Best of Beauty 2019

Labello

Ár:   849 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   16,7 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   DM, Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Виктория, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2015. január 30.

Kiszerelés:   16,7 g
Lelőhely:   DM, Müller
Kategória:   Ajakápolók

Hosszantartó hidratálást nyújt. A lágyan olvadó krémes textúrájú ajakír értékes sheavajat és természetes mandulaolajat tartalmaz intenzíven hidratál és hosszantartóan ápol. Csábító kókusz illatba burkolja ajkait, melyek érezhetően puhák és rugalmasak lesznek. Selymes csillogást és egy leheletnyi színt ad az ajkaknak.

Bőrtűrő képessége bőrgyógyászatilag igazolt.

Labello Lip Butter - 3 féle ~ 700Ft
Ár: 700Ft , Eladó: KataViki
Állapot: bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen kp, vagy átutalás
Ár: 700 Ft , Eladó: Lizett
Állapot: Bontatlan csomagolás , Helyszín: Budapest, fizetés: Budapesten személyes átvétel, más település esetén banki átutalás után postázom
XiaMengTing

2016. július 25.

Nagyon jól hidratálja az ajkaimat és az illatát is szeretem, ráadásul kiadós mennyiség is, sokáig elég lesz. Főként este szoktam vele bekenni a számat és reggelre nagyon szépen rendbe teszi. A csomagolása nem a legjobb, nem szeretek ujjal nyúlkálni bele, de maga a termék 5*.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 25.

Melcsibabyke

2016. július 24.

Nincs erőteljes kókusz íze, pont ezért szeretem. Nagyon jól hidratál. Szinte függővé tett. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 24.

PappPetra

2016. július 13.

Nem mondom hogy rossz termék, főleg az illata ami tetszett és a kiszerelés, ennek ellenére nekem pl. a carmex jobban bevállt mert hát ugye ajakbalzsaot arra vesszük hogy jól hidratáljon nem pedig mert jól néz ki a csomagolása. ettől függetlenül nem mondom azt hogy ki fogom dobni, de nem ez a kedvenc.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 13.

Fruzsci

2016. június 24.

Elsőre a csomagolásába szerettem bele, nagyon tetszik ez a kis tégelyes megoldás. Ez a legkedvencebb ízű nekem (na jó meg még a vanilíás:D) Az elején vittem magammal, de nem éreztem valami higiénikusnak beleturkálni mindig, így már csak itthon használom, de nekem nagyon bevált! Olyan jó kis puha lesz tőle az ajkam. Általában lefekvés előtt kenem be vele és még reggel is jócskán érzem :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 24.

Anitamakeup

2016. június 16.

Szerintem borzasztó, nem szívódik be, olyan mintha zsírral kenném be az ajkaimat és szárít ami meg egy ilyen terméknél, kérem szépen , na :O
Nekem ez teljes pénzkidobás volt :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 16.

Nekem ez teljes pénzkidobás volt :(

Stephanieee

2016. június 16.

nagyon tuti, az illata mennyei.tökéletesen ápol!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 16.

nagyon tuti, az illata mennyei.tökéletesen ápol!

KisHeni

2016. június 15.

A csomagolása nagyon tetszik, de elsőre kétkedve fogadtam, hiszen a 'fruity shine' daraboknál a hidratálás nulla. Viszont ezek az ajakápolòk tökéletesen ápolnak és finom az illatuk! Biztos, hogy újra fogom venni minden darabját!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 15.

SophiaButschq

2016. június 14.

Kicsit bajlódom a kibontással, viszont az ajkamnak jót tesz. Krémes állagú és tényleg puhább az ajkam. Szerintem nagyon jó!:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 14.

Ysu

2016. május 21.

Hááát nem is tudom. Eleinte nagyon szerettem, de szerintem a csomagolás nem a legjobb. Macerás kinyitni, és nekem szem tetszik kicsit sem, hogy kézzel kell belenyúlni. Főleg ha utcán, munkahelyen, stb kellene egy kis hidratálas hirtelen... Benne hánykódik a táskámban végszükség esetére, de nem praktikus, tuti nem veszek újra ilyen kiszerelésűt, legyen bámilyen csábító is ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 21.

Erina

2016. május 17.

Nagyon szeretem, ha elfogy azért lehet bepróbálkozok a Nivea hasonló termékével csak kíváncsiságból, de azért veszek egyet vésztartaléknak :) A DM-ben vettem, nem is láttam előtte máshol

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 17.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Glycerin, Glyceryl Glucoside