Best of Beauty 2019

Labello

Ár:   849 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   16,7 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   DM, Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Виктория, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2015. január 30.

Kiszerelés:   16,7 g
Lelőhely:   DM, Müller
Kategória:   Ajakápolók

Hosszantartó hidratálást nyújt. A lágyan olvadó krémes textúrájú ajakír értékes sheavajat és természetes mandulaolajat tartalmaz intenzíven hidratál és hosszantartóan ápol. Csábító kókusz illatba burkolja ajkait, melyek érezhetően puhák és rugalmasak lesznek. Selymes csillogást és egy leheletnyi színt ad az ajkaknak.

Bőrtűrő képessége bőrgyógyászatilag igazolt.

Labello Lip Butter - 3 féle ~ 700Ft
Ár: 700Ft , Eladó: KataViki
Állapot: bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen kp, vagy átutalás
Ár: 700 Ft , Eladó: Lizett
Állapot: Bontatlan csomagolás , Helyszín: Budapest, fizetés: Budapesten személyes átvétel, más település esetén banki átutalás után postázom
Emerencia

2015. november 26.

Kedvencem! Illata és a hatása tökéletes. Nem vagyok az a labellós típus, nem nagyon szoktam kenegetni az ajkam, de megláttam a polcon, muszáj volt megvennem. Imádom a kókusz illatát. Tökéletes, egy apró hibája van, hogy ujjal kell felvinni, nem is higiénikus és nem is olyan szépen lehet felvinni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 26.

Agi4

2015. november 26.

Nem rajongtam a Labellókért, de erről jókat hallottam, így le is csaptam rá a DM-ben:) Nem csalódtam, nagyon finom az illata és jó érzés felkenni, krémes és szépen hidratál. Cserepes ajkaimat radírozás után kenegettem vele és 2 nap alatt rendbe jöttek. Nekem a tégelye is nagyon tetszik, kinyitogatással nincs gond. Viszont sajnos tényleg nem higiénikus a belenyúlkálás, emiatt nem viszem sehova magammal, csak itthon használom. Biztosan befogom azért szerezni a shea vajast is. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 26.

cicafun

2015. november 8.

Ez a kis tégelyes csoda visszaadta a bizodalmamat a Labellóba. Sikerült alaposan megfáznom, az ajkaim és az orrom alatti bőr ennek következtében katasztrofális állapotba került. Hála ennek az ajakvajnak, néhány használat után teljesen helyrehozta a számat és az orrom alatti területre is alkalmaztam, csodák csodájára egyáltalán nem csípte a folyamatos orrfújástól meggyötört bőrt, hanem kifejezetten táplálta, ápolta azt. Max. pont neki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 8.

yokkoa

2015. november 2.

Hát nem vagyok elájulva -.-" Finom az illata, de nekem kicsit műkókusz. Maga a krém jó, szépen hidratálja a száraz ajkakat is (mondjuk ha extra ápolásra van szükség nem sokat ér), de a kiszerelése botrány! Az sem igazán tetszik, hogy bele kell nyúlkálni, mert nem túl higiénikus, de ami igazán bosszant az a tégely fedele: azt hittem csavaros, erre látom, hogy le kell pattíntani. Mivel rövidek a körmeim minden alkalom szenvedős egy kissé. Többször jártam már úgy, hogy kipattant az egész a kezemből. Kár, hogy nincs stiftes változata, ha a krém ugyanez a minőség lenne, akkor arra 5öst adnék. Ez így bosszantó. 3as!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. november 2.

xxNikixx

2015. október 30.

Mivel fogyóban van a vanília és macadámia illatúm, beszereztem egy kókuszosat. Nagyon jó illata van, ugyanolyan krémes mint a vaníliás. Én egyébként lefekvés előtt mindig bekenem a számat vele illetve, ha meg vagyok fázva akkor az orrom alá is kenek belőle, nagyon jól helyrehozza a sok orrfújástól kidörzsölt bőrt :) Szuper!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 30.

Lisien

2015. szeptember 19.

Igazából semmi szükségem nem volt rá, mert már van egy pár ajakápolóm, de a kókuszmániám miatt muszáj volt megvennem. Nem csalódtam benne, valóban nagyon kellemes illata van és megfelelően hidratál és jó kiadós adag van a tégelyben. A csomagolása is szép, viszont nem túl higiénikus és picit túlárazott is.
Összességében tetszik, már csak az illata miatt is megérte megvenni (néha csak szagolgatni veszem elő :D ), de nem egy nélkülözhetetlen darab. Vannak olcsóbb ajakápolók is, amik szintén tudnak ennyit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 19.

magdus.kis

2015. augusztus 30.

Nagyon kedvelem. Picit sokallom az árát, de sokáig elég. Ezekből is szeretek újat kipróbálni, így biztosan nem veszek belőle újabbat egyelőre. Jól hidratál, az illata is nagyon jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 30.

Petyuska

2015. augusztus 26.

Kókuszmániám vele kezdődött. :) Iszonyatosan jó illatú, kellemes érzés az ajkaknak, és az orrnak is egyaránt. A tégely kinyitása nekem nem okoz gondot, de a balzsam felvitele számomra kissé nehézkes. Ettől eltekintve szuper kis alapdarab. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 26.

sophienyuszi

2015. augusztus 24.

Annyira finom, hogy nem lehet betelni vele. Finom az illata, finom puhává varázsolja az ajkakat és igen, finom az íze is, mert kókuszos és mert számomra minden finom, ami kókusz. Főleg emiatt meg a csinos, tégelyes csomagolásért vásároltam meg, és (sajnos) nem a brand vezérelt ebben. Több Labello terméket is kipróbáltam már, némelyiknek volt finom illata, finom íze, de inkább csak szárítottak, mint segítettek. Ez az "ajakvaj" viszont nagyon szépen hidratál, akár egy nap alatt rendbe hozza a száraz ajkakat. Még kora tavasszal vettem, amikor jó szolgálatot tett az olykor még hideg időben, de azóta is gyakran használom, télen is biztosan jó barátok leszünk. Nem fogok levonni érte csillagot, de egyébként számomra ez a tégely csak aranyos és hasznos (nem esik szét a táskámban), de általában harmadik-negyedik próbálkozásra tudom csak kinyitni, pedig próbáltam már körömmel, nem körömmel, csavartam és húztam is. Összességében tutira újra fogom venni, ha elfog még ebben az életben egyáltalán.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 24.

Mehecske

2015. augusztus 20.

Fennáll a veszély, hogy egyszer nem az ajkaimra, hanem a számba kenem, olyan vajas-kókuszos, hogy meg lehetne enni! :) Kedvelem a tégelyes kiszerelést, az illatáról már írtam, az állaga is hívogató, szerintem egy sűrű kézkrémnek vagy körömápolónak is beválna! Sok van a kis dobozkában, nem vagyok egy nagy ajakápolós, mert szinte csak télen kell kenegetni az ajkaimat, viszont ezzel a csábító krémecskével mindennapossá vált a kenceficézés!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. augusztus 20.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Glycerin, Glyceryl Glucoside