Labello

Ár:   411 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,8 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sydney, Módosítva: 2017. október 25.

Kiszerelés:   4,8 g
Kategória:   Ajakápolók

Édes megoldást kínál arra, hogy ajkaid halvány eperszínűek legyenek, és hosszan tartó hidratálást biztosít a csókolnivalóan puha, sima ajkakért. A 10-es napvédő faktor megóvja az ajkakat az UVA és UVB sugárzástól.

Norazsani

2015. december 6.

Nagy kedvencem!Kislányom is imádja,megette az egészet :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 6.

Nagy kedvencem!Kislányom is imádja,megette az egészet :D

zsofi017

2015. december 6.

Egy kicsit mintha szárítana, de inkább csak akkor veszem észre, mikor lenyalogatom a számról és kifújja a szél. Lehet nem csak ez a termék a bűnos. Azért a színe kárpótol. Sokáig kitart és elég bőven egy szezonra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. december 6.

EosLover

Korcsoport: < 18
2015. november 30.

Nehéz kérdés. Imádom, hogy van színe,ésaz Illatát is szeretem, a hidratálóképessége viszont nulla, sőt, kifejezetten szárít. Csak úgy használom, ha normális ajakápolót kenek alá (nekem az Eos vált be legjobban, nemcsak alapnak, ajakbalzsamnak is). Máshogy egyáltalán nem használom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2015. november 30.

villo1

2015. november 28.

Maximálisan meg vagyok vele elégedve!
Nagyon jó az illata friss gyümölcsös egyáltalán nem mű.
Az érzete is kellemes krémes nem olajos mint pl a Rossmanosnak, inkább krémes.
AZ íze sem borzalmas!
Nagyon szép színe van pont annyira színezett amennyire kell szép rózsás ajkakat lehet vele varázsolni: )

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 28.

Maximálisan meg vagyok vele elégedve!
Nagyon jó az illata friss gyümölcsös egyáltalán nem mű.
Az érzete is kellemes krémes nem olajos mint pl a Rossmanosnak, inkább krémes.
AZ íze sem borzalmas!

hlillus

2015. november 21.

Nem ápolja az ajkaimat, így ki akartam dobni, de rájöttem, hogy az egyik piros rúzsomra nagyon jó fedésnek (fényt ad), tehát megmenekült. Nem vettem észre, hogy szárítana, ezért erre a kis funkcióra jó. Az ízéről nem tudok nyilatkozni, nem vagyok az a "szájnyalogatós fajta". :)
Az biztos, hogy akinek szárazak az ajkai ne ezért a termékért nyúljon, mert nem hinném, hogy segít.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 21.

DianaH

2015. október 23.

A csomagolása vonzó, az illata nagyon jó, még az íze is finom (ha rákenem az ajkaimra elég gyakran leeszem róla), enyhén színezi az ajkakat, viszont egyáltalán nem hidratál. Pedig ez utóbbi lenne a lényege.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 23.

NadjaBlue

2015. szeptember 26.

Haragszom rá és hiányoznak a régi, nem csillogós Labello ajakápolók. Felkenéskor még csillog és azt az illúziót adja, hogy hidratál, de nagyjából félóra után az ajkaimat szárazabbnak érzem, mint előtte. Az illatáért nem rajongtam. Amikor megvettem, a színe sem tetszett, olyan semmilyennek éreztem a régi Labellokhoz képest, de azzal időközben megbékültem. Összességében jobban hasonlít szájfényre, mint ajakápolóra. Pénzkidobás volt a számomra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 26.

CsokiCica

2015. augusztus 29.

Én nagyon megszerettem. De sokan lepontozták. Szerintem jó. A színe enyhe piros, apró csillámokkal. Az illata nagyon finom. A hidratálóképességével is meg vagyok elégedve, szóval azt mondom, hogy megérdemli az 5 csillagot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. augusztus 29.

sznoemi

2015. augusztus 23.

Szeretem az ízét/illatát,de nekem eléggé szárítja az ajkaimat.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. augusztus 23.

Szeretem az ízét/illatát,de nekem eléggé szárítja az ajkaimat.

LovelyLion

2015. július 26.

Ez egy kritikán aluli, minősíthetetlen termék.Nemhogy szárítja az ajkakat, de az összetevői miatt eszméletlenül képes allergizálni.
Nekem konkrétan feldagadtak tőle az ajkaim, amit eddig semelyik ajakápolónál nem vettem észre.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 26.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, BHT
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Hidratálók: Polyglycerin-3 , Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Glycerin, Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Alkoholok: Octyldodecanol
Emolliensek: Octyldodecanol, Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Pentaerythrityl Tetraisostearate, Hydrogenated Polydecene, Myristyl Myristate, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Isopropyl Palmitate, Synthetic Wax, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil
Emulgeálószerek: Pentaerythrityl Tetraisostearate, Trideceth-9
Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane
Tisztítószerek: Pentaerythrityl Tetraisostearate, Citrus Aurantifolia (Lime) Juice, Trideceth-9
Illatanyagok: Octyldodecanol, Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Isopropyl Palmitate, Neohesperidin Dihydrochalcone, Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate, Parfum / Fragrance
Színezékek: Red 22 Lake / CI 45380, Yellow 6 Lake / CI 15985, Titanium Dioxide / CI 77891, Red 6 / CI 15850
Tartósítószerek: BHT, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Benzyl Alcohol

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

A kozmetikumokban illatanyagként és maszkoló (a nem szükséges anyagokat semlegesítő, elnyomó) segédanyakgént használt. Az élemiszerekben is megtalálható mesterséges ételízesítőként (E959).

Színezék. Piros.