Labello

Ár:   849 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   16,7 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   DM, Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Виктория, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2015. január 30.

Kiszerelés:   16,7 g
Lelőhely:   DM, Müller
Kategória:   Ajakápolók

Hosszantartó hidratálást nyújt. A lágyan olvadó krémes textúrájú ajakír értékes sheavajat és természetes mandulaolajat tartalmaz intenzíven hidratál és hosszantartóan ápol. Csábító kókusz illatba burkolja ajkait, melyek érezhetően puhák és rugalmasak lesznek. Selymes csillogást és egy leheletnyi színt ad az ajkaknak.

Bőrtűrő képessége bőrgyógyászatilag igazolt.

Labello Lip Butter - 3 féle ~ 700Ft
Ár: 700Ft , Eladó: KataViki
Állapot: bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen kp, vagy átutalás
Ár: 700 Ft , Eladó: Lizett
Állapot: Bontatlan csomagolás , Helyszín: Budapest, fizetés: Budapesten személyes átvétel, más település esetén banki átutalás után postázom
pizzaPrincess

2016. január 7.

Volt már, dm-es saját márkás, sima lebello, abból is volt a repeair and beauty(ami jobb mint a simák) most kaptam eos-t is, de egyértelműen ez a legjobb. Ár-érték aránya tökéletes:) ahogyan az illata és az állaga.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 7.

kalmaniki

2015. december 27.

Számomra picit csalódás a vaníliás változat után. Az illata nagyon finom, valódi kókuszos, raffaellohoz tudnám hasonlítani. A hidratálása nem a legmegfelelőbb számomra, pedig nem extraszárazak az ajkaim ès zavaró rèteget hagy maga után,lassan szívódik be. A csomagolása tetszik, èn is közvetlenül az ajkaimra szoktam kenni belőle. Ha elfogy valaha is tuti nem vennèm újra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 27.

b0rzi

2015. december 20.

Imádom az illatát :)
Jól hidratál, engem picit zavar a fénye, de mivel általában nincs tükör mikor felkenem, annyira nem érdekel. :D
(mert lehet tégelyből közvetlen szájra is vinni, sokkal higiénikusabb...)
meg is lett dicsérve a szám, hogy milyen puha :)
Újravenném, de ekkora adag ítéletnapig kitart :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. december 20.

Imádom az illatát :)
(mert lehet tégelyből közvetlen szájra is vinni, sokkal higiénikusabb...)
meg is lett dicsérve a szám, hogy milyen puha :)
Újravenném, de ekkora adag ítéletnapig kitart :D

szilva1987

2015. december 18.

Kellemes visszafogott kókusz illata van, nem túl mű, én nagyon szeretem, hozza a labellotól várható jó minőséget. Viszont sajnos útközben nem lehet a kis tégelybe nyúlkálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 18.

NeonPink

2015. december 18.

Nagyon szeretem. Isteni illata van, az ujjamról a maradékot mindig a kézfejemre kenem. Tetszik a csomagolása, az állaga is megfelelő. Szimpla ajakápolónak tökéletes nappalra. Viszont ha folyadékhiány miatt fáj az ajkam nem ezt kenem fel éjszakára mert nem hozza rendbe reggelre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 18.

Marshmallow23

2015. december 16.

Szeretem mert könnyen kenhető, az illata a Raffaello egy az egyben , a hidratálása sem rossz. Nekem nagyon tetszik de sose fog elfogyni ezért nem veszem újra :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. december 16.

Tapo

2015. december 12.

Nekem egy teljesen átlagos ajakápolónak tűnik, nem tud se többet, se kevesebbet, mint amennyit ígér. Az illata viszont mennyei. Nekem bevált!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. december 12.

Ciculi1990

2015. december 11.

Az első ajakápoló ami használ is!! Nagyon száraz szokott lenni a szám és kirepedezik, főleg hideg időkben. De ez csodát művel vele!!
Biztos hogy újraveszem ha elfogy!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 11.

Biztos hogy újraveszem ha elfogy!!

beauty93

2015. december 9.

A dm-ben vettem akciósan 600 ft-ért. Megtetszett, hogy kókuszos :) de végre egy ajakápoló ami ér is valamit így télen. Nagyon sokfélét próbáltam és mind csak addig volt jó míg fel nem szívódott, ha véletlen otthon maradt később még kellemetlenebb volt a szám érzése mintha be sem kentem volna. De ha ezt használom, felszívódás után is érzem, hogy nagyon jó!!! :) puha lett az ajkam bőre, se kifújva se kicserepesedve nincs azóta amióta ezt basználom. Tényleg jó, szeretem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 9.

katuc77

2015. december 9.

Amikor beköszönt a hideg idő, beszerzek magamnak egy ajakápolót. Eddig nem volt favorit, kipróbáltam már több márka termékét is. Nem nagyon szerettem soha az ízesített, illatosított ajakápolókat, maradtam mindig a klasszikusnál. Ezzel azonban kivételt kellett tennem, az itt olvasott vélemények miatt nagyon kíváncsi lettem rá. Valóban nagyon puha, könnyen fel lehet vinni. Kevés kell belőle, így nagyon sokáig elég lesz. Az illata is nagyon finom, nekem legalábbis tetszik. Tényleg nem túl higiénikus, de nálam mindig van kézfertőtlenítő, így ez számomra nem probléma. Viszont elég nehéz kibontani. Van, hogy csak feszegetem, tekergetem, és mire kinyílik, a körmeimmel szépen belekapok a krémbe. Ez engem rettenetesen bosszant :(( Nagyon kis aranyos, nem kell félni attól, hogy a táskában leesik a teteje, de sokkal jobb lenne egy csavaros megoldás, amit könnyebben ki lehetne nyitni. Csakis ez miatt vontam le egy pontot :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 9.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Glycerin, Glyceryl Glucoside