Labello

Ár:   849 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   16,7 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csikosmatyas, Módosítva: 2018. október 4.

Kiszerelés:   16,7 g
Kategória:   Ajakápolók

Hosszantartó hidratálást nyújt. A lágyan olvadó krémes textúrájú ajakír értékes sheavajat és természetes mandulaolajat tartalmaz intenzíven hidratál és hosszantartóan ápol. Gyümölcsös málna illatba burkolja ajkait, melyek érezhetően puhák és rugalmasak lesznek. Selymes csillogást és egy leheletnyi színt ad az ajkaknak.

Bőrtűrő képessége bőrgyógyászatilag igazolt.

melissared

2017. május 16.

Egyszerűen imádom! A tégelyből könnyen fel lehet vinni a számra a Labellot. Az illata is nagyon kellemes! Mindig van 1 a táskámban, 1 a kocsiban és egy otthon is, hogy mindig kéznél legyen :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 16.

gabona07

2017. április 29.

Mikor használom remek, jó illata van és hidratál, de miután eltelik egy kis idő, akkor valami borzalom. Nagyon kiszárította a számat, pedig az enyém nem hajlamos rá (gondolom a sok parfümtől ami benne van) hetek kellettek mire így-úgy rendbe tudtam hozni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 29.

csillagpor1008

2017. április 3.

Elég sok ajakápolóm van,de az összes közül ez viszi a prímet! Nagyon jól hidratál és ez az érzés sokáig tart,nem kell óránként újrakenni.. Az illata nagyon finom és frissítő. Színt nagyon nem ad az ajkaknak,de szépen fénylik. Jár az 5 csillag. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. április 3.

kittenpurrantino

2017. március 31.

Micellás vízhez volt nekem is ajándékba, megörültem neki, mert már régóta ki szerettem volna próbálni a formula miatt. Jól hidratál, sminkelés után szoktam felvinni, ha nem akarok semmit a számra kenni még egy darabig. Nagyon finom illata van, könnyű használni, szép a színe is. De ez a tégelyes kiszerelés az őrületbe kerget, annyira nem higiénikus, hogy csak itthon használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 31.

mellcsiii

2017. március 26.

Egyszerűen gyűlölöm :( jó illata van, de az állaga valami borzasztó, olyan mint a búcsúkban kapható gyerekszájfény. Emiatt olyan kellemetlen használni, hogy kb a 3/4-e a tégelyben maradt...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 26.

viktoriass

2017. március 26.

Többet vártam tőle :( A labello-tól megszoktam a jó minőséget. De ez nem az. Nagyon finom illata van, de ennyi. Hiába kentem több hétig vele a számat (igen, nagyon sokáig elég lenne, HA használna) nem hidratálta. Az illata és a csomagolása miatt 2 csillagot ér nekem. :/

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 26.

Beata91

2017. március 26.

Már egy jó ideje a labello roset használom, de most kiakartam próbálni valami újat. Mivel ez tégelyes tudtam, hogy csak itthon fogom majd használni így mindig van időm kezet mosni a használata előtt vagy pedig a tégelyből egyszerűen a számra kenem. A labello roset pedig a munkahelyemen használom. Jó illata van és ad egy kis színt is. Hidratálhatna jobban is. Legközelebb másik fajta tégelyes labellot veszek de megy a 4*.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 26.

szanika

2017. március 6.

Nivea micellás vízhez volt ajándék.. Az illata fincsi, színe szép rózsaszín, állaga tényleg lágyan olvadó. Sztem a nyári 35 fokokban folyékonnyá olvadós állaga van. Nekem nem jön be ez a tégelyes kiszerelés praktikusság szempontjából. Nehéz műkörömmel vagy hosszabb körömmel kibontani, valamint nem túl higiénikus kézzel nyúlkálni benne..így otthon használom csak.A hidratálása se rossz, de nálam nem érte el max pontot.
Egyébként nagy adag, sokáig elég lesz az tuti.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 6.

Egyébként nagy adag, sokáig elég lesz az tuti.

Sophieb

2017. március 1.

Az illata szuperjo, szinte megennem 😀 de egyrészt mi ez a csomagolás ??! Barátnőmmel úgy kenjük fel, hogy körbe nézünk, és ha senki nem lát, csucsoritve bele cuppantunk 😂 nem egy praktikus dolog. És az íze is műanyag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 1.

zsucica

2017. február 28.

Isteni illata van,a hidratálása is szuper...egy bajom van vele...mégpedig az,hogy én iszonyatosan vastagon szoktam bekenni mindennel a szám,és ettől halványrózsaszínű lesz az ajkam ilyen vastag rétegben,úgyhogy csak estére használom,de imádom. 5*.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 28.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Glycerin, Glyceryl Glucoside