Labello

Ár:   411 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,8 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sydney, Módosítva: 2017. október 25.

Kiszerelés:   4,8 g
Kategória:   Ajakápolók

Édes megoldást kínál arra, hogy ajkaid halvány eperszínűek legyenek, és hosszan tartó hidratálást biztosít a csókolnivalóan puha, sima ajkakért. A 10-es napvédő faktor megóvja az ajkakat az UVA és UVB sugárzástól.

vikkancs

2013. március 5.

A minap, a Tescoba most le volt árazva 299-re, mondom egy próbát megér, hiszen én nem szoktam Labellot venni, mert drágállom egy picit az árát. Ez, az epres volt az egyetlen választásom.

A csomagolás nagyon szép volt. Hátul, minden információt leírtak. Az kifejezetten tetszik hogy napvédő is van benne :)

Aztán kibontva találkoztam azzal a szép, erőteljes piros színnel. Egyáltalán ne tévesszen meg bennetek ez az életteli pirosság, hiszen szájra felkenve nagyon halvány lesz... de azért beszínezi, csillogóvá teszi szájunkat....
Az illata csodás, viszont aki nem bírja az erős, intenzív illatokat, inkább ezt kerülje.

A szám, télen - és még egy picit nyáron is- eléggé száraz, néha hámlik is, ami fájdalommal jár. Nem mondanám azt, hogy 100%-osan hidratál, de az tény, hogy egy picit puhább lesznek az ajkaim.

Összegzésképpen, azt a 300ft-ot, nem bántam rá, annyiért pont jó. Azoknak ajánlanám, akik csak egy pici hidratálásra vágynak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. március 5.

Black Fairy

2013. február 21.

Első ajakápolóm volt az ilyen (régi kiadásban), egyszerűen imádom...tökéletesen hidratál, isteni az illata, és szép színt ad!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. február 21.

Csibecsont

2013. február 19.

Visszatértem hozzá, és bár az új csillogós fajtákért nem vagyok annyira oda mint a régiekért (amik szintén rendelkeztek fényvisszaverő mechanizmussal, de hanyagolták a kis csillámflittereket a csudába), nekem az eper a kedvenc 2003 óta. Szeretem hogy nem kell rúzsoznom illetve félnem hogy nagy sebbel-lobbal kenve magam szétkenem a rúzst az arcom egészén. Ha sokszor sok rétegben alkalmazom, ő is rúzsként funkcionál, egy idő után már elég nehezen kopik és pirosak maradnak az ajkak. Nem mondanám hogy tökéletes sminkkellék, de nálam a célnak megfelel, ráadásul ennél a darabnál amit legutóbb vettem még azt sem tapasztaltam hogy szárítana. Hurrá!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 19.

dodoos

2013. február 19.

Nyárra biztos nagyon jó lesz a fényvédője miatt,de szerintem addig a polcon fog állni. Eddig éjszakára használtam,de a színe valami borzalmasan erős! Az illata nagyon jó,és meglehetősen jól hidratál,de tényleg nem vagyok kibékülve ezzel a csúnya piros színnel. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. február 19.

sabrirory

2013. február 17.

Illatát szerettem benne,de amúgy semmire sem volt jó

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. február 17.

Illatát szerettem benne,de amúgy semmire sem volt jó

angeltear

2013. február 14.

Hát... tipikus Labello minőség. Felvitelkor nagyon tetszik, hogy szép színt ad az ajkaimnak, de 10-20 perc múlva már le is kopik és még szárít is, az illata tetszik. A szín és illat miatt kap egy kettest.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 14.

anett8820

2013. február 4.

Barátnőm kedvence.... egyszer megszagiztam....megvettem, mert az illata az nagyon, de nagyon megtetszett. Azóta is csak szaglászom.....mivel számomra túl piros....

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 4.

kitticat

2013. február 3.

Finom illat, szép fény, de kb ennyi. Nem hidratál, így egy teljesen felesleges termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 3.

cuni.geo

2013. február 1.

minden nap használom, nagyon kis csinos ajkaim lesznek tőle, és ezen a télen még 1x sem volt száraz a szám nemhogy cserepes :)
sajnos azt nem tudom, hogy rossz állapotban lévő ajkakon hirtelen mennyit tud segíteni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 1.

Nicu

2013. február 1.

Tetszett a színe, az illata, de nem hidratált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 1.

Tetszett a színe, az illata, de nem hidratált.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, BHT
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Hidratálók: Polyglycerin-3 , Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Glycerin, Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Alkoholok: Octyldodecanol
Emolliensek: Octyldodecanol, Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Pentaerythrityl Tetraisostearate, Hydrogenated Polydecene, Myristyl Myristate, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Isopropyl Palmitate, Synthetic Wax, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil
Emulgeálószerek: Pentaerythrityl Tetraisostearate, Trideceth-9
Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane
Tisztítószerek: Pentaerythrityl Tetraisostearate, Citrus Aurantifolia (Lime) Juice, Trideceth-9
Illatanyagok: Octyldodecanol, Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Isopropyl Palmitate, Neohesperidin Dihydrochalcone, Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate, Parfum / Fragrance
Színezékek: Red 22 Lake / CI 45380, Yellow 6 Lake / CI 15985, Titanium Dioxide / CI 77891, Red 6 / CI 15850
Tartósítószerek: BHT, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Benzyl Alcohol

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

A kozmetikumokban illatanyagként és maszkoló (a nem szükséges anyagokat semlegesítő, elnyomó) segédanyakgént használt. Az élemiszerekben is megtalálható mesterséges ételízesítőként (E959).

Színezék. Piros.