsan, de ez nem okoz nekem problémát. Nem hagy ragacsos érzetet maga után, szuperül hidratál, illat- és alkoholmentes. Érzékeny bőrűeknek csak ajánlani tudom. Smink alá is használom, jól el lehet rajta dolgozni az alapozót, néha össze is keverem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 7.

masaimara

2021. október 28.

Termékmintaként kaptam. Nagyon kellemesen könnyű állaga van, ahogy keni az ember, szinte érezhető a shea vaj azonnali ápolása:), de nem szívódik be azonnal. Éjszakára tettem fel, így nem is zavaró. Kozmetikus okozta keklemetlenség után szerettem volna valami bőrnyugtatót és tényleg jól is esett a fájdalmas pirosságra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. október 28.

Lorna

2021. szeptember 26.

Kombinált bőröm van, és nagyon hatékonyan működött rajta.
Az adagolója gazdaságos, ha nem húzódik az arcom egy pumpálás elég, ha épp előtte hámlasztottam az Ordinary 30% AHA 2% ütősebb cuccal akkor három-négy.
Színtelen, szagtalan, illatmentes, nem irritáló, nem komedogén, nem okoz miteszert. Tartósítószer nincs benne az adagolója ilyen vákum? Légmentes zárodó technika varázslat? Nem értek a fizikához, de a zacskó légmentesen záródik és egyre kisebb lesz és ettől tudják a tartósítószert lespórolni. Valami ilyesmi.
Van benne csupa csudi antioxidáns, hámlasztó? Nem. Retinol? Nem. Izgi? Nem.
Érzékeny bőrre tök jó válsztás? Igen.
Ha az ember ilyen erősebb retinol vagy hámlasztó businessben utazik ahhoz is jó választás nyugatató, támogató terméknek.
A La Roche Posay Tolerine Ultra krém tulajdonképpen a támogató, meghízható pasi akihez férjezmész, nem a bőrdzsekis motoros srác akivel flörtölsz, hogy Glamour újságból összeszedett sztereotíp metafórákkal jöjjek. ;)
Ahhoz képest, hogy 40ml kicsit drága. Ennél az árnál már szerintem magasabb, ezért esetleg egy csillagot levonok, de egyébként nem találok semmi kivetnivalót benne.
Update: a második flakonnál tartok, úgyhogy elmúltak a mézeshetek és találtam benne egy-két hibát. haha. A fényvédők alatt nem nagyon működik. Merthogy az olcsó Altruist spf30, meg a Garnier fényvédő (Ambre Solaire Sensitive Advanced Cream) alatt nem működik azt elnézem neki. De hogy a La Roche Posay Anthelios Anti-shine 50-el sem? A saját nővérével? Hiszen ugyanabból a kis francia faluból, La Roche Posayből származnak és nem jönnek ki egymással és kukacosodnak? Cö-cö-cö.
De most komolyan La Roche Posay csinálhatna egy Toleriane fizikai alkohol és parfümmentes fényvédőt, milyen jó lenne az már. Álmodozzak még.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 26.

Kombinált bőröm van, és nagyon hatékonyan működött rajta.
Van benne csupa csudi antioxidáns, hámlasztó? Nem. Retinol? Nem. Izgi? Nem.
Érzékeny bőrre tök jó válsztás? Igen.

Bubu2019

2021. május 18.

Könnyű kis krém, nyárra elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 18.

Könnyű kis krém, nyárra elég.

simply

2021. április 9.

Szemkörnyékre szoktam használni, oda a legjobb az állaga, nekem teljes arcra nagyon nehezen akart csak eloszlani egységesen, így oda inkább mást használok, de jól hidratál és jó a kiszerelés (az ára viszont borsos)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 9.

barnadalma

2021. március 22.

LRP Cicaplastját váltottam le erre a krémre, mert nem éreztem jónak az arcomra. Nem bántam meg, hogy megvettem, nagyon szépen hidratál és iszonyú puha a bőröm amióta használom! Tuti újraveszem!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 22.

lillad2000

2021. március 11.

mintám van belőle, de nagyon-nagyon tetszik. keverem más hidratólóval és olajjal, nagyon jól hidratál

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 11.

Hidratálók: Glycerin, Dimethiconol
Peptidek: Acetyl Dipeptide-1 Cetyl Ester

Squalane eo 1 0

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Az emberi testben természetes módon is előforduló peptidféle. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint haj- és bőrkondícionló hatású összetevő. Enyhíti a száraz, irritált, feszülő bőr kellemetlen érzését, ezáltal növeli a bőr konfortérzetét, valamint az izomösszehúzódások frekvenciáját mérséklő hatása révén késlelteti a mimikai ráncok megjelenését.