Labello

Ár:   849 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   16,7 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   DM, Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Виктория, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2015. január 30.

Kiszerelés:   16,7 g
Lelőhely:   DM, Müller
Kategória:   Ajakápolók

Hosszantartó hidratálást nyújt. A lágyan olvadó krémes textúrájú ajakír értékes sheavajat és természetes mandulaolajat tartalmaz intenzíven hidratál és hosszantartóan ápol. Csábító kókusz illatba burkolja ajkait, melyek érezhetően puhák és rugalmasak lesznek. Selymes csillogást és egy leheletnyi színt ad az ajkaknak.

Bőrtűrő képessége bőrgyógyászatilag igazolt.

Labello Lip Butter - 3 féle ~ 700Ft
Ár: 700Ft , Eladó: KataViki
Állapot: bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen kp, vagy átutalás
Ár: 700 Ft , Eladó: Lizett
Állapot: Bontatlan csomagolás , Helyszín: Budapest, fizetés: Budapesten személyes átvétel, más település esetén banki átutalás után postázom
hajni21

2015. március 27.

Nagyon szépen rendbe rakta a kiszáradt számat, és nagyon jó az ilata is. Én esténként, illetve regelenkét használom, de csak itthon, utcára nem viszem, mert nem szeretnék a koszos kezemmel belenyúlkálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. március 27.

valcsika

2015. március 25.

Ápol , jó illata van. De nem túl higiénikus. Szeretem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 25.

Ápol , jó illata van. De nem túl higiénikus. Szeretem :)

edina892

2015. március 18.

nagyon jó az illata jól hidratál de nem éri meg az árát

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 18.

nagyon jó az illata jól hidratál de nem éri meg az árát

eperkonzerv

2015. március 18.

Nem jött be, számomra ugyanazt nyújtja amit a többi Labello. 3 percenként lehet kenegetni, jó illata van, de nem hidratál. A kiszerelése miatt magammal vinni nem szeretem, sajnos nincs mindig lehetőségem kezet mosni. Otthon el fogom használni, biztosan sokáig fog tartani, mert rengeteg. Az illat miatt kap 3 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 18.

2015. március 11.

Kb. egy hete használom őt és a vaníliás-makadámdiós tesóját (DM-ben akció van, ha kettőt veszel 598,-Ft darabja), naponta többször kenem velük a számat, és azt kell mondjam sokkal jobbak mint a stiftes Labellok, amiket a sötétlila kivételével már régóta hanyagolok. Könnyen olvad, nem hagy fehér réteget az ajkakon és jól ápol. Valamint jó sok van a tégelyben. A hátránya ez a tégelyes kiszerelés, tényleg csak otthon használható, vagy ahol éppen kezet lehet mosni felkenés előtt. Amúgy elég béna a tégely, csinálhatták volna legalább csavarosra, ezt legalább egy percembe telt először kinyitni, úgy rá volt szorulva a teteje.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 11.

dessy

2015. február 27.

Imádom az illatát, csodás. Jól hidratál is és nagyon szép a teteje :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 27.

Imádom az illatát, csodás. Jól hidratál is és nagyon szép a teteje :D

citronella

2015. február 26.

Az illata valami isteni,imádom! A csomagolásától nem vagyok elájulva,szerintem nem túl praktikus,de ezért nem vonok le pontot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 26.

viktoria1201

2015. február 17.

Enyhén kókuszos illat, átlátszó fény, tökéletes állag. Még csak egy napja szeretem be, így nem tudok arról nyilatkozni, hogy ennél a terméknél is fennáll a veszélye a rászokásnak - mint ahogyan szerintem a Labello többi termékénél. Addig is, amíg ezt megtudom, 5 csillag :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 17.

vera00

2015. február 14.

Nagyon meglepődtem mikor megláttam mindig is erre vágytam hogy a labello is kidobjon egy ilyen kis tégelyes kiszerelést és az már csak a hab a tortán volt hogy pont a kedvenc illatomban találkoztam vele! Nagyon szeretem isteni illata van és hosszan hidratál! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 14.

milli48

2015. február 6.

Tegnap vettem egyet, mert a vaníliás mellé szerettem volna egy ilyet is. Alapjában véve nagyon szeretem a kókuszt, viszont ez most annyira valamiért nem jött be, a vaníliás társáért viszont majd megveszek, annyira szeretem. :) Ez nem a termék hibája, valóban tökéletes ez is, de nekem sokkal jobban tetszik a vaníliás. 5 csillag, mert mind illatban, mind hidratálásban és állagban is szuper.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 6.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Glycerin, Glyceryl Glucoside