Labello

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ajakápolók

A krémet feltöltötte: valaholmessze, Módosítva: 2013. június 28.

Kategória:   Ajakápolók

Arany fénnyel vonja be az ajkakat.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)
powderwoman

Vicus

2018. szeptember 30.

Kamasz éveim ugranak be róla, ha nagyon koncentrálok talán még el tudom képzelni az illatát is. :) Amúgy szörnyű színe volt, de én csodásnak láttam :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 30.

macskusz

2016. június 4.

Gyerekként használtam, borzalmas színe volt. :D
Akkor valamiért tetszett, de végül nem használtam el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 4.

Gyerekként használtam, borzalmas színe volt. :D
Akkor valamiért tetszett, de végül nem használtam el.

Nikike05

2016. január 25.

Nagyon nem szerettem ...
nem volt elég krémes és a számon darabokban vált le
és ugy az a szép aranyszin se mutatott jól mert darabokba volt az ember száján
töröltem is le egyböl

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 25.

Nagyon nem szerettem ...
nem volt elég krémes és a számon darabokban vált le
és ugy az a szép aranyszin se mutatott jól mert darabokba volt az ember száján
töröltem is le egyböl

Anthaval

2015. április 9.

13-14 evesen hasznaltam ezt 'ruzskent'. tancversenyek elott mindig ezzel kentem be az ajkaimat es nagyon szepnek ereztem magam tole. :D azt tudom, hogy szornyu szine volt de a nosztalgia miatt megkapja tolem a negy csillagot. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 9.

Anheszenamon

2014. április 26.

Szerintem egyszerűen undorító színe van, nem is tudtam napközben használni. Éjszakára szoktam bekenni vele a számat, de nem is hidratál tökéletesen. Évek óta megvan, és még mindig nem fogyott el. Rá akartam sózni a férjemre, mert ő szinte eszi az ajakápolókat, de neki sem kellett. :-) Bár biztosan érdekesen nézett volna ki aranyszínű ajkakkal még ha csak éjszakára is :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 26.

babetttka

2014. február 3.

Anya vett ilyet régebben, de nálam kötött ki.Én imádtam, ez volt a kislánykori "rúzsom"(kb.10 éves lehettem..).Nem tudom,hogy mennyire hidratált,vagy lehetett egyenletesen/nem egyenletesen felkenni,de a szép emlékek miatt 5*. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 3.

Babooca

2014. február 3.

Régebben sokkal jobb állagú termékeket gyártott a Labello. Ennek sem az állagával volt a bajom, hanem a szörnyű színével. Pár éve adtam a húgomnak, hogy elhasználja, mert nekem azóta sem sikerült megszoknom, Ő többet van otthon, de neki sem sikerült. Vésztartaléknak a hűtőben van tárolva, szerintem sosem fogy el. :S

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 3.

kalmaniki

2013. szeptember 7.

Nagyon bizarr színt ad az ajkaknak, néhányszor használtam, de borzalmas volt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 7.

Nagyon bizarr színt ad az ajkaknak, néhányszor használtam, de borzalmas volt.

lunagraves

2013. május 28.

Érdekes volt használni. Kissé marslakónak éreztem magam mikor kipróbáltam de télen otthon tökéletes volt a kiszáradás és kirepedezés ellen.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 28.

vivuss87

2013. április 26.

Szerintem ez a pearl&shine-nal együtt borzasztó. Egyszerűen egyenletesen nem lehetett felkenni, kiült a ráncokban, nem hidratált, és még ronda is volt. De tudom, egyesek öltek volna érte, mikor megszűnt:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 26.