La Roche-Posay

Ár:   6599 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ancico, Módosítva: 2021. október 24.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

0% tartósítószer, illatanyag, alkohol, színezék, lanolin.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

fungiiiii

2016. május 18.

Igazi Jolly- Joker. Nincs kölönösebb hatása, azon kívül, hogy hidratál. Azt viszont remekül teszi, nem irritál, és nincs mindenféle illata, nem okoz pattanásokat, mitesszereket, imádom a pumpás kiszerelést, mert így egyszerű adagolni, és sokáig elég.
Mellette mindig használok valami mást, mivel problémásabb bőröm van, de mindig vannak olyan napok, amikor nem kell más. :)
Alapdarab.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 18.

Alapdarab.

kulturmosoly

2016. április 27.

Ősszel vásároltam és most fogyott el. Nappalra használtam, estére sajnos nem volt elég a hidratálása. Nem volt semmi negatív hatása, összességében megvoltam vele elégedve de nem az igazi, nem fogom újra venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 27.

Dapple

2016. március 20.

A szemkörüli ekcémám kezelésére keresem a szteroidmentes lehetőségeket, és ezt is ajánlották a gyógyszertárban, mivel érzékeny bőrre fejlesztették ki. Termékmintát teszteltem. Az tény, hogy elviselte a bőröm, nem csípte a szemhéjamat, és kellemes érzés volt a felkenés után, viszont 2 óránként újra kellett kennem, mert elmúlt a hatása, és éreztem, hogy szárad, húzódik a bőröm. Én ennél hosszantartóbb megoldást keresek, nekem nem vált be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 20.

Dike01

2016. január 26.

Télre gondoltam ő lesz a telitalálat, de sajnos nem így lett. Nagyon akartam ,hogy működjön hiszen a márka többi termékével (amit próbáltam eddig ) maradéktalanul elégedett voltam. Sajna nappalra nálam vállalhatatlan ha őt használom sminkelés előtt. Próbáltam bb krémmel és alapozóval is de nagyon csúnyán összeáll csomósodik már egy órával később is. Eléggé száraz az arcom de a homlokomon és az orromon eszméletlenül zsírosít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 26.

nikolett

2015. december 15.

Erre már azt mondom, hogy rendben van, sőt, értem azt is, hogy miért szeretik sokan ennyire a márkát. Nekem pattanásos a bőröm, de ez szépen nyugtatta, valamint újakat sem képzett rajtam. Ez a krém az én problémámon végső soron nem enyhít, de ettől függetlenül megkapja az öt pontot, hiszen akinek nincsenek komolyabb bőrhibái, annak szuper lehet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 15.

timiss

2015. november 19.

Nem hidratált sajnos eléggé...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. november 19.

Nem hidratált sajnos eléggé...

barbiii_sz

2015. október 21.

Az az igazság, hogy amikor ezt a krémet vásároltam, nem tudtam, hogy létezik a fluid verzió is, így ezt vásároltam meg, és később derült ki számomra az is, hogy ez száraz bőrre való. Az összetevői egyszerűek, nem tartalmaz tartósítószert, illatanyagot, alkoholt, színezéket és lanoline-t sem, éppen ezért érzékeny bőrűeknek jó választás. Viszont semmi 'extra' dolog sincs benne. A kiszerelése pumpás, és 40 ml terméket rejt a csomagolás. Elvileg előnye, hogy az üvegben található zacskó miatt minden csepp terméket ki lehet belőle nyerni, nos ez a gyakorlatban azért nem teljesen így van, legalábbis nálam biztos nem, mert láthatóan van még termék a zacskóban, viszont már nem jön ki belőle. Nekem az egyetlen problémám az volt vele, hogy annak ellenére, hogy a bőröm kombinált és tévedésből került hozzám ez a száraz bőrre való, még is sokszor éreztem úgy, hogy nem hidratál eléggé. Egy ilyen egyszerű krémért az árát is eléggé borsosnak találom, öt ezer forint körül kapható, valószínűleg ilyen áron találni jobb hidratálót is. Viszont ettől függetlenül, akinek tényleg nagyon érzékeny a bőre és nem kíván semmi extrát, annak jó lehet

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 21.

loliv

2015. szeptember 14.

Ezt is a tesóm készletéből volt szerencsém kipróbálni néhány alkalommal. Neki jóval szárazabb a bőre, így teljesen beszívta a krémet, az én arcbőrömmel viszont az a helyzet, hogy csak a felszíne száraz, amúgy hamar bezsírosodik, így nekem nem szívódott be maradéktalanul. A tényleg száraz bőrűeknek, akik csak hidratálni szeretnének és olyat keresnek, ami nem irritál, nagyon jó választás lehet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 14.

GNóri

2015. június 30.

Páromnak vettem még tavasszal ajándékba a száraz, mindentől kipirosodó, kipattogó bőrére. A pirosságot szépen csillapította, a mitesszereket, pattanásokat mérsékelte, kordában tartotta. Összességében szebb volt tőle az arca, viszont a hidratáló hatása nem volt elegendő.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 30.

Livomivo

2015. június 13.

Télen használtam, amikor mindenre allergiás lett a bőröm, a szokásos krémet stb. sem bírta. Életet, akarom mondani, bőrt mentett. Ennél kímélőbb nem is lehetett volna. Sajnos, nem hidratált akkor eléggé, a leghidegebb hónapban, de aztán elég volt. Akinek extrém érzékeny bőre van, az ismeri ennek a krémnek az értékét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. június 13.

Hidratálók: Glycerin, Dimethiconol
Peptidek: Acetyl Dipeptide-1 Cetyl Ester

Squalane eo 1 0

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Az emberi testben természetes módon is előforduló peptidféle. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint haj- és bőrkondícionló hatású összetevő. Enyhíti a száraz, irritált, feszülő bőr kellemetlen érzését, ezáltal növeli a bőr konfortérzetét, valamint az izomösszehúzódások frekvenciáját mérséklő hatása révén késlelteti a mimikai ráncok megjelenését.