La Roche-Posay

Ár:   6599 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ancico, Módosítva: 2021. október 24.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

0% tartósítószer, illatanyag, alkohol, színezék, lanolin.

kzmdra

2021. február 12.

először a fluid változatot használtam, ez annál kicsit testesebb, de nekem ez jobban bevált. hialuronsavval használom reggel-este, egy igazi csoda. a fluid marad nyárra. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 12.

hdia

2021. február 8.

Nagyon testes, zsíros krém, sajnos kipattogok tőle..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 8.

Nagyon testes, zsíros krém, sajnos kipattogok tőle..

linca002

2020. december 28.

Egy véletlen folytán vettem meg (a fluid testvérét szerettem volna), de nagyon megszerettem!
Ez az első hidratáló krém, ami nem okoz pattanásokat, nem nehezíti el a kombinált bőrömet, mégis kellemes, puha érzetet hagy maga után.
Szemkörnyékre is használtam, ott is bevált :) 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 28.

Szemkörnyékre is használtam, ott is bevált :) 5*

Pocok7

2020. december 1.

3-4 éve a bőrgyógyász ajánlotta, mert kiderült, hogy periorális dermatitiszem van, addig nem is ismertem a márkát, most pedig az egyik kedvencem. Nagyon szépen hidratál, nyugtat, 0 irritáció. A dermatitiszemet egy hónap alatt el is mulasztotta teljesen, utána nem vettem újra, mert akkor még nem nagyon jött be, inkább a gélesebb krémeket szerettem. Mára ez megváltozott, legalábbis éjszakára biztosan. Próbáltam a fluid és nuit verziót is, azokat is szerettem, eleinte jobban is tetszettek mint ez, de erre már alig emlékeztem milyen is, ezért is most télre újravettem és rájöttem, hogy a 3-ból mégiscsak ez a kedvencem, sokkal jobban hidratál, mint a másik 2.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 1.

pamacska6

2020. november 25.

Télre mindig valami nehezebb krémet szoktam választani arcra, @okosszepseg hatására erre a termékre esett a választásom. Eddig gél állagú arckrémet használtam (IUNIK centellása), amihez képest ez nehezebb krém, de feltéve egyáltalán nem érződik annak. Hamar felszívódik, nem marad zsíros réteg. Reggel pihe-puha arccal ébredek, zsírosan csillogó arcbőr nélkül. Tetszik a pumpás kiszerelés, és hogy szolidan van csomagolva. Biztosan újra fogom venni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 25.

DiaM

2020. október 28.

Nagy reményekkel kentem fel, de sajnos a hiperérzékeny bőrömet pirosította. Az éjszakai változatot használtam régen, ez annál kicsit testesebb. Amúgy biztos jó krém de nekem sajnos ezt se tolerálja a bőröm. Marad a Cicaplast.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 28.

Szilvus87

2020. október 2.

Csak a mintát használtam, de így is volt 3 napom tesztelni. Fontos: allergiára hajlamos/ érzékeny bőrre ajánlják, ez előbbi nekem nincs, bár a bőröm extra vízhiányos.
Így nekem kicsit olajos, bár könnyen beszívódik, hagy egy vékony olajos réteget, ami még egy óra múlva is érezhető (le is mostam utána) ez nappali krémként nekem zavaró. Az illata a Panthenolra (horzsolások, égési sérülések esetén használható bőr és nyálkahártya gyógyulást elősegítő hab) emlékeztet, számomra ez nem annyira kellemes. Kipróbálás alapján ár-érték arányát tekintve én nem venném meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 2.

szanii

2020. augusztus 23.

Tökéletes összetevők, kicsit magas ár, de megvettem. Nappal fényvédő és smink előtt, este néha tisztítás és szérum után, vagy hamlaszto után teszem fel. Nagyon jól hidratal, biztos, hogy ujra fogom venni!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 23.

kalavirag

2020. július 20.

Nagyon jó termék, egy hete használom. Kifejezetten a csomagolás és minimál összetevők, minden mentessége fogott meg, emiatt vettem, Több cég is ráállhatna erre szerintem, elképesztően praktikus. Külön plusz pont hogy van krém/fluid/éjszakai /és szemre való krémük is ennek a termékcsaládnak aminek én nagyon örülök, így nem kell más márkára váltanom nyáron.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 20.

zsazsovszkij

2020. július 6.

Seborrheás dermatitiszes arcbőrömre kezdtem használni. Jól és tartósan hidratál, ajánlom a száraz foltok ellen (de nem gyógyítja meg persze a betegséget) Elég zsíros hatásúnak tűnik, sokáig érződik az arcomon, talán a fluid változata nem lenne ilyen. Éjszakára érdemes használni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 6.

Hidratálók: Glycerin, Dimethiconol
Peptidek: Acetyl Dipeptide-1 Cetyl Ester

Squalane eo 1 0

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Az emberi testben természetes módon is előforduló peptidféle. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint haj- és bőrkondícionló hatású összetevő. Enyhíti a száraz, irritált, feszülő bőr kellemetlen érzését, ezáltal növeli a bőr konfortérzetét, valamint az izomösszehúzódások frekvenciáját mérséklő hatása révén késlelteti a mimikai ráncok megjelenését.