Labello

Ár:   849 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   16,7 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   DM, Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Виктория, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2015. január 30.

Kiszerelés:   16,7 g
Lelőhely:   DM, Müller
Kategória:   Ajakápolók

Hosszantartó hidratálást nyújt. A lágyan olvadó krémes textúrájú ajakír értékes sheavajat és természetes mandulaolajat tartalmaz intenzíven hidratál és hosszantartóan ápol. Csábító kókusz illatba burkolja ajkait, melyek érezhetően puhák és rugalmasak lesznek. Selymes csillogást és egy leheletnyi színt ad az ajkaknak.

Bőrtűrő képessége bőrgyógyászatilag igazolt.

Labello Lip Butter - 3 féle ~ 700Ft
Ár: 700Ft , Eladó: KataViki
Állapot: bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen kp, vagy átutalás
Ár: 700 Ft , Eladó: Lizett
Állapot: Bontatlan csomagolás , Helyszín: Budapest, fizetés: Budapesten személyes átvétel, más település esetén banki átutalás után postázom
Pannamari

2015. január 27.

Épp ma szereztem be a dm-ben, eddig imádom :-) igaz elfogult kókusz-fanatikus vagyok, de nagyon jó az állaga, én szeretem az ilyen lágy ajakápolókat, nagyon kellemes felkenve, a hosszabb távú hatásról még beszámolok, de addig 5 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 27.

Виктория

2015. január 8.

Ausztriában voltunk, ott sikerült beszerezni, bár nem volt egyszerű. Azzal a szándékkal indultam a keresésére, hogy ha találok, egyből kettőt is veszek. A dm ki volt fosztva, végül egy másik drogériában találtam belőle "egyet fizet, kettőt kap" akcióban, el is hoztam gyorsan.
Az illata nagyon finom, kókuszos, állagra mintha könnyebb lenne, mint a társai, hidratálás terén viszont ugyanúgy teljesít. Mindegyikhez oda akarom írni, de folyton elfelejtem: cuki a tégely *.*

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 8.

Cloudberry

2014. december 14.

Imádom!! Ugyanolyan jó, mint a többi.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 14.

Imádom!! Ugyanolyan jó, mint a többi.:)

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Glycerin, Glyceryl Glucoside