Labello

Ár:   699 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,8 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Jucccc, Módosítva: 2015. október 26.

Kiszerelés:   4,8 g
Kategória:   Ajakápolók

Innovatív, tiszta vizet és hidratáló aloe vera-t tartalmazó formulája támogatja az ajkak természetes nedvesség raktározó folyamatát és könnyed, lágy érzettel kényezteti ajkait. Intenzív és hosszan tartó hidratálást biztosít, könnyű összetételének köszönhetően könnyen felszívódik, nem hagy zsíros érzetet maga után, csak puha és selymes ajkakat. Bőrgyógyászatilag tesztelt.

DIAMONDXOXO51

2012. február 12.

Nagyon szeretem ezt a Labello-t is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 12.

Nagyon szeretem ezt a Labello-t is.

Manna21

2012. február 12.

Nagyon jó! A legjobb labello lenne, ha nem ismertem volna meg korábban a Q10-es kiadást, amit azóta sajnos nem láttam sehol. Ha nem akar az ember 500-600 forintnál többet költeni, akkor az a legjobb választás.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 12.

Roni27

2012. február 10.

Férjem használja, ő pedig kint dolgozik és sokszor kifújja a száját a szél, ez a Labello pedig szépen helyrehozza neki. Nem tömény zsír, kellemes a szájon, éjjelre használja, reggelre puha a szája.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 10.

Bibi

2012. január 31.

Amikor megvettem, el voltam ájulva tőle, mennyire tökéletes. A második adagnál viszont már egyáltalán nem éreztem ugyanazt a hatást. Talán hozzászokott a bőröm, nem tudom, mindenesetre több pénzt nem pocsékolnék rá, sem egyéb Labello termekre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 31.

anar008

2012. január 19.

Ez a kedvenc ajakápolóm. Kiválóan hidratál. Ha kisebesedik a szám 1-2 nap alatt rendbe hozza. Akkor fedeztem fel, amikor először herpeszem lett. Azt mondták, mivel aloe verát tartalmaz, megöli a vírusokat, baktériumokat és gombákat, így többé nem lesz semmi problémám. Nekem bevált, nem volt herpeszem mióta használom :) Mindenkinek csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 19.

Dalma1111

2012. január 13.

Nagy ajakír fan vagyok. Szerintem ez a legjobb ajakápoló a világon. A Carmex a nyomában se jöhet. Imádom ezt a labellot. Ennek van a legjobb illata, vagyis illatmentes szinte és íze sincs, szóval tökéletes. Siklik a számon, de mégis egy része pont ahogy kell beszívódik, szóval tökéletes. Én már rengeteg ajakápolót kipróbáltam, mert ez az egyik gyengém a kézkrémek mellett, de ez a legjobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 13.

Regi108

2011. december 5.

Nah...ez is jelzi,milyen mániás vagyok :D ,ma megvettem ezt a kis cuccost.Nagyon jó,és most lepontozom: (egyébként köszi,wishes! [ + - 650])
1.illat: lágy,selymes 5*
2.íz: olyan friss,mégis lágy...5*
3.nem hagy maga után zsíros érzetet 5*
4.nem kell belebolondulni a kenegetésébe,tényleg elég kb.2-3-szor kenni naponta 5*
5.ránézésre olyan nyugtató,light-os kék színe van a csomagolásnak,jól néz ki(bár tudom,lehet,valakinek a külső nem lényeges,de nekem igen) 5*
összesítve:5*5/5=25/5= 5* :))

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2011. december 5.

1.illat: lágy,selymes 5*
2.íz: olyan friss,mégis lágy...5*
3.nem hagy maga után zsíros érzetet 5*
összesítve:5*5/5=25/5= 5* :))

Vic

2011. október 27.

Szerintem is ez a legjobb a Labellók közül!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. október 27.

Szerintem is ez a legjobb a Labellók közül!!

Jucccc

2011. október 17.

A férjem számára ez az egyetlen egy ajakápoló jöhet szóba, akármilyen másik szerinte a közelébe sem ér ennek. Ő leginkább télen használja, és nem lesz tőle függő a bőre. Szerintem is ez a legjobb a Labellók közül, és minden másik ajakápolómat simán veri, csak mivel kicsit drága, nem veszek magamnak túl sokszor.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. október 17.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, BHT
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Gel
Hidratálók: Glycerin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Elzáró hatású bőrjavító anyag, és sűrűség szabályozó segédanyag.