Labello

Ár:   849 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   16,7 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   DM, Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Виктория, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2015. január 30.

Kiszerelés:   16,7 g
Lelőhely:   DM, Müller
Kategória:   Ajakápolók

Hosszantartó hidratálást nyújt. A lágyan olvadó krémes textúrájú ajakír értékes sheavajat és természetes mandulaolajat tartalmaz intenzíven hidratál és hosszantartóan ápol. Csábító kókusz illatba burkolja ajkait, melyek érezhetően puhák és rugalmasak lesznek. Selymes csillogást és egy leheletnyi színt ad az ajkaknak.

Bőrtűrő képessége bőrgyógyászatilag igazolt.

Labello Lip Butter - 3 féle ~ 700Ft
Ár: 700Ft , Eladó: KataViki
Állapot: bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen kp, vagy átutalás
Ár: 700 Ft , Eladó: Lizett
Állapot: Bontatlan csomagolás , Helyszín: Budapest, fizetés: Budapesten személyes átvétel, más település esetén banki átutalás után postázom
Fruzzzzzs

2017. január 17.

Nagyon szeretem! Otthonra szívesen veszek ilyen kiszerelésű ajakápolókat és szeretem körbepakolni velük a lakást. Nagyon puha lesz tőle a szám és egy kis selymes fényt is ad neki, amíg be nem szívódik. Az enyhe kókuszos illat pedig szuper! (:

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 17.

pilleriin

2017. január 17.

Egyszer próbáltam ki. Nagyon tetszett az illata. Lefekvés előtt kentem be a számat, még jobban kiszárította sajnos.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 17.

CzFru

2017. január 16.

A macadámdiósat használtam előtte,ami jó volt de az illata számomra túl műnek hatott. Ez ellenben nem zavar, szeretem az illatát és nagyon jól teszi a dolgát ( pedig sose szerettem a labellokat).

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 16.

romsicsbori

2017. január 12.

Télen az ajakápolás nagy fejtörést okoz számomra. Volt már rengeteg stiftes ajakápolóm, volt már EOS-golyóbisom (most várom a koppintását Ebayiából), volt már tubusos is. Gondoltam, beújítok egy tégelyeset is. Nem mintha gusztusosnak találnám a belenyúlkálást. Laborban, tömegközlekedési eszközön nem szívesen nyúlkálok. Ennek ellenére erős volt a kényszer, hogy vegyek valamit, ami még nincs. :D
Rajongok a pici fémtégelyekért, úgyhogy a design csillagos ötös. A benne levő anyag állaga kellemes, használata után nincs zsírpuszi-effekt.Hamar beisszák az ajkaim. Rövid távon jól hidratál, de hosszú távon nem kell csodákat várni tőle. Az illata kicsit elmarad a kókuszos Yves Rocher mellett, de így is nagyon fincsi. Mivel sokat vagyok vegyszerközelben és nem mindig megoldott a kézmosás, ezért csak éjszakai ajakápolónak használom, amikor tutibiztos tiszta a kezem.
Összességében erős közepes, az Eucerinhez és az YR-hoz sehol sincs, de az EOS-nál még mindig jobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 12.

mautika

2017. január 12.

Először is: ez a kiszerelés nagyon sokáig elég. Én már konkrétan úgy érzem soha nem fogy el. :D Illata, állaga nagyon jó. Azért vonok le egy csillagot, mert ezt konkrétan csak otthon lehet használni. Egyetemen, tömegközlekedésen eszembe se jutna belenyúlni, ráadásul sokszor kinyitni sem egyszerű.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 12.

Bellabellissima

2017. január 8.

Szuper! Ugyan a kiszereles miatt uj, nekem azonban epp az nem tetszik, az ujjam ragacsos marad utana. De az allag es a hatas nagyon jo! Es nagyon sokaig eleg!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 8.

Lolychan

2016. december 28.

Számomra ez egy erős közepes. A kókuszos cuccokért odáig vagyok meg vissza, de ennek nem igazán van kókusz illata. A tégelyes kiszereléssel mondjuk problémám nincsen, van nekem egy ecsetem, amivel a terméket fel tudom vinni (egy korábbi macaronos tégelyes ajakbalzsamhoz kaptam hozzá). Nem is szárít, de nem is hidratál. Elhasználom, de újra nem veszem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 28.

csill87

2016. december 8.

Ud.: Oké, maradok a Carmexnél. Pedig nem akartam többet használni, mert az összetevői szörnyűek, de ez meg nem ér semmit. Mondjuk elszórakozok a klassz csomagolásával, nagyon jó az illata, de ez hatásban a Carmexhez képest csak egy kettes.

Bevallom, hogy azért vettem meg, mert megtetszett a tégely plusz akciós is volt. Évek óta Carmex-et használok, de most szerettem volna valami mást és mindent szeretek, ami kókuszos. Ennek az illata is finom és ha éjszakára felkenem, reggelre nagyon puha a szám. Annyi, hogy a hatása nem olyan azonnali, mint a Carmex-nek.

Amúgy én lusta vagyok mindig kezet mosni, hogy felkenhessem, de piszkos kézzel meg bele nem nyúlnék, ezért úgy oldottam meg a felvitelt, hogy én bele szoktam puszilni a tégelybe. :) Így tök jól használható, csak meg ne lásson valaki közben. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 8.

noriri

2016. december 3.

Ha már labellot használok, szívesebben használom ezeket a tégelyes kiszereléseket. Márpedig használom őket így télen. Szerintem sokkal jobb, mint a nem tégelyes társai, a kókuszillata meghozza a kedvet, hogy rendszeresen használd. A rendszeres használat pedig meghozza az eredményt.
Én reggelente kicsit radírozom az ajkaimat és utána egy vastagabb réteget viszek fel ebből, és így egész nap szép, simák.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 3.

Nari93

2016. november 14.

Nekem ez használ a legjobban hidratálás szempontjából a labellok közül. A csomagolás miatt én is inkább itthon használom, koszos kézzel nem túl higiénikus belenyúlni. Az illata jó, édes kókuszos, nem túl mű.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 14.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Glycerin, Glyceryl Glucoside