Labello

Ár:   411 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,8 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sydney, Módosítva: 2017. október 25.

Kiszerelés:   4,8 g
Kategória:   Ajakápolók

Édes megoldást kínál arra, hogy ajkaid halvány eperszínűek legyenek, és hosszan tartó hidratálást biztosít a csókolnivalóan puha, sima ajkakért. A 10-es napvédő faktor megóvja az ajkakat az UVA és UVB sugárzástól.

sidique

2015. február 23.

csak annak ajánlom aki nem riad vissza az eperlekvár színétől

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 23.

csak annak ajánlom aki nem riad vissza az eperlekvár színétől

Nyusza

2015. február 2.

Én nem ajánlom senkinek!
Ha nem akartok rá pénzt kidobni, ne vegyétek meg.
Olvastam (sajnos már csak utólag) , hogy a Labellok-ban olyan anyag van mely szárítja az ajkakat, hogy többször kelljen kenni.
Eddig azt mondtam, ugyan már ez butaság! Miért tennének ilyet, ráadásul bőrgyógyászatilag tesztelt, miről beszélünk?
S igaz! Nagyon bánom, hogy nem hittem el.
Két hét cafatos száj után használtam, mondván kellene valamivel rendbe tennem. Az első két napi használat alatt jobban lehámlott a számról a bőr, mint a kiszáradáskor... aztán eltelt még három nap, és rendbe jött a szám. De, ha elfelejtem használni, mondjuk kihagyok egy fél napot, kezdődik a száradás.
Pedig, gyógyszertári ajakápoló után cseréltem le, mondván az nem ér semmit.
Ez az ápoló nem jó! Az illata elmegy kicsit mű, ez még hagyján. A színe... pff. semmi színt nem ad az ajkaknak, egy kicsit fényes lesz tőle, az íze pedig.. hagyjuk. Eper, mi?
Különben pedig vizes vagy nem is tudom milyen állagú... valahogy nem jó, hamar lejön és tényleg szárít.
Ha Labello, nekem a Pearly Shine jött be meg a Soft Rosé, ezeknek az állaga krémesebb, és viszonylag sokáig bírják az ajkakon, bár ők is szárítanak.
Még valami... a Fruity Shine Cherry ugyanaz a kategória mint az epres!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 2.

Én nem ajánlom senkinek!
Ha nem akartok rá pénzt kidobni, ne vegyétek meg.
S igaz! Nagyon bánom, hogy nem hittem el.
Pedig, gyógyszertári ajakápoló után cseréltem le, mondván az nem ér semmit.
Még valami... a Fruity Shine Cherry ugyanaz a kategória mint az epres!

fehérfoltos kiscica

2015. január 30.

Az illata nekem tetszik, az is, hogy halvány piros lesz tőle az ajkam, szépen csillog. Jó is lenne, de felkenés után egy órával még szárazabb a szám, mint előtte, emiatt számomra használhatatlan, de az illata miatt nem akarom kidobni, így most óránként kenem vele a szám, hogy minél hamarabb elfogyjon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. január 30.

Laura98

2015. január 7.

Az illata nekem nagyon tetszik, az is tetszik, hogy ad egy kis szint az arcomnak. Viszont egyaltalan nem tartos, es meg szárítja is a szamat. Ami igencsak ellentmondásos ha mar ajakapolorol beszelunk. Az illata es a szine miatt 3*

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. január 7.

bogica26

2014. december 30.

Nem rossz de azért probáltam már jobbat is

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 30.

Nem rossz de azért probáltam már jobbat is

mynix

2014. december 26.

Illata műeper, ami nekem tetszik. De a színe élénk piros, radásul a csillámok vagy nem tudom mik akarnak benne lenni darabosak a számra kenve. Már kétszer próbálkoztam vele, egyszer elhagytam ezt meg kidobom majd.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 26.

petraholi

2014. december 2.

Szerintem kicsit mellé nyúltam a választáskor,mivel egyáltalán semmi pozitívumot nem tudnék felmutatni róla...Kb 2 hete vettem,első használatkor finom illat,aztán rá 1 órára már cserepes a szám tőle..Mostanra már a szaga is tök furcsa lett...talán a csomagolásért kap 2*-ot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. december 2.

kémecske

2014. október 18.

Nagyon jó a színe, halvány. Illata is kiváló.
Update: kb. úgy 1 hónap múlva teljesen büdös lett, szóval ki is dobtam az 5*-ból most 2-t levonok, mert azért 1 hónap???

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. október 18.

Nagyon jó a színe, halvány. Illata is kiváló.

jurkinyapetra

2014. szeptember 30.

Színe eléggé erős.Isteni illata van.Mint előttem író írta, tényleg kicsit szárít, de azonkívül nincs nagyobb problémám vele.Színe fél vagy 1 óra múlva el is tűnik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. szeptember 30.

Panka86

2014. szeptember 30.

Szép hatás, kellemes illat, de nagyon szárít. 1 órával a felkenés után már nyoma sincs, de szárazabb ajkakat eredményez, mint amire fel lett kenve. Ezért nem ajánlom. Felkenve zsíros érzetet kelt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 30.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, BHT
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Hidratálók: Polyglycerin-3 , Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Glycerin, Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Alkoholok: Octyldodecanol
Emolliensek: Octyldodecanol, Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Pentaerythrityl Tetraisostearate, Hydrogenated Polydecene, Myristyl Myristate, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Isopropyl Palmitate, Synthetic Wax, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil
Emulgeálószerek: Pentaerythrityl Tetraisostearate, Trideceth-9
Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane
Tisztítószerek: Pentaerythrityl Tetraisostearate, Citrus Aurantifolia (Lime) Juice, Trideceth-9
Illatanyagok: Octyldodecanol, Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Isopropyl Palmitate, Neohesperidin Dihydrochalcone, Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate, Parfum / Fragrance
Színezékek: Red 22 Lake / CI 45380, Yellow 6 Lake / CI 15985, Titanium Dioxide / CI 77891, Red 6 / CI 15850
Tartósítószerek: BHT, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Benzyl Alcohol

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

A kozmetikumokban illatanyagként és maszkoló (a nem szükséges anyagokat semlegesítő, elnyomó) segédanyakgént használt. Az élemiszerekben is megtalálható mesterséges ételízesítőként (E959).

Színezék. Piros.