Labello

Ár:   600 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,8 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Sedna, Módosítva: 2015. október 26.

Kiszerelés:   4,8 g
Kategória:   Ajakápolók

Édes megoldást kínál arra, hogy az ajkak halvány cseresznyeszínűek legyenek, és hosszan tartó hidratálást biztosít a csókolnivalóan puha, sima ajkakért. A 10-es napvédő faktor megóvja az ajkakat az UVA és UVB sugárzástól.

muffinmonsuta

2013. május 9.

Ez a másik kedvenc labellom. Imádom a meggy illatát és szeretem az élénk piros kicsit csillámos színét.:) Nekem nagyon bevált,mint a többi labello ez is tökéletesen megfelel ajakápolóként nem is kaphat más,mint 5 csillag.:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. május 9.

scorpionqueen

2013. április 20.

Évek óta vásárolom, újra és újra. Enyhe színezőnek használom, nagyon szépen kiemeli a számat. Nekem nem szárít. A gránátalmás a legszebb a számon. Nem várok el tőle sokat, csak azt, hogy legyen egy kis szín a számon és rugalmas maradjon a bőr. Mindkettőt hibátlanul teljesíti.

Ha komolyabb színezésre vágyom, akkor rúzs, ha pedig hatékonyabb hidratálásra, akkor tégelyes Carmex éjjelre.

OFF: mindig irigyekedem, amikor azt olvasom, hogy néhányaknak órákon át fent tud maradni egy-egy rúzs, vagy ajakápoló, vagy bármi a száján. Én kb. félóránként megtörlöm az orrom, és akárhogyan is igyekszem figyelni rá, bizony marad bőven a zsebkendőn a rúzsból is :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 20.

Nicole7

2013. április 20.

Már régóta szerettem volna egy olyan ajakápolót, ami valami színt is ad az ajkaimnak. Elsőre nem jártam szerencsével és valami abszolút haszontalan terméket vettem meg. Másodjára ezt vettem meg és azóta imádom. Nagyon kellemes illata és íze van, és pontosan azt a hatást kelti az ajkamon amire vágytam. Elfogyóban van, de biztos vagyok benne, hogy újra fogom venni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 20.

Sumire

2013. április 14.

Első Labellom is cseresznyés volt. Hát az jobb volt, mint a mostani. De a mostanit is szeretem, szépen színezi az ajkaimat, jól hidratál, viszont túl csillogós nekem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 14.

Cintii

2013. március 30.

Nagyon szeretem szép fényt ad az ajkaknak és jó az íze is.IMÁDOM.Egyáltalán nem szárit,sőt nagyon jól hidratál,bár az esetek 90%-ban lenyalogatom. 5/5*

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. március 30.

adri97323

2013. március 24.

A színe és a csillogása gyönyörű, de nem hidratál eléggé.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. március 24.

A színe és a csillogása gyönyörű, de nem hidratál eléggé.

sydneyke001

2013. március 14.

Iszonyatosan kiszárította a számat.
A színe perig tetszett.
Sajna ment a kukába.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 14.

Iszonyatosan kiszárította a számat.
A színe perig tetszett.
Sajna ment a kukába.

Black Fairy

2013. február 21.

Másik nagy kedvenc...Imádom az illatát egyszerűen! meg a színét, meg a hidratálását! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. február 21.

sabrirory

2013. február 17.

Az illata nagyon tetszett,csak kicsit erős volt a színe. Hidratálásra nem használnám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. február 17.

Móni-ka

2013. február 3.

Kb. 2000-2001 óta használom ezt rúzs helyett ajkak színezésére. Számtalanszor újravettem. Azóta az idők folyamán az illata úgy érzem kicsit másabb lett, és most fényesebb szájfény jellegűre olvad szét. (vagy csak én változtam?) Enyhe színezésre szerintem tökéletes. Az ára sose volt túl olcsó, de sokáig elég viszonylag. Újabban mindig eszembe jut róla az első szerelmem, mert akkor kezdtem használni, ez meg rossz érzés, így lehet majd másik fajta után nézek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 3.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, BHT
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Glycerin, Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Alkoholok: Octyldodecanol
Emolliensek: Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Octyldodecanol, Hydrogenated Polydecene, Myristyl Myristate, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Isopropyl Palmitate, Synthetic Wax, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil
Emulgeálószerek: PEG-150 Pentaerythrityl Tetrastearate, Polyglyceryl-3 Diisostearate, Trideceth-9
Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane
Tisztítószerek: Citrus Aurantifolia (Lime) Juice, Trideceth-9
Illatanyagok: Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Octyldodecanol, Isopropyl Palmitate, Neohesperidin Dihydrochalcone, Benzyl Alcohol, Limonene, Eugenol, Linalool, Benzyl Salicylate, Geraniol, Parfum / Fragrance
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, Red 6 / CI 15850, Red 22 Lake / CI 45380, Yellow 6 Lake / CI 15985, CI 77499
Tartósítószerek: BHT, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Benzyl Alcohol

A kozmetikumokban illatanyagként és maszkoló (a nem szükséges anyagokat semlegesítő, elnyomó) segédanyakgént használt. Az élemiszerekben is megtalálható mesterséges ételízesítőként (E959).

Színezék. Piros.