Labello

Ár:   411 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,8 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sydney, Módosítva: 2017. október 25.

Kiszerelés:   4,8 g
Kategória:   Ajakápolók

Édes megoldást kínál arra, hogy ajkaid halvány eperszínűek legyenek, és hosszan tartó hidratálást biztosít a csókolnivalóan puha, sima ajkakért. A 10-es napvédő faktor megóvja az ajkakat az UVA és UVB sugárzástól.

Aylawitch

2013. szeptember 25.

Az illata tényleg finom, de amire "ki lett találva" arra sajnos alkalmatlan. Szárítja az ajkat, és ha már a kiszáradt ajakra kenjük, akkor sem hidratálja. :/ Nekem csak szájfénynek volt jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 25.

Gwendoline

2013. augusztus 27.

UPDATE 2: ugyan az történik hiába próbálkoznék. Kiszárítja a szám, szinte sebesre, mint régen. Azt hiszem a Labelloval való próbálkozásom itt ért véget, mert számomra semmirevaló. Legközelebb Rossmanosat veszek, csak nincs a közelben és egy ilyenért nem megyek, majd ha más is kell onnan :D ...

UP: A számról tényleg hamar eltűnik, mindenféle tevékenység nélkül. Jah és nekem íze sincs, másnak?

Már volt Labellom, de régen, mert nagyon kikészítette a számat. Ez kb. 10 éve volt... most megint megpróbálkozom vele :D . Reméljük azóta már változtattak azon az összetevőn, amire szerintem allergiás voltam. Az állaga tetszik, hogy könnyen kenhető és nem nehéz, nem zsíros annyira, nagyon szép színe van, enyhén piros, vagyis inkább csak kiemeli a számat egy kis eper színnel, ezenkívül gyönyörű fénye van, jobb, mint a szájfények, mert azok ragadnak, irritálják a számat, mintha bizseregne, ez viszont nem, de fényre ugyan olyan, mintha szájfény lenne. Illata nagyon jó, epres, de íze nincs. Baj is, meg nem is, mert egyrészt vártam egy kis eper ízt, de másrészt jó, mert nem lesz egy idő után hányingerem tőle. Egyenlőre 5 pont, remélem nem okoz semmilyen irritációt, de ha mégis lepontozom. De 5-ről indul.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 27.

kzagrab

2013. augusztus 22.

ez az eggyik kedvenc labellos termékem:D szerintem jó nekem nem szárit.:)és szép fényt ad.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. augusztus 22.

Alien

2013. augusztus 19.

Ha kiszáradt abszolút nem segített, csak színt adott, és azt is hamar beszívta. Szóval, nekem annyira nem jött be sajnos :/

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. augusztus 19.

MatyóKincs

2013. augusztus 1.

Imádom! Nagyon szép a kupakja, finom az illata és az íze! :P Szép színt ad az ajkaknak, egy egyszerű nyári sminkhez tökéletes, akár egy szájfény, de még hidratál is! ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 1.

Drehsnia

2013. július 29.

Nagyon finom illatú, és színt is ad az ajkaknak, sajnos hamar "lenyalakodtam" mindig :D Így gyümölcsöset én többet nem veszek :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 29.

Tiara MCmill

2013. július 26.

Szeretem !!! nagyon jól hidratál... de én rúzsnak használom :)))
isteni illata van,állaga,csillámos.. puha :)))
a csomagolás is tetszik...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. július 26.

Szeretem !!! nagyon jól hidratál... de én rúzsnak használom :)))
isteni illata van,állaga,csillámos.. puha :)))
a csomagolás is tetszik...

TimiK

2013. július 22.

Két fajta labellot próbáltam ki eddig, ez az egyik fajta. Nekem szárította a számat nagyon, igaz színt adott de azt egy szájfénnyel vagy rúzzsal is elérem (és azok engem nem is szárítanak)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 22.

cioccolata

2013. július 18.

Valami isteni illata van, és nagyon finom érzés felkenve! :) Nekem ennyi elég!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 18.

Valami isteni illata van, és nagyon finom érzés felkenve! :) Nekem ennyi elég!

RozaVonT

2013. július 16.

Abszolút kedvenc:D
Szép szolidan színezi az ajkakat és még ápol is ja és árban se rossz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 16.

Abszolút kedvenc:D
Szép szolidan színezi az ajkakat és még ápol is ja és árban se rossz.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, BHT
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Hidratálók: Polyglycerin-3 , Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Glycerin, Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Alkoholok: Octyldodecanol
Emolliensek: Octyldodecanol, Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Pentaerythrityl Tetraisostearate, Hydrogenated Polydecene, Myristyl Myristate, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Isopropyl Palmitate, Synthetic Wax, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil
Emulgeálószerek: Pentaerythrityl Tetraisostearate, Trideceth-9
Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane
Tisztítószerek: Pentaerythrityl Tetraisostearate, Citrus Aurantifolia (Lime) Juice, Trideceth-9
Illatanyagok: Octyldodecanol, Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Isopropyl Palmitate, Neohesperidin Dihydrochalcone, Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate, Parfum / Fragrance
Színezékek: Red 22 Lake / CI 45380, Yellow 6 Lake / CI 15985, Titanium Dioxide / CI 77891, Red 6 / CI 15850
Tartósítószerek: BHT, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Benzyl Alcohol

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

A kozmetikumokban illatanyagként és maszkoló (a nem szükséges anyagokat semlegesítő, elnyomó) segédanyakgént használt. Az élemiszerekben is megtalálható mesterséges ételízesítőként (E959).

Színezék. Piros.