Best of Beauty 2019

Labello

Ár:   849 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   16,7 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   DM, Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Виктория, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2015. január 30.

Kiszerelés:   16,7 g
Lelőhely:   DM, Müller
Kategória:   Ajakápolók

Hosszantartó hidratálást nyújt. A lágyan olvadó krémes textúrájú ajakír értékes sheavajat és természetes mandulaolajat tartalmaz intenzíven hidratál és hosszantartóan ápol. Csábító kókusz illatba burkolja ajkait, melyek érezhetően puhák és rugalmasak lesznek. Selymes csillogást és egy leheletnyi színt ad az ajkaknak.

Bőrtűrő képessége bőrgyógyászatilag igazolt.

Labello Lip Butter - 3 féle ~ 700Ft
Ár: 700Ft , Eladó: KataViki
Állapot: bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen kp, vagy átutalás
leonora3

2016. október 31.

Szintén kókuszfüggő vagy. :D Illatával maximálisan elégedett vagyok, nagyon finom, nem lehet vele betelni. Hidratálás: télen kevésnek bizonyult, kb. ugyanolyan cserepes volt a szám, mintha semmit nem kentem volna rá; nyáron megolvad elcsúszik-mászik mindenhova és kegyetlenül ragad; őszt-tavaszt jól bírja, elég is az ajkaimnak ennyi hidratálás és szép fényt ad nekik. A hatalmas negatívum viszont a tégelyes kiszerelés: nem szeretek belenyúlkálni, nem túl higiénikus, mégha az ember mindig meg is mossa előtte a kezét azért egy idő után kellemetlen érzésekkel nyitja ki ezt a bizonyos tégelyt. Plussz buszon/metrón esélytelen újrakenni az ajkakat. Ja, és erről jut eszembe, hogy nekem brutál gyorsan beszívódik, mire kilépek az ajtón volt labello, nincs labello. Utána pedig még jobban szárad a szám, mintha semmit nem kentem volna rá. :( Lassan fogy, de előbbi apropókból kiindulva nem újravevős...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 31.

frani

2016. október 31.

A tégelyes labellok közül őt is nagyon szeretem, finom az illata, nagyon jól hidratál. Sajnos a csomagolása miatt nem tudom minden hová magammal vinni :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 31.

Ferita

2016. október 19.

Az illata isteni. Kókuszmániás vagyok. A számra jó hatással van,teljesen puha,hidratált lett. A csomagolás az egyetlen gondom,mert ebben a formában csak itthon használom. Nem szeretek belenyulkálni

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 19.

szilvasitimea

2016. október 11.

Nagyon jó az illata, és nagyon puhítja az ajkaimat. Sokáig fent marad a számon

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 11.

Nagyon jó az illata, és nagyon puhítja az ajkaimat. Sokáig fent marad a számon

borb.biaa

2016. október 9.

Update: szinte teljesen elfogyasztottam, nyáron a hidratáló hatásával meg voltam elégedve, most, a hidegebb időben kicsit kevésnek bizonyult, szóval most mást használok, de elképzelhető, hogy jövő tavasszal-nyáron beszerzek belőle egy újabb darabot.

Őszintén szólva, én csak az illata miatt vettem meg, mivel nagyon durván kókuszfüggő vagyok. :D De a hatásával is elégedett vagyok, éjszakára szeretem feltenni, és reggel mindig hidratált ajkakkal ébredek. Viszont egy valami miatt muszáj levonnom egy pontot, és ez a tégelye: ennél irritálóbb tégelyt ki sem találhattak volna, kínszenvedés kinyitni, ráadásul most, hogy majdnem elfogyott, már csak a sarkában van (fél éve van meg egyébként), alig lehet kiszedni belőle a terméket. Kitalálhattak volna valami értelmesebb csomagolást is, mert maga a termék tényleg jó, de ez nekem elég sokat levon belőle. :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 9.

Nikimaki

2016. október 2.

Az illatáért kellett nekem is:D Éjszakára használom, és reggelre hidratált ajkakat varázsol. A tégelyt néha elég nehéz kinyitni.
Ami miatt nem kap 5 csillagot, az az hogy egy negyed év után már nincs olyan intenzív illata.
De eddig a kedvenc ajakápolóm.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. október 2.

De eddig a kedvenc ajakápolóm.:)

Ancu

2016. szeptember 8.

Az illata fincs, és jól hidratál.
A tégely tetejét néha nehéz leszedni, és mivel ujjal nyúlunk bele nem túl higiénikus, de még mindig ez a legjobb Labello eddig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 8.

Az illata fincs, és jól hidratál.

Ezelke

2016. augusztus 16.

Nagyon jól hidratál
mindig benne van a táskámban. elég csak belepuszilni :)
nagyon tetszik
az illata meg hát...kedvenc :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 16.

Nagyon jól hidratál
mindig benne van a táskámban. elég csak belepuszilni :)
nagyon tetszik
az illata meg hát...kedvenc :)

Niki03

2016. augusztus 16.

Az illata csodálatos, a hatása nagyon jó, kellemes az állaga. Cuki kis dobozka :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 16.

viviennoo

2016. augusztus 12.

Még decemberben vásároltam a munkahelyemre. De haza hoztam, mert én sem szívesen nyúlkáltam volna bele "piszkos" kézzel. Viszont itthon, fürdés után/lefekvéskor elengedhetetlen lett számomra. Reggelre annyira puha és szép lesz tőle a szám. Hiába, hogy több mint fél éve megvan, alig fogyott belőle, de ha elfogyna, biztos, hogy újra fogom venni :) Otthonra tökéletes, máshol nem szívesen használnám. Kinyitni tényleg néha nehézkes, összességében nálam 4* :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 12.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Glycerin, Glyceryl Glucoside