Best of Beauty 2019

Labello

Ár:   849 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   16,7 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csikosmatyas, Módosítva: 2018. október 4.

Kiszerelés:   16,7 g
Kategória:   Ajakápolók

Hosszantartó hidratálást nyújt. A lágyan olvadó krémes textúrájú ajakír értékes sheavajat és természetes mandulaolajat tartalmaz intenzíven hidratál és hosszantartóan ápol. Gyümölcsös málna illatba burkolja ajkait, melyek érezhetően puhák és rugalmasak lesznek. Selymes csillogást és egy leheletnyi színt ad az ajkaknak.

Bőrtűrő képessége bőrgyógyászatilag igazolt.

Napraforgo

2015. december 14.

Imádom az illatát, és engem pont a csomagolása fogott meg, viszont télre sajnos nem elég. :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. december 14.

Leonka

Korcsoport: < 18
2015. december 11.

A kedvenc illatom, egyszerűen imádom! Az árát viszont tényleg nem értem...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2015. december 11.

A kedvenc illatom, egyszerűen imádom! Az árát viszont tényleg nem értem...

Babimami

2015. december 11.

Nem igazán hidratál, de szép színt ad a számnak. Egynek jó volt, de a többivel nem is kísérletezek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. december 11.

t1992

2015. december 10.

Épp mostanában vettem a DM-ben, és nagyon megvagyok vele elégedve, nagyon finom málnafagyi illata van, tökéletesen teljesit, és az ára is jó. :) Mindenképp megy rá az 5 csillag :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 10.

ronavolgyifanni

2015. november 26.

Update: Sajnos le kell vonnom egy csillagot, mivel a mostani hideg időben már nem igazán segített. Hiába kenegettem vele az ajkaimat, így is szinte sebesre száradtak a szélei. Nincs ezzel a termékkel semmi gond, csak az én szuper száradásra hajlamos ajkaimnak sajnos nem elég ilyen időben. Viszont mivel idáig jól teljesített, nem pontozom le jobban.

Szerelembe estem. Amióta megvan, mindig a kezem ügyében van, akárhol is vagyok. Nem tudok betelni az illatával és azzal a kis egészségesen fényes enyhe rózsaszínes színnel, amit az ajkaknak kölcsönöz. A hidratálása egyelőre még kérdőjeles, majd télen fog kiderülni, hogy igazán mit is tud, de így nyárra tökéletes. A csomagolás szép, bár kicsit "gagyi" benyomást kelt, valamint problémás a nyitogatás, de az is előfordulhat, hogy csak egy rossz példányt fogtam ki. Alig várom, hogy kipróbáljam a többi változatot is! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. november 26.

illesbb

2015. november 25.

Az illata nagyon tetszik. Jó az állaga is, jól hidratál, csak hát a kiszerelés nem a legpraktikusabb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 25.

galdisari

2015. november 20.

nekem 1 hónap után megváltozott az illata o.O

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. november 20.

nekem 1 hónap után megváltozott az illata o.O

Petrappp

2015. november 20.

Leginkább éjszakára szoktam feltenni belőle egy kicsit, és már 2-3 nap után nagyon szépen hidartál. Jó az illata és a színe is pont jó, úgyhogy sokszor nappal is csak ezt haszálom. Tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 20.

Annamarie

2015. november 9.

Nagyon jó hidratál, az illatát egyszerűen imádom. Amikor bekenem vele az ajkaimat legszívesebben megenném :) Napközben szájfény helyett is szoktam használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. november 9.

Noncs

2015. november 2.

Szuper termék, nagyon jól hidratál. Az illata mesés, a szine annyira nem tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 2.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Glycerin, Glyceryl Glucoside