Labello

Ár:   849 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   16,7 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csikosmatyas, Módosítva: 2018. október 4.

Kiszerelés:   16,7 g
Kategória:   Ajakápolók

Hosszantartó hidratálást nyújt. A lágyan olvadó krémes textúrájú ajakír értékes sheavajat és természetes mandulaolajat tartalmaz intenzíven hidratál és hosszantartóan ápol. Gyümölcsös málna illatba burkolja ajkait, melyek érezhetően puhák és rugalmasak lesznek. Selymes csillogást és egy leheletnyi színt ad az ajkaknak.

Bőrtűrő képessége bőrgyógyászatilag igazolt.

Airina

2018. február 20.

Azt hiszem még a Niveás micellás vízhez adták ajándékba. Én szeretem, szerintem jól hidratál, az illata is kellemes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 20.

KlaudiaZs

2018. február 12.

Nem igazán szeretem, mivel hidratálni semmit nem hidratál, de legalább felkenve viszonylag kellemes érzetet nyújt, szóval a látszata megvan a hidratálásnak, de ennél többet nem tud. Viszont az illata nagyon fincsi, és ad egy pici rózsás színt a szájnak, ami miatt elhasználgatom, mikor nincs kiszáradva a szám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 12.

PinkMcFreeze

2018. január 30.

Az illata nem igazán tetszik. Akciósan vettem egyet. A munkahelyen használgatom, de nagyon lassann fogy, mivel az illata nem annyira tetszik.Szerintem ápol kb. úgyanolyan szinten, mint a többi labellos ajakvaj. Szerintem eléggé mű illata van, de még nem jöttem rá mire hasonlít leginkább. Mivel a labellós ajakvajakkal nagyon elégedett vagyok, ezért nagyon lehúzni sem akartam, ezért egy csillag mínusz. ISANA eredei gyümölcsös ajakápolójának sokkak jobb illata van szerintem, ha már gyümölcsös ajakápoló, akkor azt választanám (:

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 30.

doriveszter

2018. január 26.

Alig csinál valamit, inkább csak beleül a száraz részekbe, mintsem hidratálna, nem szeretem. Körömágybőr ápolásra használom el. Ott egészen jól használható

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 26.

Antonietta

2018. január 6.

Szuper illata van és brutál jól hidratál. Nappal ha használom, szeretem, hogy van egy kis színe az ajkakon! Már elég régóta használom és még mindig nem akar kifogyni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 6.

RarityRose

2018. január 1.

Isteni illat, kis színt is ad az ajkaimnak, nagyon sokáig elég, fél évig minimum. ❤

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 1.

Marcsika0720

2017. december 11.

Este használom lefekvés előtt és imádoooom. Isteni az illata az állaga. Nagyon jól hidratál még ilyenkor télen is. Baromi sokáig elég, egy éve meg van és még mindig van benne. Van egy kis színe is îgy akár nappalra is használható annak aki szereti. Bár én nappalra a rúzst preferálom. Ár-érték arányban szuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 11.

Cintia04

2017. november 8.

Annyi meg annyi ajakápolót, balzsamot kipróbáltam már az évek során a nagyon olcsótól a nagyon drágáig végül kipróbáltam őt is! Eddig ez a legjobb balzsam amihez szerencsém volt ami tényleg ápol és nem kell 5 percenként kenegetnem az ajkaim! Nincs cserepes ajkam de mindig kiszáradva érzem így nekem télen, nyáron kell, hogy legyen egy ajakápoló a táskámban! Nagyon gazdag így nagyon keveset kell felvinni az ajkakra és ami az én bénaságom lehet de valahogy nekem sosem sikerül vékony rétegben felkennem az ujjaimmal pedig lapát kezem sincsen aztán így van ami kárba megy! De ez nem az ő hibája mert viszont minden másban tökéletesen teljesít. Ápol, jól fed, nem folyik és nem pereg le. Ebből már 2 tégellyel elhasználtam és egyet a kakaóvajasból is azt főleg télen szerettem isteni volt és ő is jól teljesített. Nagyon sokáig elég még így is, hogy én sokat elpazarlok belőle! Most van pár natúr ajakápoló amit kinéztem magamnak annak reményében, hogy vékony rétegbe is fel tudjam magamnak vinni de jelenleg ami tényleg hat és megéri az árát nekem ez ez a termék és az illata is isteni! 5 csillag!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 8.

Lettike77

2017. október 21.

Nagyon kevés ajakápolót szeretek, de ez a termék köztük van. A legszárazabb ajkakat is rendbe hozza. Viselete nem kényelmetlen, sokáig elég.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 21.

szilvia.bano

2017. október 10.

Nemrég kipróbáltam a Labello Blackburry Shine színezett ajakbalzsamot-ami mellesleg meglepően jónak bizonyult-, annak kapcsán jutott eszembe ez. Ez a málnás tégelyes nem hidratál annyira jól, hogy a hidegebb hónapokban elég lenne, nekem is fehér réteget hagyott az ajkaimon (bár ha utána tettem fel rúzst, nem látszott), és mivel tégelyes kiszerelés, így nem igazán praktikus nap közben használni. Otthonra viszont olyan kell, ami intenzíven hidratál, és a Nuxe Reve De Miel tégelyes ajakápolóban meg is találtam ezt. Azóta, hogy azt használom, nap közben már nem is kell ajakápoló, annyira jól hidratál. Az illata kellemes, de ez még sajnos kevés.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 10.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Glycerin, Glyceryl Glucoside