Labello

Ár:   849 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   16,7 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   DM, Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Виктория, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2015. január 30.

Kiszerelés:   16,7 g
Lelőhely:   DM, Müller
Kategória:   Ajakápolók

Hosszantartó hidratálást nyújt. A lágyan olvadó krémes textúrájú ajakír értékes sheavajat és természetes mandulaolajat tartalmaz intenzíven hidratál és hosszantartóan ápol. Csábító kókusz illatba burkolja ajkait, melyek érezhetően puhák és rugalmasak lesznek. Selymes csillogást és egy leheletnyi színt ad az ajkaknak.

Bőrtűrő képessége bőrgyógyászatilag igazolt.

Labello Lip Butter - 3 féle ~ 700Ft
Ár: 700Ft , Eladó: KataViki
Állapot: bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen kp, vagy átutalás
Ár: 700 Ft , Eladó: Lizett
Állapot: Bontatlan csomagolás , Helyszín: Budapest, fizetés: Budapesten személyes átvétel, más település esetén banki átutalás után postázom
PinkMcFreeze

2017. október 20.

Nagyon szeretem az illatát, igazi kókuszos és kellően édes (:
Szépen hidratálja az ajkaimat, főleg este szoktam használni lefekvés előtt.
A kicserepesedett számat pillanatok alatt rendbe teszi (:

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 20.

Nagyon szeretem az illatát, igazi kókuszos és kellően édes (:
Szépen hidratálja az ajkaimat, főleg este szoktam használni lefekvés előtt.
A kicserepesedett számat pillanatok alatt rendbe teszi (:

nocika113

2017. október 4.

nagyon szépen hidratál, isteni az illata
egyetlen bajom, hogy tégelyes, így magammal soha nem viszem, csak itthon használom, mivel nem érzem túl jónak ezt a megoldást

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 4.

nagyon szépen hidratál, isteni az illata

Barbizero

2017. október 4.

Az illata nagyon jó, a hatása meg olyan...közömbös. Hidratál egy kis ideig aztán ahogy beszívódik megint cserepes lesz a száj szóval mindig újra kell kenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 4.

florcsiii

2017. szeptember 15.

Az itt olvasott vélemények alapján vettem meg és mert a dm-ben volt rá 50%-os kuponom. Az illata nagyon tetszik, de a hatása egyáltalán nem. Amikor megvettem folyamatosan használtam, mert a matt rúzsok miatt kiszáradt a szám. Míg használtam hagytam a matt rúzsokat, hogy visszaálljon a rend, de ehelyett még szárazabb lett! Aztán egy másik terméktől (Lush-Honey trap) a szám teljesen rendbejött. Gondoltam adok még egy esélyt neki, de megint csak szárított. Az állaga sem tetszett, mert túl olajos. Szóval kidobtam a kukába, mert semmire nem jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 15.

PiciBaba

2017. szeptember 12.

Először csak szemezgettem vele, ez a tégelyes dolog annyira nem tetszett, szerintem aki belenyúl az ujjával és úgy keni fel az nem eléggé higiénikus, én "belepuszilok" így viszem fel a számra, aztán szerelem volt első puszira!
Puha, lágy, sima lesz tőle az ajkam, a párom imádja. Azt gondoltam hamar elfog fogyni mert "eszem" az ajakápolókat. De egy éve már használom és IMÁDOM!
Kipróbáltam a málnásat is arról is ugyan ez a véleményem!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 12.

Kipróbáltam a málnásat is arról is ugyan ez a véleményem!!

Aerodon

2017. szeptember 7.

Imádom az ajakápolókat, és végül kipróbáltam ezt is. Teljes áron nem valószínű, hogy megvettem volna, de így megérte. Nagyon finom illata van, shea vajas ami külön a kedvencem és estére ez lett az új favorit. Szépen leradírozom a szám és bekenem ezzel, nagyon jól működik. Mivel van más amit napközben hordok, plusz a tégely itthonra praktikusabb ez teljesen jól bevált. Mivel a hidegebb szelesebb időben mindig kiszárad a szám, így alig várom a téli tesztjét. Egyelőre a szám sarkán a kiszáradást szépen megszüntette. Még az áfonyásat biztos ki szeretném próbálni, de kivárom amíg ez elfogy illetve a hűvösebb-szelesebb időben hogyan teljesít: És akkor majd kiderül, hogy az árát mennyire érte meg. (Addig max pont, és késöbb update)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 7.

Chrissy

2017. szeptember 5.

Sokadik ajakápolóm, nem bírtam megállni, hogy ne vegyem meg. Gusztusos a csomagolása, tök cuki. Ráadásul valamiféle ajakápoló-mánia betegségben szenvedek, nagyon szeretem őket és sosem várom meg, míg elfogynak, mindig újabbat veszek...még akkor is, ha már találtam nagyon szupert. Plusz nem tudok ellenállni a kókusznak, na.
Kinyitva fehér, vaj állagú cucc van benne. Tényleg nem valami higiénikus a csomagolás, na de ha jobban belegondolunk számos más higiéniai veszély is leselkedik ránk menet közben...egy kis odafigyeléssel ez kiküszöbölhető, hála a kis antibaci kézmosó géleknek.
Összességében nekem csalódás ez a termék. Olajos felkenve, ahogyan a kókuszzsír is (ami amúgy nincs benne). Nem marad sokáig a számon, hamar lekopik. Amíg ott van, addig rendben, de utána ugyanolyan a szám, mint előtte. Szóval nem hidratál kellőképpen. Egyáltalán nem csinál semmit, csak cuki és pont. Meg kellemes az illata: nem egy kókusz bomba, inkább kókusz szellő. Aminek a származása érdekes, mert nincs benne semmiféle természetes kókuszból származó összetevő, így az "aroma" lehet a kulcs az összetevőlistából, amire, ha rákattintok ezt írja ki: "Íz- és illatanyag keverék, EWG szerint a Fragrance / Parfum összetevő szinonimája". Így viszont nem értem a zöld pöttyöt. Pedig egyébként szép lenne az INCI-je, ugyanakkor, mivel számomra hatástalan, mint ajakÁPOLÓ végül is mindegy is, miből készült, mert nem venném újra.
Pontozás: cuki csomagolás, kellemes illat, amíg viselem komfortos érzetet ad, ez nekem 2 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 5.

Kence123

2017. augusztus 15.

A kedvenc ajakápolóm.Nagy a kiszerelése,Jól ápolja a számat és nagyon jó az illata.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 15.

Dorothy951

2017. augusztus 7.

Nagyon szeretem az ajakápolókat. Több fajtát is kipróbáltam a Labello családból, de eddig ez a legjobb. A kókusz miatt szerettem volna kipróbálni (mert imádom), és ez volt az első élményem ebből a tégelyes verzióból. Kellemes csalódás volt, mivel a hagyományos kiszerelésűek szárították kicsit a számat, ezzel ellentétben ez a balzsam abszolút puhává varázsolta. A kókusz illat pedig már csak hab a tortán. Egyedül higiéniai szempontból vonok le egy csillagot, mert nem túl praktikus ha az ember épp utazik pl. tömegközlekedéssel, de mindent egybevetve, nagyon megszerettem ezt a kis terméket.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 7.

Sztiiiiii

Korcsoport: < 18
2017. július 14.

Nagyon nagyon szeretem!! Egyszerűen imádom a kókuszos illatát. Már elég régóta használom, de nem akar elfogyni.. Meg vagyok vele nagyon elégedve! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. július 14.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Glycerin, Glyceryl Glucoside