Labello

Ár:   849 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   16,7 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   DM, Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Виктория, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2015. január 30.

Kiszerelés:   16,7 g
Lelőhely:   DM, Müller
Kategória:   Ajakápolók

Hosszantartó hidratálást nyújt. A lágyan olvadó krémes textúrájú ajakír értékes sheavajat és természetes mandulaolajat tartalmaz intenzíven hidratál és hosszantartóan ápol. Csábító kókusz illatba burkolja ajkait, melyek érezhetően puhák és rugalmasak lesznek. Selymes csillogást és egy leheletnyi színt ad az ajkaknak.

Bőrtűrő képessége bőrgyógyászatilag igazolt.

Labello Lip Butter - 3 féle ~ 700Ft
Ár: 700Ft , Eladó: KataViki
Állapot: bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen kp, vagy átutalás
Svetlana

2015. augusztus 8.

Illata nagyon finom, jól hidratál, pici, a táskámban van helye. Pénzét abszolút megéri.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 8.

Ginus

2015. július 21.

Imádom az illatát! Nagyon jól hidratál, könnyen kenhető, krémes és gyönyörű fényt ad a számnak. Már ha kell, ha nem, akkor is ezt használom :D
Lassan kopik, már féléve használom, de még mindig van benne, pedig naponta 2-3-szor bekenem vele a szám. Megéri a pénzét a kis drága :) Viszont a tégely tényleg kicsit nehezen nyílik. Én nem szoktam belenyúlni kézzel. A tégelyt a számhoz emelem és úgy simítom körbe a felső, majd az alsó ajkamat. Eleinte belenyúltam, de nem tetszett a dolog. Így erre a módszerre váltottam :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 21.

ramona22

2015. június 29.

Mintha nem is labello lenne.(nekem azok csak szárítottak.) nagyon jooo ez a kis ajakápoló!!! Szuperül hidratál, finom az illata De... Nem birom ezeket a kézzel belenyulkálós dolgokat :( ezt leszámítva tényleg fantasztik és be fogok ruházni a többi ízüre is :)))

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 29.

x

2015. május 12.

Csodás emlékeim fűződnek hozzá, életem legjobb hetére emlékeztet, emiatt lehet, hogy saját részre is be fogom szerezni. Nagyon szeretem a kókuszt, ennek illata is, íze is remek, cuki a tégely.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 12.

Jelizz

2015. május 10.

Első két használatra szupi volt, de sajnos hamar megunta a szám és folyton kell kenegetni, az állaga ragacsos mint a labelloké...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. május 10.

csokalilla

2015. április 26.

Finom illata van, szép fényt ad és jól hidratál. Abszolút megérte a pénzét:) a kiszerelést nem annyira szeretem, mivel bele kell nyúlni és nem túl higiénikus, viszont reggel sminkeléskor tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. április 26.

emcuscicus666

2015. április 24.

Megvan az osszes fajta ebbol a tegelyes Labellobol, es a lakas kulombozo reszein rakosgattam le, hogy mindig eszembe jusson bekenni a szamat.
A kokuszos a nappaliban kapott helyet, mert csak itthon tudom hasznalni a feher szine miatt. Teljesen meg vagyok elegedve vele. Hidratal es apol. Az illata szuper. 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 24.

Dori1997

2015. április 19.

Nagyon jó! Reggel és este is használom, szépen hidratál, jó az illata és az állaga is. Nem tömíti el az ajkaim amitől először tartottam, nagyon kellemes termék!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. április 19.

Babooca

2015. április 10.

Ezt is beszereztem, nyáron tervezem használni, eddig csak egyszer próbáltam, de a DM-ben fellelhető összes beszerzése után úgy gondolom, hogy ezzel is jóban leszünk hosszútávon is. Finom, erős illata és íze van. A tégelye cuki, de nem praktikus, nem hordhatom magammal. Ha elfogy mind, és a végén is szerelemben leszünk, akkor újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 10.

babackaa

2015. április 4.

Vegreeeeeeee! Imadom,imadom,imadom! Vegre raszantam magam h megvegyem ennyiert,es nem csalodtam :)
tokeletes nem tolakodo imadnivalo kokuszillat,jo hidrataltsag,vajas allag! Kedvencem!kell a tobbi iiiiiiiiis 😀😁😁😁😁

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. április 4.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Glycerin, Glyceryl Glucoside