Labello

Ár:   600 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,8 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Sedna, Módosítva: 2015. október 26.

Kiszerelés:   4,8 g
Kategória:   Ajakápolók

Édes megoldást kínál arra, hogy az ajkak halvány cseresznyeszínűek legyenek, és hosszan tartó hidratálást biztosít a csókolnivalóan puha, sima ajkakért. A 10-es napvédő faktor megóvja az ajkakat az UVA és UVB sugárzástól.

ava

2014. február 5.

Sokadikat használom,egyszerre hármat is.Egy táskába,egy itthon stb.A színe, az illata,az állaga tetszik,viszont a kiszáradt ajkakra nem jó,nem hidratál, sőt még szárít is.Szájfénynek funkcionál.Pozitívum az uv védelem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. február 5.

Racka

2014. február 4.

Nem a hidratáló hatása miatt vettem meg, annyira gyakran nem is használom, hogy ebből a szempontból értékelni tudjam. De a színe és illata miatt kedvelem. A színe nem harsány, de azért észrevehető és egész tartós. Hétköznap is simán hordható, még ha az ember natúrabb hatású sminkhez is szokott. Az illata pedig finom meggy. Nem csodaszer, de egyszer-egyszer jó felfedezni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 4.

babetttka

2014. február 4.

Az illata és a színe nagyon szuper,egész jó fedése van(annak nem ajánlom,aki a láthatatlan ajakápolókat kedveli..).Én pont azért szerettem, mert egy szájfényt simán helyettesít.8.,9. környékén használtam,amikor még nem mertem "igazi" rúzsokat felkenni, azóta persze áttértem a tremészetesebb összetevőjű,hidratáló hatással is megáldott társaihoz, de régebben nagyon szerettem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. február 4.

Maniac

2014. február 4.

Egyértelműen az illata miatt vettem meg. Csodás. Kis zsebrevágós ajakápoló. Valamennyire színez, szerencsére nem erősen. Hatásával már kevésbé vagyok elégedett, jobban szeretem a gazdagabb ajakápolókat.

Ancs

2014. január 26.

A színe ami megfogott, de én ezt is szájfénynek használom ja és az illata narancsos tic-tac ra emlékeztet :))

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 26.

Kittina

2014. január 17.

Ez a labello most fogyott el, biztosan újra megvásárolom majd! Kellemes szín és illat, nem ragacsos és ápolja az ajkaimat!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 17.

ppetruska21

2013. december 27.

Finom meggyes illat, és íz .A számon enyhe pirosas csillogó szín. Jól hidratál nem szárítja ki a szám. Egyetlen hátránya számomra, hogy a csillámok idegesítenek benne olyan érzés, mintha valami apró szemcsék oda ragadtak volna a számra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 27.

BubuMaczko

2013. december 14.

Szeretem a szép, egészséges színe és az illata miatt. Viszont, ha kicsit is cserepes az ajkam, már nem annyira jó, mert nem hidratálja eléggé és ki is emeli pont a színe miatt. Úgy vettem észre, jobban hidratál a többi Labellonál, de még mindig nem eléggé. Ja, és nyáron szétolvadt nekem a legutolsó...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 14.

jessef2004

2013. december 1.

Az illata és a színe nálam főnyeremény, már sokszor vettem újra csak emiatt; annak ellenére, hogy hidratálásra teljesen alkalmatlan, sőt...még azt is meg merném kockáztatni, hogy szárít. Rendszeres használata mellett folyamatosan ki volt száradva az ajkam, most kb. 1 hónapja nem használom, és látványosan jobb a helyzet. 3*-ot adok, amit a színével és az illatával érdemelt ki :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 1.

Mariss

2013. november 17.

Az illata jó, szép színe van,de nem veszem újra mert egyáltalán nem hidratál inkább szárít.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. november 17.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, BHT
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Glycerin, Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Alkoholok: Octyldodecanol
Emolliensek: Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Octyldodecanol, Hydrogenated Polydecene, Myristyl Myristate, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Isopropyl Palmitate, Synthetic Wax, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil
Emulgeálószerek: PEG-150 Pentaerythrityl Tetrastearate, Polyglyceryl-3 Diisostearate, Trideceth-9
Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane
Tisztítószerek: Citrus Aurantifolia (Lime) Juice, Trideceth-9
Illatanyagok: Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Octyldodecanol, Isopropyl Palmitate, Neohesperidin Dihydrochalcone, Benzyl Alcohol, Limonene, Eugenol, Linalool, Benzyl Salicylate, Geraniol, Parfum / Fragrance
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, Red 6 / CI 15850, Red 22 Lake / CI 45380, Yellow 6 Lake / CI 15985, CI 77499
Tartósítószerek: BHT, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Benzyl Alcohol

A kozmetikumokban illatanyagként és maszkoló (a nem szükséges anyagokat semlegesítő, elnyomó) segédanyakgént használt. Az élemiszerekben is megtalálható mesterséges ételízesítőként (E959).

Színezék. Piros.