Best of Beauty 2019

Labello

Ár:   849 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   16,7 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csikosmatyas, Módosítva: 2018. október 4.

Kiszerelés:   16,7 g
Kategória:   Ajakápolók

Hosszantartó hidratálást nyújt. A lágyan olvadó krémes textúrájú ajakír értékes sheavajat és természetes mandulaolajat tartalmaz intenzíven hidratál és hosszantartóan ápol. Gyümölcsös málna illatba burkolja ajkait, melyek érezhetően puhák és rugalmasak lesznek. Selymes csillogást és egy leheletnyi színt ad az ajkaknak.

Bőrtűrő képessége bőrgyógyászatilag igazolt.

MadKat

2017. szeptember 27.

Nagyon szeretem. Isteni az illata és szuperül hidratál, még télen, a nagyon 'cserepes' számon is jól teljesít. Sőt a kisfiam is imádja, ő is kap belőle, amikor hideg van vagy szeles idő. :) Picit féltem, hogy nem túl higiénikus a kis tégelye, de semmi gond nincsen vele.. persze természetesen csak makulátlanul tiszta ujjal nyúlok bele. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 27.

BD11

2017. szeptember 22.

Az illatát valamiért nem szeretem,elhasználom,nekem megfelel,nem igazán cserepes a szám,de hidratálni mindig szeretem. Magammal soha nem viszem,mert oké,hogy otthon rúzsecsettel viszem fel,de máshov nem azzal mászkálok,ujjal máshol meg végképp nem nyúlkálok bele.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 22.

hivespanni

2017. szeptember 21.

Nem egy rossz termék, de nem lesz a kedvencem! Megfázáskor használom, szintén az orrom körüli pirosságra. Finom illata van, de nem igazán hidratál. Ajakvaj mivoltából kicsit nehéz, de mondjuk egy közepesen száraz ajakkal kibékül, viszont akinek cserepesre szárad az ajka, nem hiszem hogy ez a fajta Labello fog neki segíteni. Mindenesetre elhasználom, egyébként viszonylag sok van benne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 21.

csudex

2017. szeptember 14.

Dm boxban vettem aztan szepen felreraktam a szekrenybe. Sajnos nagyon megfaztam es kokolyan kidorzsolte a zsebkendo az orromat. Ezzel tulajdonkeppen soha nem tudok mit kezdeni barmit kiprobaltam mar (Oriflame univerzalis balzsam, Neugranormon, stb.) de erre a pirossagra semmi nem valt be. Na most eloszedtem a szekrenybol aztan megprobaltam hatha alapon es mukodik. Nem azt mondom, hogy csodat muvel, de legalabb nem olyan rossz a helyzet. Szerintem ujra fogom venni

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 14.

Erina

2017. szeptember 14.

DM Boxban kaptam. Előtte a kókuszosat használtam. Ennek is nagyon finom, kellemes, természetes málna illata van. Nagyon jó a hidratáló hatása. Engem nem zavar a tégelyes kiszerelés sem, van rúzsecset 😉 Minden ilyen kiszerelésű ajakápolóhoz használom, higiénikusabb, mert a belepuszilós módszer csak addig működik, ameddig még tele van.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 14.

Dorina003

2017. szeptember 12.

IMÁDOM! Más ajakápolókkal ellentétben nagyon gyorsan hat, és akár az első használat után látszik az eredmény.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 12.

korono

2017. július 3.

Nem egy nagy eresztés. Az illata persze kiváló, de a hidratáló hatása számomra 0. A felviteli mód is elég bizarr, eszembe sem jut buszon vagy munkában elővenni és ujjal felkenni a számra, így ki is vettem a táskámból és az éjjeli szekrényen kapott helyet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 3.

szaboivett

2017. július 1.

Régóta használom már, szeretem az illatát és az állagát. Jól hidratál, nagyon sokáig elég, viszont az egyetlen problémája, hogy nem túl higiénikus ez a tégelyes megoldás.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 1.

Jotunderkeresztanyu

2017. július 1.

Nem túl higiénikus a használata, ameddig sok volt benne, ,,belepusziltam" a dobozba, de az én ajkaimat nem hidratálta eléggé. Sőt mintha ilyen kis fura réteget hagyott volna rajta...most hogy jött a meleg idő, szerintem megromlott, büdös lett, ki is dobtam....ja és nem túl olcsó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 1.

doraafelfedezo

2017. június 23.

hihetetlen szuper az illata, jól hidratál. nekem sajnos meggyűlik a bajom a fedő eltávolításával, nagyon nehezen tudom csak leszedni, és sajnos nem túl higiénikus a használata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 23.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Glycerin, Glyceryl Glucoside