Labello

Ár:   849 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   16,7 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csikosmatyas, Módosítva: 2020. január 21.

Kiszerelés:   16,7 g
Kategória:   Ajakápolók

Hosszantartó hidratálást nyújt. A lágyan olvadó krémes textúrájú ajakír értékes sheavajat és természetes mandulaolajat tartalmaz intenzíven hidratál és hosszantartóan ápol. Gyümölcsös málna illatba burkolja ajkait, melyek érezhetően puhák és rugalmasak lesznek. Selymes csillogást és egy leheletnyi színt ad az ajkaknak.

Bőrtűrő képessége bőrgyógyászatilag igazolt.

Antonietta

2018. január 6.

Szuper illata van és brutál jól hidratál. Nappal ha használom, szeretem, hogy van egy kis színe az ajkakon! Már elég régóta használom és még mindig nem akar kifogyni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 6.

RarityRose

2018. január 1.

Isteni illat, kis színt is ad az ajkaimnak, nagyon sokáig elég, fél évig minimum. ❤

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 1.

Marcsika0720

2017. december 11.

Este használom lefekvés előtt és imádoooom. Isteni az illata az állaga. Nagyon jól hidratál még ilyenkor télen is. Baromi sokáig elég, egy éve meg van és még mindig van benne. Van egy kis színe is îgy akár nappalra is használható annak aki szereti. Bár én nappalra a rúzst preferálom. Ár-érték arányban szuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 11.

Cintia04

2017. november 8.

Annyi meg annyi ajakápolót, balzsamot kipróbáltam már az évek során a nagyon olcsótól a nagyon drágáig végül kipróbáltam őt is! Eddig ez a legjobb balzsam amihez szerencsém volt ami tényleg ápol és nem kell 5 percenként kenegetnem az ajkaim! Nincs cserepes ajkam de mindig kiszáradva érzem így nekem télen, nyáron kell, hogy legyen egy ajakápoló a táskámban! Nagyon gazdag így nagyon keveset kell felvinni az ajkakra és ami az én bénaságom lehet de valahogy nekem sosem sikerül vékony rétegben felkennem az ujjaimmal pedig lapát kezem sincsen aztán így van ami kárba megy! De ez nem az ő hibája mert viszont minden másban tökéletesen teljesít. Ápol, jól fed, nem folyik és nem pereg le. Ebből már 2 tégellyel elhasználtam és egyet a kakaóvajasból is azt főleg télen szerettem isteni volt és ő is jól teljesített. Nagyon sokáig elég még így is, hogy én sokat elpazarlok belőle! Most van pár natúr ajakápoló amit kinéztem magamnak annak reményében, hogy vékony rétegbe is fel tudjam magamnak vinni de jelenleg ami tényleg hat és megéri az árát nekem ez ez a termék és az illata is isteni! 5 csillag!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 8.

Lettike77

2017. október 21.

Nagyon kevés ajakápolót szeretek, de ez a termék köztük van. A legszárazabb ajkakat is rendbe hozza. Viselete nem kényelmetlen, sokáig elég.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 21.

MadKat

2017. szeptember 27.

Nagyon szeretem. Isteni az illata és szuperül hidratál, még télen, a nagyon 'cserepes' számon is jól teljesít. Sőt a kisfiam is imádja, ő is kap belőle, amikor hideg van vagy szeles idő. :) Picit féltem, hogy nem túl higiénikus a kis tégelye, de semmi gond nincsen vele.. persze természetesen csak makulátlanul tiszta ujjal nyúlok bele. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 27.

BD11

2017. szeptember 22.

Az illatát valamiért nem szeretem,elhasználom,nekem megfelel,nem igazán cserepes a szám,de hidratálni mindig szeretem. Magammal soha nem viszem,mert oké,hogy otthon rúzsecsettel viszem fel,de máshov nem azzal mászkálok,ujjal máshol meg végképp nem nyúlkálok bele.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 22.

hivespanni

2017. szeptember 21.

Nem egy rossz termék, de nem lesz a kedvencem! Megfázáskor használom, szintén az orrom körüli pirosságra. Finom illata van, de nem igazán hidratál. Ajakvaj mivoltából kicsit nehéz, de mondjuk egy közepesen száraz ajakkal kibékül, viszont akinek cserepesre szárad az ajka, nem hiszem hogy ez a fajta Labello fog neki segíteni. Mindenesetre elhasználom, egyébként viszonylag sok van benne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 21.

csudex

2017. szeptember 14.

Dm boxban vettem aztan szepen felreraktam a szekrenybe. Sajnos nagyon megfaztam es kokolyan kidorzsolte a zsebkendo az orromat. Ezzel tulajdonkeppen soha nem tudok mit kezdeni barmit kiprobaltam mar (Oriflame univerzalis balzsam, Neugranormon, stb.) de erre a pirossagra semmi nem valt be. Na most eloszedtem a szekrenybol aztan megprobaltam hatha alapon es mukodik. Nem azt mondom, hogy csodat muvel, de legalabb nem olyan rossz a helyzet. Szerintem ujra fogom venni

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 14.

Erina

2017. szeptember 14.

DM Boxban kaptam. Előtte a kókuszosat használtam. Ennek is nagyon finom, kellemes, természetes málna illata van. Nagyon jó a hidratáló hatása. Engem nem zavar a tégelyes kiszerelés sem, van rúzsecset 😉 Minden ilyen kiszerelésű ajakápolóhoz használom, higiénikusabb, mert a belepuszilós módszer csak addig működik, ameddig még tele van.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 14.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Glycerin, Glyceryl Glucoside