La Roche-Posay

Ár:   6599 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ancico, Módosítva: 2021. október 24.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

0% tartósítószer, illatanyag, alkohol, színezék, lanolin.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

szeliger

2018. március 15.

Ez a krém amolyan mindenes azokra az alkalmakra, amikor ilyen-olyan kencék kipróbálása után vihar tépázta felszínt mutat a bőröm. A hidratáláson kívül különösebb hatása nincs, arra viszont jól használható. A csomagolás könnyen hordozható, csak bedobom a táskába, neszesszerbe típus, a pumpás megoldással biztonságosan adagolható a kence. Külön öröm, hogy látni az oldaálán, hogy hogyan fogy, mindig tudom, hogy mennyi van még benne, a belsejében lévő nylon tasak szépen zsugorodik a használattal. Persze, hogy szétszedtem, mindig szétszedem az ilyen különleges tubusokat, mit ne mondjak, nem volt egyszerű. Kb. két-három használatra elegnedő mennyiség még benne maradtna flakonban, ezt kiskanál nyelével elhasználtam, de a mennyiség nem annyira sok, hogy megérje a fáradozást.
Csodaszernek éppen nem mondanám, ugyanakkor jó kis mindenes, korrekt termék.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. március 15.

Csodaszernek éppen nem mondanám, ugyanakkor jó kis mindenes, korrekt termék.

koirankeksii

2017. augusztus 18.

Termékmintát kaptam belőle a patikában. Kb. 4-5x tudtam felkenni az arcomra. Bőröm állapota: extra zsíros de közben extrém módon húzódó (gondolom vízhiányos) és irriált is egyben.. kellemes érzés felkenni, nem nehezítette el a bőrömet, és egész nap selymes és egy ideig "matt" tapintású is volt (bár igazából azóta sem tudtam eldöntei, hogyha extrém zsíros a bőröm de vízhiányos akkor zsíros vagy száraz bőrre való jó neki), igazából kellemes volt, hogy rajtam volt, talán egy picit nekem kevés volt a hidratáló érzése (az az érzésem van, hogy még kennék magamra vagy 3 réteget de amúgy már fénylek). Nem irritált.Talán ennyit nem ér, mint amennyi az ára, akkor már a HYDREANE LEGERE amit kinéztem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 18.

Noncsikaaa

2017. március 4.

Anyukámtól kaptam, mert neki nem vált be. Gondoltam, mivel hiperérzékeny a bőröm, számomra hátha jó lesz ez a 'minden 0%' krém! Egy hétig szenzációs volt, reggel és este használtam, aztán minden szertefoszlott. Az arcom egyik percről a másikra elkezdett izzadni, kivörösödött, felforrósodott, a szememet brutál módon szétdörzsöltem, annyira viszketett, a szemhéjam bedagadt tőle. Nekem arckrém még soha nem okozott ekkora csalódást, pedig az Avon meg Oriflame szinte teljes skáláját próbáltam már! Három hetes kúra kellett, mire helyrehoztam a képem! :D Úgyhogy én is továbbadtam, hátha az illetőnek beválik! Sajnálom...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 4.

Farfalina

2017. február 28.

Nappal is este is használom eltünt a pirosodás az arcomrol!
Nem viszket nem huzódik a bőröm!
Az érzékeny szemkörnyékre is jo!
Este vastagabban kenem nappalra vèkonyan az alapozo alá!
Nekem bevált ebben a hidegben nem kell zsirosabb krém!
Amit igér azt nyujtja!

Mostanábba az arcom kipirosodik és viszket ha reggel ezt használom...nem tudom mi az oka..az iritácion nem segit es nappalra nekem tul zsiros...
Egy honapja használom és már nem annyira csodás! De legalább minden rossz mentes....ugyhogy még probálgatom mert az 1 héten még jo volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 28.

Nappal is este is használom eltünt a pirosodás az arcomrol!
Nem viszket nem huzódik a bőröm!
Az érzékeny szemkörnyékre is jo!
Este vastagabban kenem nappalra vèkonyan az alapozo alá!
Nekem bevált ebben a hidegben nem kell zsirosabb krém!
Amit igér azt nyujtja!

gabriel

2017. február 10.

Poliallergiám miatt már csak La Roche termékeket használok. Az Ultra Fluid nem vált be. Ez az első olyan krém amelyet használva, nincs irritáció, pirosodás, húzódás, viszketés...tehát tökéletes. Bátran ajánlom ekcémában szenvedőknek. Engem megmentett!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 10.

Amyka

2016. november 18.

Kb egy éve használja a párom akinek túlérzékeny és vízhiányos a bőre. Az első krém amivel maximálisan meg vagyunk elégedve a nappali és éjszakai változata is tökéletes a túlérzékeny bőr ápolásra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 18.

zsufri

2016. október 17.

A csomagolása nagyon praktikus, könnyen használható. Könnyű felkenni, nem hagy zsíros érzést, de semmi extra hatását nem éreztem a krémnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 17.

orybea

2016. július 5.

A csomagolása katasztrófa, nem jött ki a belső zacskóból a krém a felétől, szét kellett szedni a tubust. Ettől függetlenül kombinált bőrömet kellően hidratálta, sőt, kifejezetten gazdagnak éreztem - tegyük hozzá, én a rétegzős bőrápolási rutint követem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 5.

fungiiiii

2016. május 18.

Igazi Jolly- Joker. Nincs kölönösebb hatása, azon kívül, hogy hidratál. Azt viszont remekül teszi, nem irritál, és nincs mindenféle illata, nem okoz pattanásokat, mitesszereket, imádom a pumpás kiszerelést, mert így egyszerű adagolni, és sokáig elég.
Mellette mindig használok valami mást, mivel problémásabb bőröm van, de mindig vannak olyan napok, amikor nem kell más. :)
Alapdarab.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 18.

Alapdarab.

kulturmosoly

2016. április 27.

Ősszel vásároltam és most fogyott el. Nappalra használtam, estére sajnos nem volt elég a hidratálása. Nem volt semmi negatív hatása, összességében megvoltam vele elégedve de nem az igazi, nem fogom újra venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 27.

Hidratálók: Glycerin, Dimethiconol
Peptidek: Acetyl Dipeptide-1 Cetyl Ester

Squalane eo 1 0

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Az emberi testben természetes módon is előforduló peptidféle. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint haj- és bőrkondícionló hatású összetevő. Enyhíti a száraz, irritált, feszülő bőr kellemetlen érzését, ezáltal növeli a bőr konfortérzetét, valamint az izomösszehúzódások frekvenciáját mérséklő hatása révén késlelteti a mimikai ráncok megjelenését.