Best of Beauty 2019

Labello

Ár:   849 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   16,7 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   DM, Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Виктория, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2015. január 30.

Kiszerelés:   16,7 g
Lelőhely:   DM, Müller
Kategória:   Ajakápolók

Hosszantartó hidratálást nyújt. A lágyan olvadó krémes textúrájú ajakír értékes sheavajat és természetes mandulaolajat tartalmaz intenzíven hidratál és hosszantartóan ápol. Csábító kókusz illatba burkolja ajkait, melyek érezhetően puhák és rugalmasak lesznek. Selymes csillogást és egy leheletnyi színt ad az ajkaknak.

Bőrtűrő képessége bőrgyógyászatilag igazolt.

Labello Lip Butter - 3 féle ~ 700Ft
Ár: 700Ft , Eladó: KataViki
Állapot: bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen kp, vagy átutalás
Ár: 700 Ft , Eladó: Lizett
Állapot: Bontatlan csomagolás , Helyszín: Budapest, fizetés: Budapesten személyes átvétel, más település esetén banki átutalás után postázom
Ennie86

2017. július 4.

Soha nem szerettem a labellokat, de a sok jó vélemény alapján muszáj volt kipróbálnom. :)
Nagyon finom kókusz illata van ami egyáltalán nem hat műként. Fantasztikusan jól hidratál. :) Sokáig képez valami védőréteget a számon, ami engem abszolút nem zavar. Jó kis vétel volt! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 4.

Csutak

2017. június 6.

I-MÁ-DOM! Sokáig gondolkodtam rajta, hogy megvegyem-e, de azóta sem bántam meg. Csodás, az az igazi kókusz illata van és nekem szuperül ápolja a számat. Szeretem még azt is, hogy nem stiftes, így nincs esélyem eltörni sem. :3 Mindig nálam van a táskámban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 6.

Adrienna

2017. május 14.

A vaníliás&macadámiás változat után a második kedvencem. Szintén jól hidratál, az illata is kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 14.

Vadgesztenye

2017. március 31.

Nagyszerűen hidratál, és nagyon finom az illata is. Abszolút kedvencem lett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 31.

Nagyszerűen hidratál, és nagyon finom az illata is. Abszolút kedvencem lett.

Szandraalexaa

2017. március 20.

Nagyon jó illata és állaga van ....egeszen jol hidratál amíg a szamon van de utana ugyan olyan száraz a szám és a kiszerelése se valami higénikus.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 20.

carmenjade

2017. március 2.

Az illata fantasztikus, nekem a csomaoglása is tetszik (bár tény, hogy nem a leghigiénikusabb), de sajnos nem hidratált megfelelően hosszú távon. Nem szárította a számat, de nem adott semmi pluszt sem. 3,5 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 2.

Berill23

2017. február 2.

A kedvencem lett,a vaniliás társa mellett. Puha ajkakat varázsol, nagyon jol hidratál.az illata nagyon-nagyon jó. 5*

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 2.

yudiger

2017. január 27.

Illatát és állagát is kedvelem. Nekem megfelelően hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. január 27.

Illatát és állagát is kedvelem. Nekem megfelelően hidratál.

Anettt

2017. január 25.

Magát a krémet imádtam, a csomagolást már kevésbé. Én személy szerint rendszeresen megszenvedtem a tégely felnyitásával, ezért ez csak egy erős négyes. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 25.

BOBI9

Korcsoport: < 18
2017. január 18.

Isteni kókusz íze/illata van és szuperül hidratál.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. január 18.

Isteni kókusz íze/illata van és szuperül hidratál.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Glycerin, Glyceryl Glucoside