Labello

Ár:   411 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,8 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sydney, Módosítva: 2017. október 25.

Kiszerelés:   4,8 g
Kategória:   Ajakápolók

Édes megoldást kínál arra, hogy ajkaid halvány eperszínűek legyenek, és hosszan tartó hidratálást biztosít a csókolnivalóan puha, sima ajkakért. A 10-es napvédő faktor megóvja az ajkakat az UVA és UVB sugárzástól.

rizspufi

2015. július 10.

Nem hidratál, de szép színe van. Inkább szárítja a számat, pedig nem is marad rajta sokáig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 10.

egynevetsefogadel

2015. június 30.

Hidratáló hatása szerintem szót sem érdemel,nem hiszem hogy van neki,viszont a színét nagyon szeretem! :) Kicsit inkább egy szájfényre hajaz..nyáron bátran használom mert nincs akkora szükségem hidratálásra (mint télen).Amúgy az a tapasztalatom a labello márkával,hogy egyik termék sem hidratál kellően,inkább csak ideig óráig..Mivel hosszan tartó hidratált hatást ígér lepontozom,mert azt az ígéretét nem váltja be

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 30.

liv17

2015. június 11.

Nem hidratál, de jó az illata/íze. Inkább szájfény ez is mint ajakbalzsam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 11.

Nem hidratál, de jó az illata/íze. Inkább szájfény ez is mint ajakbalzsam.

pumpkinhead

2015. május 21.

tetszik benne, hogy ad egy kis színt a hidratálás mellett, de nem sokáig tart a hatása.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 21.

noncsi991

2015. március 31.

Ez olyan soha többet ne is lássam kategória.A szaga tényleg néha műnek hat, olykor mondjuk kellemes.A színe szép, de én egy labellonál nem ezt tartanám a legfőbb célnak.Furcsa érzés a számon, olyan mintha valami vizes zsírt kennék rá.Szerintem nem korrigálta a kiszáradást hanem még csak fokozta....

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. március 31.

beautydream

2015. március 28.

Nekem bevált! Az illata nagyon jó! Látom sokan írják azt, hogy mű eper illata van. Egy epernek alapból nincs is illata, másrészt akkor ezt az állítást bármelyik ajakápolóról elmondhatjuk. Megfelelően ápol, egyáltalán nem szárít. Tényleg van színe, főleg ha több rétegben is használom. Talán ez az egy ami zavar, de szájfény helyett is használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. március 28.

Nicolett022

2015. március 13.

Borzalmas. Pirosabb lett a szám, mint kéne, az illata először kellemes, aztán nagyon mű, és eddig még akkor sem volt ilyen száraz a szám, ha semmit nem használtam. Valamelyik nap tűnt fel, hogy az alja olyan, mintha olvadna is. Ilyet még egyszer kizárt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. március 13.

franyoh

2015. március 10.

Labelloja szerintem mindenkinek volt már vagy lesz még :) A helyzet az, hogy ganajok ám... úgy alkották meg ezt a kis csodát, hogy mikor bekened a szád vele, érezd a hidratálását, majd ha elfeledkeznél róla és lekopik akkor azonnal szárad, aszalódik ajkaid bőre... Ezáltal egyre többször kened, egyre jobban fogy.... Illatát szerettem, valóban epres, halvány pirosas színt ad az ajkaknak, viszont hatásügyileg elég gyér termék. Nem ajánlom, nem szabad bedőlni nekik... Sokkal jobban ajánlok inkább más, természetes és hatékonyabb terméket például a shea vajat, mely ezerszer felülmúlja a labellot! Kap 2*-ot, azért mert még fiatalabb koromban sokat használtam és szerettem az illatát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 10.

Jenniii92

2015. március 9.

Büdös, olyan a szaga, mintha romlott lenne. Tök piros lesz tőle a szám. Ha azt akarom, hogy piros legyen, akkor berúzsozom, de egy Labello szerintem ne fesse be az ajkakat.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 9.

PinkBelleLab

2015. március 9.

GYÜLÖLÖM!-.- Erről ennyit. Viccet félretéve. Utálom ezt az illatot. Tök mű. Bár utálom az epres dolgokat. Viszont a színe se tetszett, se a hatás. Várjunk csak? Milyen hatás... Na a labellonnál olyan nincs. A dizájnnal és a színekkel próbálják kompenzálni az amúgy hasztalan ajakápolót. Rengeteget költöttem labellokra,mire rájöttem. Érdemesebb venni egy drágább ajakápolót,ami akár hónapokig is eláll,de az legalább hasznos.

Kedves @Nyusza Minden ajakápolóba többnyire ezt teszik,de nem csak abba,hanem a többi termékbe is. Muszáj eladniuk.:) Sőt a tusfürdő is hosszútávon szárít,azért kell testápoló. Ez egy láncreakció.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 9.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, BHT
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Hidratálók: Polyglycerin-3 , Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Glycerin, Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Alkoholok: Octyldodecanol
Emolliensek: Octyldodecanol, Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Pentaerythrityl Tetraisostearate, Hydrogenated Polydecene, Myristyl Myristate, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Isopropyl Palmitate, Synthetic Wax, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil
Emulgeálószerek: Pentaerythrityl Tetraisostearate, Trideceth-9
Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane
Tisztítószerek: Pentaerythrityl Tetraisostearate, Citrus Aurantifolia (Lime) Juice, Trideceth-9
Illatanyagok: Octyldodecanol, Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Isopropyl Palmitate, Neohesperidin Dihydrochalcone, Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate, Parfum / Fragrance
Színezékek: Red 22 Lake / CI 45380, Yellow 6 Lake / CI 15985, Titanium Dioxide / CI 77891, Red 6 / CI 15850
Tartósítószerek: BHT, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Benzyl Alcohol

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

A kozmetikumokban illatanyagként és maszkoló (a nem szükséges anyagokat semlegesítő, elnyomó) segédanyakgént használt. Az élemiszerekben is megtalálható mesterséges ételízesítőként (E959).

Színezék. Piros.