Labello

Ár:   600 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,8 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Sedna, Módosítva: 2015. október 26.

Kiszerelés:   4,8 g
Kategória:   Ajakápolók

Édes megoldást kínál arra, hogy az ajkak halvány cseresznyeszínűek legyenek, és hosszan tartó hidratálást biztosít a csókolnivalóan puha, sima ajkakért. A 10-es napvédő faktor megóvja az ajkakat az UVA és UVB sugárzástól.

orsolyanovak

2013. január 24.

Nekem egyik labello sem vált be igazán. Ennek az illatát és a színét nagyon szeretem, kifejezetten ezért is vettem meg. A számat kissé ki is szárítja. Szóval ha csak színezni szeretném a számat akkor is használok mellé egy alterras kamillás ajakápolót vagy vmi hasonlót, ami ér is vmit, de tényleg nem ajakápolónak vettem, így 3.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 24.

tuzgyujto

2013. január 12.

Egyet elhasználtam, bár ne tettem volna. Amint abbahagytam a használatát, magától is elég hidratált lett a szám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. január 12.

Juliet

2013. január 2.

Csak a felkenéskor meg utána pár percig tetszik. Nagyon nem tetszik benne, hogy elszínezi a számat, nem hidratál és szörnyűek az összetevői is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 2.

oswin

2013. január 1.

Ez nekem sajnos nem jött be.Nem igazán hidratált,viszont meglepően erős a színe.Apukám meg is kérdezte,hogy kirúzsoztam magam?Ezt még elhasználom,de nem jött be...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. január 1.

beautygeek

2012. december 10.

Nagyon szeretem. Nyáron szoktam használni, mert beszínezi az ajkakat. Szerintem jól hidratál és az illata is isteni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 10.

sztike

2012. november 29.

Nővéremnek van ilyen ajakápolója, ő nagyon szereti. Kifejezetten a színe miatt választotta, de az illatával és az ápolásával is meg van elégedve. Én egyszer-kétszer használtam és bár nem szeretem a színezett ajakápolókat, ez tényleg visszafogott színt ad, és a labellohoz méltó ápolást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. november 29.

Dorinaa

2012. november 28.

Szép a színe de az állaga kicsit puha és vizes, az illata kellemes, ápolás terén nem túlzottan jó...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. november 28.

Dana1983

2012. november 25.

Nekem nem jött be, mert ha ki van száradva a szám, akkor nem csak az ajkaimra kenek belőle, hanem mellé is, és akkor ott is piros lesz. Úgy nézek ki mint Joker. :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. november 25.

borntobe

2012. november 22.

Ó, a klasszikus :) Ilyen volt az első labellóm. Meg egyáltalán színes cuccom ajakra. Suliban szóltak érte a tanárok :) Nemrég vettem megint egyet, de már nem ugyanolyan az illata, és tényleg veszettül piros, tükör nélkül nem merem felkenni. A szokásos labello minőség, nem hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 22.

Doriko

2012. november 22.

A párom miatt mindig odafigyelek arra, hogy mivel kenem a számat, hogy csókolózás után szegény ne legyen csupa csili-vili meg rózsaszín meg piros meg rúzsos meg ragacsos szájfényes. Ebben a Labelloban pont azt szeretem, hogy olyan, mint egy rúzs, mert szép színt ad az ajkaimnak, viszont a párom szája nem lesz tőle rózsaszín csókolózás után. :D Az illatát is nagyon szeretjük, mert gyerekkorunk nagy kedvencére, a Pez cukorkára hasonlít. Szóval, nekem (és a páromnak is :D) nagyon bejön.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 22.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, BHT
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Glycerin, Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Alkoholok: Octyldodecanol
Emolliensek: Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Octyldodecanol, Hydrogenated Polydecene, Myristyl Myristate, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Isopropyl Palmitate, Synthetic Wax, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil
Emulgeálószerek: PEG-150 Pentaerythrityl Tetrastearate, Polyglyceryl-3 Diisostearate, Trideceth-9
Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane
Tisztítószerek: Citrus Aurantifolia (Lime) Juice, Trideceth-9
Illatanyagok: Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Octyldodecanol, Isopropyl Palmitate, Neohesperidin Dihydrochalcone, Benzyl Alcohol, Limonene, Eugenol, Linalool, Benzyl Salicylate, Geraniol, Parfum / Fragrance
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, Red 6 / CI 15850, Red 22 Lake / CI 45380, Yellow 6 Lake / CI 15985, CI 77499
Tartósítószerek: BHT, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Benzyl Alcohol

A kozmetikumokban illatanyagként és maszkoló (a nem szükséges anyagokat semlegesítő, elnyomó) segédanyakgént használt. Az élemiszerekben is megtalálható mesterséges ételízesítőként (E959).

Színezék. Piros.