La Roche-Posay

Ár:   6599 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ancico, Módosítva: 2021. október 24.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

0% tartósítószer, illatanyag, alkohol, színezék, lanolin.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

sammy

2013. január 11.

Az adagolója nagyon praktikus, maga a krém jó-jó, de nem az igazi. Ennél hatásilag az avene tolerance extrém sokkal jobban bevált, kivéve az adagolóját :-) 4-es, ha az ár-érték arányt nézem, inkább 3-as lenne.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. január 11.

isetev

2012. október 24.

Sajnos én is abban a cipőben járok, mint Liliadra.Valószínűleg engem is az aluminum starch oct. hatóanyag irritál, pedig ez a krém elvileg az én bőrömre van kitalálva. A Toleriane Teint viszont szuper, alapozóként az vált be leginkább. Abból kihagyták ezt a hatóanyagot szerencsére.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. október 24.

Chanel89

2012. október 24.

Amikor elkezdtem használni, épp egy bőrgyógyászati kezelés miatt iszonyatosan száraz volt a bőröm és hámlott. Kb. egy hét hidratálás után helyrejött a bőröm, puha és sima lett. Nagyon elégedett vagyok az LRP termékekkel. Tökéletes arckrém, nem zsíros, gyorsan beszívódik, könnyű rávinni az alapozót. Kis kiszerelése miatt pedig bárhol elfér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 24.

passievrucht

2012. augusztus 31.

Tökéletes. Nagy rajongója vagyok a márkának, több arckrémüket használtam, a Toleriane-ra két évnyi (= két nyári) Hydraphase UV használat után váltottam - mert egyszercsak pöttyös lett tőle az arcom. A Toleriane tökéletes, egyáltalán nem irritál, jól hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 31.

szerka

2012. április 2.

Ha valami új krémre allergiás lesz a bőröm,mindig ez a készítmény hozza helyre az arcom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. április 2.

l.liliadra

2012. március 21.

Sajnos nekem nem vált be. Több mintát is kaptam érzékeny bőrre a La-Roche termékcsaládból. A toleriane ultra volt az egyik, amelynek használata után pár perccel vörös foltok jelentek meg az arcomon szúró és égő érzés kíséretében. Bár gyorsan le is mostam , a gyulladás csak nagyon lassan múlt el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. március 21.

norika85

2012. február 7.

A vákumos megoldás tényleg nagyon jó, semmi nem marad a dobozban és gazdaságos az adagolás. Meglepő a piros pöttyös összetevő! Nem gondoltam volna.. Ennek ellenére használom érzékeny, allergiára hajlamos bőrömre. A tolarian családot már 10 éve! Eddig akárhányszor váltottam (eucerin, vischy) mindig csalódás volt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 7.

epuka

2011. szeptember 28.

Egy kicsit nehéz krém ha minden nap használom 2x, de ha csak éjszakára akkor nagyon jó. A vákuumos megoldás nagyon hasznos ami miatt nem jut a krémbe levegő és ezáltal steril marad.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. szeptember 28.

Hidratálók: Glycerin, Dimethiconol
Peptidek: Acetyl Dipeptide-1 Cetyl Ester

Squalane eo 1 0

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Az emberi testben természetes módon is előforduló peptidféle. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint haj- és bőrkondícionló hatású összetevő. Enyhíti a száraz, irritált, feszülő bőr kellemetlen érzését, ezáltal növeli a bőr konfortérzetét, valamint az izomösszehúzódások frekvenciáját mérséklő hatása révén késlelteti a mimikai ráncok megjelenését.