Labello

Ár:   849 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   16,7 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csikosmatyas, Módosítva: 2018. október 4.

Kiszerelés:   16,7 g
Kategória:   Ajakápolók

Hosszantartó hidratálást nyújt. A lágyan olvadó krémes textúrájú ajakír értékes sheavajat és természetes mandulaolajat tartalmaz intenzíven hidratál és hosszantartóan ápol. Gyümölcsös málna illatba burkolja ajkait, melyek érezhetően puhák és rugalmasak lesznek. Selymes csillogást és egy leheletnyi színt ad az ajkaknak.

Bőrtűrő képessége bőrgyógyászatilag igazolt.

Krisz78

2015. február 28.

IMÁDOM!
Könnyű eloszlatni, kellően hidratál.
Annyira finom az illata, hogy automatikusan lenyalogatom :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 28.

IMÁDOM!
Könnyű eloszlatni, kellően hidratál.
Annyira finom az illata, hogy automatikusan lenyalogatom :D

mgina007

2015. február 28.

Na eddig bírtam ellenállni a kísértésnek :) Egy hónapja szereztem be a vaníliásat és azóta töretlen a szerelem, kellett ez a málnás is tavaszra! Kezdek félni, hogy addig nem állok meg, amíg a másik három verzió is az enyém nem lesz... Sőt, láttam, hogy külföldön karamellás is van! Szóval ez a változat is hibátlan, pihepuhává teszi az ajkam, imádom :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 28.

Виктория

2015. február 22.

Málna puding illata van, kicsit mű, de kellemes. A csomagolása nagyon tetszik, hatalmas mennyiség. Hidratál, nem ragad, kellemes érzetet hagy maga után. Egyedül az állagával nem vagyok kibékülve. Valahogy túl krémes a márka többi ajakvajához képest. Nagyon óvatosan kell a tégelybe nyúlnom, vagy túl sokat veszek fel, és sosem tudom eloszlatni.
Nincs szívem levonni egyet a kellemetlenségért még így se.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 22.

Nincs szívem levonni egyet a kellemetlenségért még így se.

szilvike94

2015. február 16.

Isteni jó az illata tiszta nyár hangulatom lesz tőle, a színét pedig imádom enyhe rózsaszín színt ad a számnak. Igen talán a csomagolása nem éppen a leghigiénikusabb fajta, ameddig sok van benne nekem elég ha így "belecuppantom" a számat, ha már kevés lesz benne szerintem kinevezem esti lefekvés előtti labellonak, akkor már nem viszem utcára mert azért ott nem akarok belenyúlkálni. Mindent összevetve jó kis termék az ára sem vészes megéri kipróbálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 16.

bbertie

2015. január 26.

Nekem beváltak eddig a labello-k. Nagyon szeretem az állagát, a színét, a hatását....és még sorolhatnám sokáig....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 26.

karatebaba

2015. január 25.

Az itteni vélemények miatt szereztem be. Kár volt.. Illata műmálna, rühellem. A csomagolása nem túl higénikus, jó, ezt tudtam előre.. A puha számra kentem fel, szilánkosra szárította. Senkinek nem ajánlom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. január 25.

dorci993

2014. november 10.

Minden forintot megért (pláne úgy, hogy elég baráti áron kaptahó :D) Az illata nem kimondottan az a természetes málna, de isteni, az ápoló hatása elképesztően jó, és nagyon diszkrét, de azért látható színt ad az ajkaknak :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 10.

Adricsek

2014. november 4.

Nem szeretem a labellot,de ez levett a lábamról.Szuper! Ajánlom! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 4.

Nem szeretem a labellot,de ez levett a lábamról.Szuper! Ajánlom! :)

Nyimuska

2014. október 17.

Luxusérzet :) Nagyon krémes az állag, úgyhogy a tégelyes megoldás indokolt. A 890 Ft (Müller) pedig jutányos a 19 ml/16,7g termékért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 17.

aukszflora

2014. október 14.

Tényleg finom málna illata van, bár talán kicsit már mű. Nekem tetszik. :D Nem lesz tőle rózsaszín szánk, de szép gyöngyházfényű. Az ápoló hatása szerintem nagyon jó. És végül, de nem utolsó sorban, ekkora mennyiséget ennyiért! Szerintem megéri! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 14.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Glycerin, Glyceryl Glucoside