Labello

Ár:   411 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,8 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sydney, Módosítva: 2017. október 25.

Kiszerelés:   4,8 g
Kategória:   Ajakápolók

Édes megoldást kínál arra, hogy ajkaid halvány eperszínűek legyenek, és hosszan tartó hidratálást biztosít a csókolnivalóan puha, sima ajkakért. A 10-es napvédő faktor megóvja az ajkakat az UVA és UVB sugárzástól.

eszti98

2013. november 13.

Nagyon szárít:) Szép színe van, az illata is jó, de egy ajakápolónál szerintem nem a szín és az illat a lényeg:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. november 13.

Evelyyn

2013. november 6.

Nagyon szárít, de annyira szép színe van! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 6.

Nagyon szárít, de annyira szép színe van! :)

ancsa91

2013. november 4.

Én nagyon sokszor veszem ezt a fajta labellot. Sokan írták hogy nem sokat hidratál, és sajnos ez így van. Én inkább megelőzésre használom. Sajnos olyan helyem dolgozok ahol 8 óra alatt labello nélkül kiszárad a szám és ezt megelőzni teljesen megfelel. Engem a színe sem zavar, sőt kicsit szeretem is, mert sokszor kicsit sápadtabb vagyok jól jön egy kis szín. tehát én adok neki 4*-ot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 4.

Bebek

2013. október 29.

Nem is tudom, miért vettem meg, amikor soha nem használtam ilyesmit. Az illata az egyetlen pozitívuma számomra. Nekem a színe sem tetszik, számomra túl erős, valami halványabb, természetesebb pirosas árnyalat jobban bejött volna. Szörnyen ragacsos. Nem is bírom elviselni 2 percnél tovább.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 29.

vvcs

2013. október 22.

Nekem ez az ajakbalzsam nem vált be, bár szép a színe és az ajkakon is jól látható, de nem hidratált! Nagyon sokszor kellett újrakennem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 22.

Lunita

2013. október 22.

Barátosnémtől kaptam. Előtte egy essence matt szájfényt is tőle,így kitaláltam,hogy az alá használom el,kiegyensúlyozzák egymást,mert az jobban szárítana magában. Bár ezt simán semmi nélkül is fel lehet tenni. Tetszik,hogy ilyen jó idő van és még nem kopott ki a nyári színem annyira ilyen élénk szájravalókhoz. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. október 22.

gyovai890

2013. október 11.

Ez nekem egyáltalán nem jött be,mert rettenetesen csillog és elég piros színe is van. Rúzs helyett tökéletes lenne, alkalmi viseletre inkább, de hétköznapra én nem ajánlanám!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 11.

Orsyna

2013. október 7.

Fú hát ez rettenetes!Csillogós piros és az illata sem tetszik annyira mű az eperre nem hasonlít.Nem is hidratált....talán az óvodás kislányoknak tetszik.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 7.

lollippi

2013. október 4.

Erős a színe, valahogy az a megérzésem, hogy ezzel hozható összefüggésbe, hogy nem hidratál eléggé. Jobb rúzsnak, mint hidratálónak, de nem szeretem ezt az erős pirosat ennnyiii csillogással. Nem merem a hidegben, kiszáradt szájra feltenni tükör nélkül, annyira könnyen elkenődik, és nagyon bénán tud kinézni. Ettől függetlenül enyhe szárazságot helyre tud tenni, de erősen csereped szájra nem ajánlanám.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. október 4.

Odil

2013. október 2.

Cafatosra szárított mindig is, viszont neki köszönhetem az első csókomat egy darázzsal.
Szép darázs volt, plusz csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 2.

Szép darázs volt, plusz csillag.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, BHT
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Hidratálók: Polyglycerin-3 , Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Glycerin, Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Alkoholok: Octyldodecanol
Emolliensek: Octyldodecanol, Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Pentaerythrityl Tetraisostearate, Hydrogenated Polydecene, Myristyl Myristate, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Isopropyl Palmitate, Synthetic Wax, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil
Emulgeálószerek: Pentaerythrityl Tetraisostearate, Trideceth-9
Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane
Tisztítószerek: Pentaerythrityl Tetraisostearate, Citrus Aurantifolia (Lime) Juice, Trideceth-9
Illatanyagok: Octyldodecanol, Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Isopropyl Palmitate, Neohesperidin Dihydrochalcone, Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate, Parfum / Fragrance
Színezékek: Red 22 Lake / CI 45380, Yellow 6 Lake / CI 15985, Titanium Dioxide / CI 77891, Red 6 / CI 15850
Tartósítószerek: BHT, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Benzyl Alcohol

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

A kozmetikumokban illatanyagként és maszkoló (a nem szükséges anyagokat semlegesítő, elnyomó) segédanyakgént használt. Az élemiszerekben is megtalálható mesterséges ételízesítőként (E959).

Színezék. Piros.