Labello

Ár:   849 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   16,7 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   DM, Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Виктория, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2015. január 30.

Kiszerelés:   16,7 g
Lelőhely:   DM, Müller
Kategória:   Ajakápolók

Hosszantartó hidratálást nyújt. A lágyan olvadó krémes textúrájú ajakír értékes sheavajat és természetes mandulaolajat tartalmaz intenzíven hidratál és hosszantartóan ápol. Csábító kókusz illatba burkolja ajkait, melyek érezhetően puhák és rugalmasak lesznek. Selymes csillogást és egy leheletnyi színt ad az ajkaknak.

Bőrtűrő képessége bőrgyógyászatilag igazolt.

Labello Lip Butter - 3 féle ~ 700Ft
Ár: 700Ft , Eladó: KataViki
Állapot: bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen kp, vagy átutalás
vassklau

2019. június 11.

Higiena miatt annyira nem szeretem,viszont az illata csodás

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 11.

Higiena miatt annyira nem szeretem,viszont az illata csodás

Csipetke

2019. április 8.

Nagyon szeretem a kókuszos cuccokat. És mivel már szép idő van és jön a nyár újra jönnek elő a kókuszos termékek. Eddig a karamellást használtam ebből, de most már ezt vettem elő. Igazi fincsi kókusz és már jobban esik használni mint a karamellásat, azt elrakom télre. Szépen ápol, teszi a dolgát. Szeretem használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 8.

Alida93

2018. november 27.

Akciósan jutottam hozzá, ami utólag még jobb, mert még annyit sem ért, nem hogy 800-900 Ft-ot. Az illata isteni (és csak ezért 2 csillag), viszont egyrészt nagyon kényelmetlen úgymond viselni, mert egy vastag, zsíros réteget képez az ajkaimon, ellenben nekem borzasztóan szárította. Így számomra ez egy csalódás. :/

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 27.

WaterLily

2018. október 23.

Ajándékba kaptam, első lip butter-öm. és ezzel el is indult nálam a függőség. Csodákat művel a kiszáradt, cserepes ajkaimmal, az egyik legjobb vonala a Labellonak (vagyis az egyetlen igazán jó). Nagyon sokáig elég napi használat mellett is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 23.

takacsdalma98

2018. szeptember 4.

Ajándékba kaptam elsősorban illata miatt örültem neki nagyon. Imádom a kókuszt. Nem az a múanyagos kókusz illat tényleg nagyon nagyon finom. De magamnak sosem vettem volna meg illetve most is úgy érzem hogy nekem nem elég higiénikus ez a kézzel belenyúlkálunk illetve nem is igazán praktikus mindig kezet mosni előtte stb. Nekem kellően hidratál de nincs vészesen kiszáradt szám. Újra nem venném és árban sem választanám de biztos sokáig elég lesz .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 4.

udntknowwwhoiam

2018. július 1.

Akkor szoktam használni, amikor már annyira rossz állapotban van a szám,hogy legszívesebben egy kiló ajakápolót felkennék. Ilyen szempontból jó ez a kiszerelés,mert könnyen és gyorsan sok terméket tudok a számra tenni,de még így sem hidratál annyira,hogy mindennap használjam, plusz utcán vagy bárhol katasztrófa lenne a felvitele és a tégely sem zár rendesen szóval nem szívesen dobnám bele a táskámba... Finom az illata meg minden, drágának se mondanám ahhoz képest mennyi terméket kapunk, de többet nem hiszem,hogy megveszem,ha egyáltalán valaha elfog fogyni...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 1.

Aprile

2018. május 20.

Ajándékba kaptam a tesómtól, mert imádom a kókuszos termékeket. Ennek is nagyon finom kis illata van, jól is hidratál, szépen terül az ajkakon, selymes érzést nyújt és nem ragad. Bár cuki ez a fém tégelyes megoldás, és tetszik is, a gyakorlatban nem higiénikus, és körülményes a használata.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 20.

kottazur

2018. április 23.

nekem bejött, hidratál és finom az illata, viszont nem annyira kókuszos hogy le is nyalogassam a számról. a tégely picit béna, főleg hosszabb körmök mellé, de amúgy rendben van teljesen, és 500 forintot bőven megér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 23.

Lina14

2018. április 2.

szeretem, főleg sminkelés elejéb felrakni, mer nem túl zsíros/waxos, nyugodtan rakhatok fölé bármilyen szájsminket
de ha este akarok egy kicsit több hidratálást, akkor lehet rétegezni, de amúgy nem kell belőle sok egyszerre
egyedül a csomagolása egy kicsit necces, ugyanis mindig ugye bele kell nyúlji, viszont a másik oldalról kiválóan alkalmas táskába bedobni, mert tartós és strapabíró a csomagolás

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 2.

nxctn

2018. március 16.

Először a málnás változatot szereztem be, aztán ezt. Teljes mértékben elégedett vagyok vele, nagyon kellemes az illata, nagyon jól hidratál és nagyon sokáig elég. A vanilliás,és az áfonyás verziót is beszereztem már,mindnek isteni az illata,csak ajánlani tudom az egész termékcsaládot. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 16.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Glycerin, Glyceryl Glucoside